Ako vysvetliť tehotenstvo prísnym rodičom?

petra160
6. júl 2012

Ahojte baby chcem Vám niečo napísať teda sa poradiť...Mali sme s priateľom min.týždeň nehodu....Bojím sa či nie som tehotná zatiaľ test ukazuje len náznak totál slabulinkú čiarku,že by som bola tehotná...No neviem budem sa testovať aj neskôr moja otázka je i tak iná...Mám 21r každý si myslí že som na bábo mladá s priateľom sa ľúbime budeme spolu skoro 5 r.neviem čo mám robiť ak by som bola tehotná. Ako to oznámiť rodičom ktorý sú prísny a neželajú si to,ako im to všetko vysvetliť ☹mám otca ktorý je hrozný ani o priateľovi neviem lebo by ma sledoval ,každý sa ma snaží zakrývať.... Kto mi poradí ☹ ☹ ☹ čo mám robiť ak ozaj som...bábo by som si nedala nikdy vziať!

petra160
autor
6. júl 2012

@leila13 🙂 😀 to je teda dobré

petra160
autor
6. júl 2012

@zlatica36 😀 ďakujem

iwulqa
17. júl 2012

@petra160 Peti prepac ze sa zapajam ale baby maju pravdu vasi to zvladnu len s oco to bude tahsie a hlavne asi sa bude hnevat ze si ho klamala 5 rokov, ale na druhej strane ta obdivujem ze si to dokazala zatajit 5 rokov pred nim, ja mam 22 a priatel 26 a sme spolu 5 rokov ale s toho 3 spolu byvame, ja mam super rodicov coho sa nebojim a jeho otca nepoznam a s matkou som neprehovorila 2 roky, takze to zostava na nasich, tym som chcela napisat ze sa nemas coho bat, a pokial sa s buducou svokrou dokazes pozdravit a prehodit par slov tak je to v pohode 😀 zelam ti nech vam to vsetko vide 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre