Alergia na mlieko u 15 mesačného syna

moj 15 mesacny syn ma alergiu na mlieko, doktora povedala ze mu 6 tyzdnov nemam davat nic v com je mlieko a predpisala mi Nutrilon Allergy care - po tyzdni skusania som zistila ze take hnusne mlieko jednoducho do maleho nedostanem v ziadnej forme. poradi mi niekto co by som mu mala dat jest aby mal dostatok vapnika v strave. Diiiik

mikys1
11. mar 2014

ahoj veľa brokolice , sezam , ale ten len málo , ryby/ moja nemohla ani tie/ my sme mali nutrilon pepti ja som kojila 1í mesiacov a malá ho potom pila do 3 r. Potom do polievky som dávala pred dovarením morskú riasu len nachvíľu namočila a vybrala to mi poradili v bio obchode.

keziah
11. mar 2014

@mariankaspodniakova ma problem s laktozou (mliecny cukor) alebo kazeinom (mliecna bielkovina)? ak je problem laktoza, tak kyslomliecne veci by nemali byt problem, napr. jogurt alebo kysle mlieko by mohol jest/pit.

mariankaspodniakova
autor
11. mar 2014

dakujem za rady, vyskusam aspon tu brokolicu. no nemoze ani jogurty lebo z nich hrozne grcka, no a kysle veci vseobecne vobec nema rad. este nemam vysledky, takze neviem ci ma problem s laktozou alebo kazeinom

lilysk
11. mar 2014

@mariankaspodniakova
Vyen ten hnusny nutrolon za ryzove mlieko z DM s kalciom -ja som to davala -moje deti maju tiez alergiu ,alebo je take mlieko vola sa Neocate ,ale moze predpisat len na gastro -ked mas recept tak stoji 3.80 -inak 70 eur ☹

lilysk
11. mar 2014

@mariankaspodniakova Pokial ma alergiu ,alebo laktozovu intoleranciu nedala by som ziadne mliecne veci ani acidko a podobne !!!!!!!

natty53
11. mar 2014

Ak ma pestru a dobru stravu stravu,budr mat zdrave creva a dobre vstrebavanie aj vapnika. Poznam deti co.piju na litre Nutrikony a maju nedostatoj,skor ide o vsrebavanie. Moja.dcerka ma alergiu na bkm,v.aprili budu dva roky co nemala nic mliecne ani len v nejakom kekse a je v poriadku.