Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa dá zistiť poloha bábätka?

Poloha ploduSprievodca tehotenstvomTehotenstvo
3. júl 2020

Asi totálne hlúpa otázka ale čítala som tu jednu diskusiu ako sa vám deti otáčali aj vo vyššom týždni viackrát a mňa by zaujímalo to vám vždy povedali len na sone alebo aj samé nejako viete zistiť ako to bábo približne je :D? nezabite ma za túto otázku prosím :D

bbebe
3. júl 2020

Vzdy mi povie na sone ale aj to viem, podla toho ze vidim na mojom bruchu taky hrbol ( chrbatik ) a podla štikutky viem, ze ma hlavu dole 🙂

autor
3. júl 2020

@bbebe aha lebo ja to vôbec neviem rozpoznať 🙂

bbebe
3. júl 2020

Ja som tiez nevedela ( neviem v akom si tyzdni ) ale raz mi povedala presne ze co kde ma ( ze kde ma hlavu, chrbat a nohy ) a odvtedy sa nepohla, takze ja to podla toho chrbta viem 🙂 no a stikutku ma skoro kazdy den a teda vzdy to citim dole 🙂

amelia89
3. júl 2020

vobec som nevedela ako je a doteraz nechapem ako to baby vedia rozlisit.
mam hrbolcek a som presvedcena ze to je chrbat a su to nohy atd.
mne sa tiez otocil nejako v 36 ale keby ze mi to nepovedia na sone tam netusim... 😅

autor
3. júl 2020

@bbebe ja budem 25 týždeň a tiež cítim asi štikútku teda také chvenie skôr dole ale ja všetko cítim skôr dole aj kopance :D

bbebe
3. júl 2020

Jaaak tak v 25tt som netusila ani ja. Ja mam uz pred porodom 🙂

pribinak
3. júl 2020

Tak to počkaj keď budeš v takom 33tt a odvtedy uvidis úplne ako sa bábätko hýbe a kde čo má. Teraz máš ešte malé bruško a bábätko má ešte veľa miesta

autor
3. júl 2020

@pribinak no ja mám veru brucho už dosť veľké :D ale uvidím teda ďakujem 🙂

diaalex
3. júl 2020

Keď začala kopať, tak som vedela ako je otočená 🙂 videla som kde má nôžky 🤗

asia83
3. júl 2020

Vedela som podľa kopancov. Do istého týždňa kopal skôr dole, potom hore. Mne sa obe deti iba raz otočili hlavičkou dole okolo 30. týždňa. Už tak aj ostali do pôrodu.

autor
3. júl 2020

@asia83 tak potom je divné že ma kope dole aj štikútku cítim dole :D

alikal
3. júl 2020

mne sa dcerka otacala skoro neustale, takze som vlastne nikdy nevedela kde co ma. aj doktorka na pasoch hovorila ze este nevidela hentak sa tocit v bruchu babo za celu svoju prax, ale ku koncu som uz dokazala rozoznat ze kope do zaludka ze hlava je dole a otacala sa iba akoby ma druhy bok, chbrtom mne cez predok brucha bolo to hrozne 😅

asia83
3. júl 2020

Ja som čkanie napríklad cítila na celom bruchu, také ozveny. To je relevantné, kde vás kope.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli