5 dní po sexe pozitívny test

jamimka
13. júl 2019

Ahojte. 7.7.sme mali s manželom "tutu mutu" a ja som nejak podvedome cítila, že to vyšlo. Prsia tvrdé ako kameň, dva dni po sexe bolesť krížov. Včera som si robila test a vyšiel takto. Dúfam, že nebudú dvojičky 🙈 keď je taka silná čiarka na 25kovom teste 😵 ❤️

jamimka
autor
4. sep 2019

@codal nie, nikde nič.

akje
4. sep 2019

@jamimka chcem tým povedať, že isto sa nerobia DO 13steho tyzdna, v letáčiku je to isto napísane ;) a ano od 12steho ti dajú vysledky. Pisu tiez, ze od 11steho sa berie krv no lekári berú az v tom 12stom.. v 11stom vačšinou byva v krvi este malo dna dieťatka..

jamimka
autor
4. sep 2019

@akje nevadí, aj tak ma teraz preobjednala na 18.9.,tak to bude v 14tt a pýtala som sa, tak v 15tt berú krv a robia usg.

monro
4. sep 2019

@jamimka Tak v 15tom sa robia tripple testy, to je ine ako prvotrimestralny skrining.

jamimka
autor
4. sep 2019

@monro a to mi netreba ten prvotrimestralny?

monro
4. sep 2019

@jamimka no ja neviem ci je to teraz inak, ale ked som cakala dceru pred 7 rokmi, tak som bola v 12tom tyzdni na sone a brali mi aj krv. Potom mi brali neskor okolo 15teho tyzdna krv na tripple test a sono az v 20tom tyzdni, to je take velke, morfologicke.

akje
4. sep 2019

@monro aj teraz je to tak.

sabina303
11. dec 2021

Baby čo si myslíte o tomto ?

zubrienka1
12. dec 2021

@sabina303 je to tam🙂 gratulujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre