Akú kozmetiku pre bábätko?

dominikulien
2. jún 2014

Zdravím, chcela by som sa Vás opýtať ktorú kozmetiku by ste mi odporúčili pre bábätko. Ďakujem 🙂

jamelia
2. jún 2014

Ahoj - najlepsie ziadna 🙂 staci umyvat v cistej vode.

modrofuzik11
2. jún 2014

skus bepanthen. pouzivame ho na zadocek preventivne proti zapareninam. malemu aj na vyrazky na tvaricke, ktore sa mu vyhodili. mne zo zaciatku aj velmi pomohol na bradavky, ked som zacinala kojit a velmi ma boleli.

cackaa
2. jún 2014

Jednoznačne čo najviac prírodnú. Prikladám link na nobilis, fakt majú veľmi vydarenú kozmetiku:
http://eshop.nobilis.cz/detska-kosmetika/?cur=1

alebo aj WELEDA v DM je výborná - máme odskúšaný detský olej a nechtíkové mydlo - super.

stefka33
2. jún 2014

Ja som zo začiatku celé decko každý deň vymydlila od hlavy po päty a vymastila detským olejom. Potom došla pozrieť tetka a zhrozila sa, že čo robím, však to decko nerobí v bani. 😀 Takže najlepšie opláchnuť čistou vodou a trošku obyčajného detského mydla na ritulku. 🙂 Pomastiť ritku mastičkou Imazol, rybacou masťou, Sudocrémom alebo bepanthenom a hotovo. Nepotrebuješ nič iné na začiatok. 🙂

ivetkab.
2. jún 2014

@dominikulien pri všetkých troch deťoch som do pol roka nepoužívala žiadne mydlá. Každý večer som len okúpala v čistej vode, prípadne som do vody dala olej NIVEA. Po pol roku som začala používať mydlo BUPI ale iba na riťku. Ak mali detičky suchú pokožku, tak som dávala telové mlieko NIVEA. Šampón som používala od pol roka NIVEA. A keď bola boľavá riťka tak SUDOCREM.

mimi8814
2. jún 2014

pokial nema ziaden problem s pokozkou, tak staci voda, mozno Bio kokosovy olej

ushuaia
2. jún 2014

Pre male babo nepotrebujes ziadnu kozmetiku, cista voda a detske mydlo bupi, na ritku maj po ruke bud rybaciu mast al bepanthen, ziadne kozne problemy nemame... 🙂

deni73
2. jún 2014

Žiadna kozmetika, max. detské mydlo (Bupi), a na zadoček Sudocrem.

ichbinich
2. jún 2014

Cista voda moze vysusovat. Takze malicko nejakej cistiacej zlozky, najlepsie takej, co aj premastuje. Znacka: kazdy ti doporuci tu svoju, a kazdy znasa nieco ine... Vyber si podla svojich sympatii.
Na zadok som preventivne nedavala NIC. Podla potreby trosku pudru, ked bolo horsie, nejaky kram na zadok proti zapareninam. Zase, znacku si vyber sama.
Syna som nikdy nenatierala, dcera ma suchu pokozku, tak musim. Vyhovuje jej z lekarne Avene XeraCalm, ale ma nabeh na atopicky exzem, a "obycajne" baby kozmeticke mlieka nestacia. A este je pre nu dobry Ultraphil, tiez z lekarne.
Syna som dlho kupala v mojom mliecku, pridavala som ho do kupela namiesto peny, dceru z casti tiez tak kupem. Na pokakany zadok pouzivam pri dcere Hipp, lebo je bez mineralnych olejov a dobre ho znasa.
Synovi bolo po skonceni kupania v mojom mliecku jedno, v com som ho okupala. Kupujem na striedacku Nivea a Hipp, jeho pokozka je bezproblemova.

mammaroma
2. jún 2014

Na začiatku sme používali čistý mandľový olej od Saloos, na zadoček Bepanthen, teraz nám veľmi dobre funguje kozmetika Mixa.

sense
2. jún 2014

ziadna...resp my sme mali len mandlovy olej cisty lebo sa mala supala a nechtikovu tinkturu na pupcek to mi dali este v nemocnici a nedavali sme ani krem na zadok preventivne....

m_ij_ka
2. jún 2014

žiadna kozmetika, na začiatok bupi detské mydlo, nela batole telové mlieko používam teraz po kúpaní alebo keď vidím , že má malá vysušenú pokožku, na zadok používam sudocrem

alena310784
2. jún 2014

Každý deň sa kúpkame v harmančeku,používame bupi mydielko,Aviril olejček a sudokrem.Nikdy nebola vyhadzana ani sme nemali zapareninky.

popelka5000
2. jún 2014

Ahojky ja maleho umyvam Bupi tou penou a ti poviem,ze je atopik a vobec ho nevysusuje,takze bysom siahla asi tiez po Bupi 🙂
Potom z tich drahsich je Bioderma detska rada 🙂

janesa1984
2. jún 2014

My sme pouzivali znacku Sebamed. Uplna spokojnost 😉

margieamatusko
2. jún 2014

Cim menej kozmetiky, tym lepsie. Pouzivame kokosovy olej a sem tam Sudocrem.

lejlla
2. jún 2014

pri uuuplne malom babatku som kupala v harmanceku a nenatierala som...ked je uz trochu vacsi pouzivam weledu aj do kupela,aj sampon aj krem...a tiez aj starsiemu tato kozmetika sadla🙂

nini1010
2. jún 2014

Moja mala furt nejaky vysyp,ekzem,alergicku reakciu na Johnsons.takze do pol roka sprchac ziadny iba sme sa kupali v dubovej kore a cistej vode a na cele telo mi doki predpisala excipial mliecko.je super.nic ine som nedavala.teraz jej kvapnem do vane balneum hermal na predpis a trosku detskeho sprchaca a ma krasnu plet 🙂

janulienka85
2. jún 2014

Mozem odporucit biodermu abc derm cela rada je super

jankaba1
2. jún 2014

Sebamed