Ako vám rástlo bruško?

pistek
21. sep 2007

Ahoj tehulky, zaujimalo by ma ako, resp. kedy vam zacalo rast brusko do takej miery, ze uz to bolo na vas vidiet a pred okolim ste uz nedokazali schovavat. Ja som teraz v 12 tt a zatial mi nic nevidiet. Som zvedava, kedy to zacne rast? Ako ste na tom boli vy???

zuzanat
25. sep 2007

ahojte, mne sice brusko takmer nevidiet, ale nohavice uz nezapnem, mam jedny tenke a rifle co som nosila kedysi davnejsie, ked som mala par kil naviac, ale v tom mi je uz zima. tak fakt uz neviem co na seba. keby sa tak do prace dalo chodit v teplakoch 😀

luminkasp
25. sep 2007

ahoj pistek, no na mne az do 7. mesiaca nebolo vidno absolutne nic, ani som takmer nic nepribrala, nakonci som vsak mala pekne brusko a +12,6kg

kuko7
25. sep 2007

babulky mne zacalo brusko rast asi minuly tyzden....no tak viac....ale rastie od zaciatku, len teraz je uz trosku gulaaletejsie 🙂 ale vcera som dooost grckala, tak je dnes mensie ako vcera 😒

lilinka76
25. sep 2007

Ahojte baby, tak ja čakám dvojčatká a ešte som ani kilo nepribrala ☹ Doktor sa netváril najlepšie, vraj mám viac papať v malých dávkach. Ale keď mne je stále zle, žalúdok mám ako na vode... Kto to vymyslel, že nevoľnosti skončia s prvým trimestrom???

Kuko, Ty ešte stále vraciaš??? Ani ma nestraš. Dajte mi nejaké typy, ako ten žalúdok ukľudniť.

majcik
26. sep 2007

Dnes som vytiahla teple manchestrove bedrace a vyzera to tak, ze este nejaku dobu sa do nich zmestim 🙂 Dufam, ze aspon dovtedy, kym mi krajcirka usije tehu nohavice.
A este sa pochvalim - vcera som si kupila teply makkucky flis, z toho si usijem pohodlnne nohavice na doma 🙂

miriamka
26. sep 2007

Majcik...este ze existuju bedrove nohavice,co?Ja tiez take nosim,takze este par tyzdnov budem mat co nosit.

majcik
26. sep 2007

Miriamka - to je jedina nasa zachrana 🙂 Hoci tiez nie naveky 😀

vibeke
9. sep 2009

baby mne narastlo brusko teda okamnzite. a myslim naozaj okamzite. ja mam uplne ploche brusko, ..a uz pri prvej vynechanej menstr. mi zacalo trosku vykukat.. 😒 moja mamina si to vsimla okamzite... 😀 ,, takze to pred nou asi nebudem moct dlho tajit,,, ☹ , aj ked sme s manzelom dohodli, ze pockame d tretieho mesiaca... 😅

dejna3
9. sep 2009

ja som do konca 5. mesiaca takmer nemala bruško... len také, ako keď sa viac najem 😅 začalo trošku rásť v 6. mesiaci a až od 7. mesiaca sa ma všetci začali vypytovať, či čakám bábätko a nikto neveril, že som už v 7. mesiaci 🙂

tami_tami
9. sep 2009

dejna3 u mna je to presne tak isto... do polovice 6. mesiaca skoro vobec nic, potom trosku a tak viditelne az teraz aj to len v uzsich veciach -mi neveria ludia -ze to uz 7. mesiac? ved nemas skoro vobec brusko 😅

cikyta
9. sep 2009

Ja som mala odjakživa bruško ako pavuk.A nohy+ruky chude.No a v tehotenstve 😀 kuk album 😀

vefi89
18. sep 2009

baby, je normalne, ze som v 18tt a nie je na mne este absolutne nic vidiet?? LEbo na vahe priberam zhruba 2 kg na mesiac. Sice na zadku, stehnach a prsiach som viditelne nabrrala, brsko mi je malinko vidiet len ked sa schuti najem. Je to v poriadkuu??Bojim sa , ze maly sa nevyvija, alebo tak

bobacik_29
18. sep 2009

vefi89 ja som toho v tvojom tyzdni tiez moc nemala a ked som bola v 30 t sa ma doktor pytal kde mam brucho 😀 ze mam tusim stastie a aj porodim bez bruska a veru ani teraz to nie je nic moc ale dieta je normalne velke to nema s velkostou brucha nic spolocne tak neboj 😅

vefi89
18. sep 2009

bobacik, ja ta hadam v kazdej teme stretnem 😀 😀 uz mas vybrate meno???ci si este stale nerozmyslala? 😀 😀

bobacik_29
18. sep 2009

vefi89 meno mam ale nenapisem chlap striehne ako sup 😝 zaujala ma tema tak reku ze nakuknem kedze brucha tiez nemam 😀

vefi89
18. sep 2009

ale ved napis....aj ja chcem vediet.alebo aspon IP

bobacik_29
18. sep 2009

vefi uz som napisala 😲

nikollette
18. sep 2009

ANi ja som dlho nemala bruško...
V 18tt, na mne tiež nebolo nič vidno...

A aj pred pôrodom sa všetci čudovali kde mám brucho, že to bude malé bábo, aj ked ultzv ukazoval 3300g, všetci tvrdili aj môj lekár, že to bude určite menšie... nakoniec sa ultzv nemýlil a malý mal 3330g, a bruško som nemala veľké 😉

nada.hope
18. sep 2009

Podobne ako Nikol ani ja som dlho nemala brusko, trochu zacalo rast az v 20tt a ked som bola na konci 8.mesiaca na pohotovosti, zdalo sa mi ze malinka sa nehybe, sa ma sestricka opytala v ktorom som tyzdni a ked som jej povedala, ze v 8.tak mi neverila, musela sa pozriet do knizky 😀 😀 😀 😀 😀
Nakoniec som porodila s 3-tyzdnovym predstihom - vysoky tlak a mala bola malicka iba 2800g, a som rada aspon to tak nebolelo 😀 😀 😀 😀

labradorik
18. sep 2009

ja sa pridavam ,ja som napr.brusko nemala volbec,ani ku konci tehu,vsetci vraveli ze to bude drobcke no a nakoniec 3 500.ale naozaj po bruchu ani chyru ani slychu 😀

anajocka
11. nov 2009

mne zacalo rast brusko pri prvom tak v 5.mesiaci, teraz cakam 4. a mam brusko v 3.mesiaci take ako v tom piatom, az sa mi to zda divne, ze je take velke, ale vsetky deticky som mala male 3-kilove, tak som zvedava teraz 😕

milota164
21. júl 2015

ja som mala tiez dlho male brusko ale posledne 2 mesiace narastlo, zacali sa mi robit strie. Pomohol mi Bepanthen krem proti striam , pouzivala som ho 2x denne a uz sa mi nezvacsili a po porode som ho pouzivala dalej a s ovela menej viditelne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre