Aké ste mali hodnoty AFP v 15 týždni?

naty1
16. jan 2007

ahojte,chcela by som sa opytat,ake ste mali hodnoty AFP v 15gt.mala niektora z v vas vysledky o nieco zvysene / znizene,musela podstupit amniocentezu,ktora ukazala,ze babo je v poriadku? 🙂 dakujem.

zuzanagregorova
28. mar 2014

ahojte dievčatá....aj ja som sa dnes dozvedela výsledky...sú takéto : AFP je 16.75 , riziko NTD : 1v13000 , a riziko DS je : 1v75.........v stredu idem na genetiku a mám z toho obavy...... 😔

luvr86
29. apr 2014

ahojte babeny, mna poslala moja gyn na ult a gyn. poradnu vraj mám riziko Down syndrom,, na ult som bola dnes a povedali len tolko či chcem odber plodovej vody lebo mám zvýšené riziko a ked som sa pýtala aké že 2,5 % . Na moju otázku či teraz na ult. bude niečo vidieť mi povedala že to je starý 30 ročný stroj tam neuvidí nič. Mám ísť na gen poradnu a mám dať vedieť či chcem odber plodovej vody. Tak som šla rovno na tú poradnu no a tam že ked nejdem zajtra na odber tak ma nestihnú dnes vybaviť lebo prednostne robia ženy čo idú zajtra na odber... a začínam byť nervózna .... mám AFP 14,5 ng/ml ,, 0,43 MoM, a riziko Down syndrom 1:67 vzhľadom na vek 1:979... budúci týžden som už v 20t

sya
12. jún 2014

kto mi vie povedat nieco k tomuto MS-AFP 39,8 6- 1,30 MoM.
uE3 hodnota1,26- 0,71MoM
total hCG hodnota 27,651- 0,9MoM
A mam pisane riziko NTD 1v 6600, riziko Downovho syndromu 1v 7200, vek 29, robene 15+3tt
dakujem moc za upokojenie a objasnenie

zuzka649
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka649
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre