Ako často chodíte na sono?

papula
12. feb 2007

Ahojte mamulky a buduce mamulky 🙂
Chcem sa vas opytat ako casto navstevujete sono.Ja chodim ku gynekologovi na poradnu kazdy mesiac,ale on vo svojej ambulancii sono nema tak na sono som vzdy chodila do nemocnice,len mi pripada cudne,ze v posledenej dobe ma tam nejako neposiela.Naposledy som bola na normalnom sone 20.12.06 a potom som bola na 3D/4D ultrazvuku to bolo 8.1.07 a od vtedy nic aj som sa na to pytala doktora a vravel,ze pokial bolo vsetko v poriadku na 3D tak,ze teraz este nemusim ist a,ze pokial mam aj v poriadku krv a vsetko ostatne tak tam nemusim chodit tak casto a posle ma asi az niekedy v marci.Je to normalne vy chodite tiez tak malo na sono?

helena
28. feb 2008

ahojte ja som v 29 tt a cakame dievcatko 🙂 Sabinka sa bude volat.Bolo mi v podstate jedno co to bude ale aj tak som v kutiku duse verila ze to bude dievcatko.Aj od zaciatku tehotenstva som to tak citila aj ked si vsetci mysleli ze to bude chlapcek.No a mne sa to potvrdilo-je to dievcatko. 😉

dididi30
29. feb 2008

heli.....odkial si z nitry, ci priamo??

helena
29. feb 2008

som momentalne z Golianova.... 🙂

burina111
29. feb 2008

no tak ja som bola za celé tehu iba 3 krát 😒

neroriso
4. mar 2008

ja som bola od zaciatku tehu asi 4krat uz....kazde 2-3tyzdne chodime...

lienockaa
4. mar 2008

no, ja som mala veľa sono vyšetrení..lebo som bola na rizikovom a dokopy som mala sono asi 8x doteraz..a už sa snáď nijaké u mňa neplánuje, tuším.. 😉

janeckovajarmila
25. mar 2008

ahojte xcela som sa vas spytat ze co je vlastne to sono??je to zistenie pohlavia??v papierox mi pise ze mam prist na sono a tak neviem ze co to je tak dakujem

mywiel
25. mar 2008

Jarmilka to je ekografia alebo ultrazvuk, kde mozes babatko vidiet, tam sa kontroluje ci je v poriadku, organy, ulozenie placenty, ci to nie je mimomaternicove tehu, pohlavie babatka, mnozstvo plodovej vody, poloha babatka atd. 🙂

katarinkad
25. mar 2008

ja som bola prvy krat v 6tt u lekarky a robila mi vtedy vaginalny ultrazvuk na potvrdenie tehu. Zacvakala som za to 2OO,- Sk. Potom som bola v 12 tt to mi uz robila klasicky utz. To som uz zacvakala len 1OO,- Sk. Na odbery mam prist az v 18tt.
V cenniku ma moja lekarka napisane ze poistovna preplaca pocas celeho tehu 3 ultrazvuky. Tak neviem kedy ja budem mat tie 3 zadara. 😀

pinco
25. mar 2008

Ja si myslim, ze tu sa "sono" vola ten ultrazvuk, ktory ti robia po brusku. A tie mas narok na tri zadara. Mne zatial robil doktor vzdy len vaginalny, ale som za neho neplatila, to asi zalezi od doktora. A teraz ze to uz nevidno tym vaginalnym, tak pojdem na to "sono". A mozno bude vidno uz aj pohlavie, ak sa dobre otoci 🙂

pipi1211
25. mar 2008

no ja som pocas tehu mala sono cez brusko kaazdy mesiac....

anamor
27. mar 2008

ja som prve mesiace, asi do 6.mesiaca mala sono v kazdej poradni, zospodu, a odvtedy jeden cez brusko a inak nic. Za sono u gynekologa mam zaplatenych 600sk na cely rok, takze zadara to nebolo, inak kazde sono cca 200 korun.

kikinela
29. mar 2008

Ahojte baby ,ja som bola na sono v 9tt pre zistenie tehotenstva,potom som bola v 13tt a teraz som bola v 21tt a všetko zadara takže teraz už asi budem platit 😀 .a nevieme čo to bude lebo to nebolo vidnko koli mojmu brušku som trošku silnejšia tak preto ☹

tribitka
31. mar 2008

ja som mala UZV každé dva týždne...a neplatila som gyndošovi nikdy nič....
ale bola som riziková, tak možno aj preto..... 😒

mimina1
16. apr 2008

Ja som bola len tri krat. V 12., 22., a vcera v 30.t. Su to tri zakladne ultrazvuky, ktore by mala mat kazda tehulka. Asi to zalezi aj od toho, ci nie su nejake problemy. Chvalabohu, ja som mala vzdy vsetko OK 🙂 🙂 😉 Asi to tiez zalezi aj od skusenosti lekara a od kvalitneho pristroja... Moja znama bola asi 10 krat, furt s nejakym podozrenim a narodilo sa jej zdrave baaabo! Ja som bola u Holana v Euromedixe, same vyborne ohlasy. Ani ja nemozem povedat proti ani pol slova 🙂 Ludsky, odborne aj empaticky uplne TOP. Dnes som prezila jeden z krasnych dni v mojom zivote. Aj som mu to povedala.. xixixi 😀 Dobru noc babky!

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre