Používame cookies. Viac informácií tu. OK
annadobsonyova
29. aug 2019

Ja som nabrala energiu na "prerábku" svojej postavy až rok po pôrode, dovtedy som bola taká unavená, že mi to žily proste netrhalo 🙂 mala som 10kg do plusu, už vyše roka sú fuč 🙂

6erja
29. aug 2019

@monikafialka pravdaže áno.. som 8 mesiacov po pôrode..pribrala som pri druhej dcérke 25 kíl na 76kg .. 4 mesiace som kojila-váhu som neriešila... keď som stratila mlieko..vrátila som sa ku zdravej strave a cvičeniu a momentálne som na 53 kg ... extrémne nejdem dolu s váhou.. je to životný štýl... takže papaj zdravo..dodrzuj 3 hodinové odstupy medzi jedlami.... prechádzky s babatkom dopomozu aby kila išli krásne dole..držím palce 😘

erienka
29. aug 2019

@monikafialka ja po prvom za rok, cvicila som 4krat tyzdenne, zacala som 3 mesiace po cisarskom. kojenie pomohlo, mohla som jest vela a nepriberala som.
po druhom porode uz cvicim menej, ani postavu nemam taku ako kedysi.
ale inak podla mna pri pravidelnom cviceni a uprave stravy uvidis zmenu velmi rychlo

atothova
29. aug 2019

@monikafialka prave si pozeram fotky, 17 dni po porode som nemala skoro ziadne brucho a po mesiaci nosila rifle ktore predtym. Dost to zavisi od toho co si robila pred tehotentvom a pocas neho. Ja som cvicila predtym a chodila na teho cvicenia takmer do konca. Telo si to pamata 😊

blackcat8885
29. aug 2019

Nekojila som ani jedného syna. Pri staršom z 54kg na 73kg po roku 56kg bez diet a cvičenia. Pri druhom z 54kg v deň pôrodu 70kg.po 7mes som mala 62 a teraz rok po pôrode mám 52kg takte menej ako pred tehu.Ale bruško-diastaza ostalo no nie je to až také hrozné tak neriesim. Žiadne diéty ani cvičenia, som dlhoročna vegetariánka ale sladke lubim

janickacrazy
29. aug 2019

@monikafialka tak pri prvom som bola do 3 mesiacov na svojej povodnej váhe, ale ja som kojila a práve kojením mi išla váha krásne dole, pribrala som totiž vyše 20kg v tehu, pri druhom som tiež tak do 3 mes. bola na svojej váhe no a pri treťom to trvalo trochu dlhšie, lebo som mala málo mlieka, tak som dokrmovala od začiatku a malý bol dobručký, tak som s ním toľko nebehala vonku v kočíku, lebo spal len doma

lenteraz111
29. aug 2019

2 týždne po pôrode, z pôrodnice som šla s pôvodnou vahou

siska53
29. aug 2019

@monikafialka prve dieťa do 9m, druhé dieťa do roka. Kedze som aj tak chuda a obe deti sekciou ( plus pri druhom som mala aj operáciu zlcnika pruh, ked malo 7m.), tak som to neriesila.... Ale ja som dojcila..
Poznam.jednu, co hned po porode mala svoju postavu, ale ta pribrala len 7 kg.

fridi96
29. aug 2019

Pred tehotenstvom som mala 64 rodiť som išla s 69 a domov z nemocnice s 60kg 🙂 ani na bruchu nemám popraskanu kožu 🙂

lucinka1988
29. aug 2019

@monikafialka ja 7 mesiacov po pôrode, kojila som 4 mesiace a nedietovala som..Nechcela som ale chudnúť rychlo, radšej pomaly a postupne, aby mi neostala ovisnuta koža..Tie kilá odišli nejako samé od seba..

alexandra1995
29. aug 2019

No ja som mala svoju postavu hneď po pôrode. Ja som sa extrémne ale naozaj extrémne rýchlo odvodnila a sestričky boli doslova nervózne že mi každú chvíľku vyprázdňovali katéter.

sasesoe
29. aug 2019

@monikafialka zalezi aj kolke dieta. Pri prvsj mi to trvalo skoro rok. Pri druhom par tyzdnov, ale kojim som tandem. Inak som sa nejako nesnazila

misi_sisi
29. aug 2019

@annadobsonyova a ako si prerabala? Strava, cvičenie? Môj maly bude mat rok a tiež si hovorím najvyšší čas, mam 7kg hore a necítim sa dobre s tými kilami..on je pohoďák a nevyšťavuje ma ale aj tak na cvičenie nemám pomyslenia

deti95060810
29. aug 2019

4 mesiace...len ja som kojila....ýiadne cvičenie.

dolce_principessa
29. aug 2019

V podstate hned a brucho mi splaslo cca do 2 mesiacov mozno aj skor 😂 Za cele tehotenstvo som pribrala cca 7-8 kg😂

janahu7
29. aug 2019

@monikafialka
Da sa 🙂

ellieellie
29. aug 2019

Pri prvom prakticky hneď, už v pôrodnici na vizitách neveriacky krútili hlavou, že som po pôrode - brucho som mala ako “lavór”, do týždňa som mala späť svoju váhu a postavu (ešte ako bonus väčšie prsia, takže som vyzerala lepšie ako pred tehotenstvom 😉). Pri druhom som pribrala viac, na svojej váhe som bola mesiac po pôrode, ale bruško som mala ploché už po príchode z nemocnice, fakt nikto by neveril že som práve porodila 2.dieťa. Ale tak ono záleží aj aký máš typ postavy. Ja som nikdy nepriberala do bruška (okrem tehotenstva, ale aj to nie veľa), mne sa vždy ukladá tuk do oblasti stehien a zadku a síce mám svoju váhu, s týmito partiami teraz nie som ešte celkom spokojná (mám 2 ročné dieťa a 3 mesačné bábo).

ydnew
29. aug 2019

@monikafialka moja bežná váha bola 63 kg rodiť som išla a mala som cez 100kg do 5 mes som vážila 59kg a rok som ,,priberala,, aspoň tie dve kg
Chudak som len pohybom popri dieťatku žiadne diéty ale normálne stravovanie
Takze áno dá sa aj nemožné keď sa k tomu človek postaví správne

annadobsonyova
29. aug 2019

@misi_sisi stravu som upravila, menšie porcie a nula pridaného cukru, tie kilá zo mňa šli dole jedna radosť 🙂 10kg som dala za 4 mesiace dole 🙂 cvičiť som sa moc neodvážila, mala som po porážke O🙂

lucyluv
29. aug 2019

Nemám ju ani po 2r naspäť, lebo sa mi páči oveľa viac táto nová váha 🙂

som_ponorka
29. aug 2019

No ja som našťastie nechala všetky tehotenské kila v nemocnici,ale už pred tehotenstvom som nebola spokojná so svojou váhou. Kojím a budem kojiť, kým sa mi bude dat. Ci to bude pol roka, rok alebo aj viac. Chcela by som cvičiť a trošku upraviť stravu a aspoň 8 kíl zhodiť, nech sa cítim dobre

kajuska3105
29. aug 2019

Keď som bola tehotná vážila som 46kg pribrala som 28kg. Som 10 mesiacov po pôrode necvičím vôbec jem všetko a vážim 44kg

jatva
30. aug 2019

Je to velmi individualne. Hlavne bacha na to co cvicis. Nerob ziadne cviky na povrchove brusne svalstvo. Tiez nie je kg ako kg. Vahou som bola na tom podla bmi tak ako som mala byt v podstate hned, ale bola som mlandrava.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli