Máte skúsenosti s amniocentézou v Šaci?

janetta95
12. apr 2019

Ahojte zienky ma niektorá z vás skúsenosť s odberom plodovej vody v šaci pod prímarom?

paparkam
12. apr 2019

@janetta95 mne robil amniocentezu primar Dosedla ešte v roku 2013,bez problémov

janetta95
autor
13. apr 2019

@paparkam áno on tam je asi jediný lebo aj mne vraveli ze mi to bude robiť primár a boli To? Alebo sa dá to prežiť?

paparkam
13. apr 2019

@janetta95 vôbec to nebolî,len nepríjemný pocit... horšie bolo to čakanie na výsledky

janetta95
autor
14. apr 2019

@paparkam ja sa skôr bojím toho procesu ako výsledky ale ďakujem

paparkam
14. apr 2019

@janetta95 to sa neboj Dosedla je profîk ,ešte pri tomto aj srandoval,je to rýchle,netrvá to dlho,tak odberu sa fakt neboj,držím prsty ✊😉

janetta95
autor
15. apr 2019

@paparkam ďakujem krásne a nevieš kolko sa čaká na výsledky?

paparkam
15. apr 2019

@janetta95 ja som mala výsledky už do dvoch dní,keďže som bola už v 19tt. ak by to vyšlo pozitívne aby sa to mohlo,čo najskôr ukončiť....,čo sa našťastie nepotvrdilo,už má drobec. 5 a pol roka a je zdravý aj napriek riziku 1:10 DS

modrinkaa
15. apr 2019

Neboli to vôbec 🙂 ja som pred dvoma tt bola 🙂

modrinkaa
15. apr 2019

Už aj výsledky mam 🙂

janetta95
autor
15. apr 2019

@paparkam super mi to riziko máme väčšie:( plus máme opuch celého tela a práva chlopna na srdci nefunguje čo spôsobuje ten opuch
@modrinkaa Tak to sa teším dúfam že to bude rýchle lebo vraveli mi že si mám doniesť aj košeľu a papuče a že ma nechajú taku hodinu na chodbe potom kvôli čomu?

modrinkaa
15. apr 2019

@janetta95 ja som prišla na príjem ani som nemala zo sebou žiadne veci a so všetkým okolo toho to trvalo cca 2,5h potom som šla domov🙂kvôli toxoplazmoze, či má malé nejaké poškodenie a ci aj naň prešla infekcia.. Ale je to v poriadku vsetko🙂🙂

modrinkaa
15. apr 2019

@janetta95 a ty kvôli čomu ideš? Ja som mala výsledky za 1,5tyzdna 🙂

janetta95
autor
15. apr 2019

@modrinkaa opuch celého tela bábätká a veľké hodnoty na dawnov a ostatné syndromi plus so srdcom problém i

modrinkaa
15. apr 2019

@janetta95 držím palce, budem na teba myslieť

janetta95
autor
15. apr 2019

@modrinkaa ďakujem krásne ozvem sa určite po výsledkoch

janetta95
autor
17. apr 2019

@modrinkaa už je to za mnou prebehlo to tak rýchlo že ani to nebolelo až na tu protilatku čo som do ryti dostala

paparkam
17. apr 2019

@janetta95 no super, vies kedy budú výsledky?Držím prsty ,nech je všetko ok. a posielam srdiecko ❤🙏

modrinkaa
17. apr 2019

@janetta95 ja som ani žiadnu protilátku nedostala🤷‍♀️ tak super už len počkať na tie Výsledky, kedy ti hovorili ze budu?

janetta95
autor
17. apr 2019

@paparkam

@modrinkaa v utorok budú výsledky a protilatky som dostala preto lebo som rh negativ to bolelo viacej jak do brucha

janetta95
autor
22. apr 2019

@paparkam ešte som sa chcela spýtať potom ako si dostala výsledky? Šla si osobne alebo ti zavolali? A potom dodatočne papier si dostala lebo ja mám mať zajtra výsledky a neviem či tam volať alebo mi.oni budú volať

paparkam
22. apr 2019

ja som tam volala a dodatocne som dostala vysledky na papieri

janetta95
autor
22. apr 2019

@paparkam po ktoré si išla osobne jak ti povedali či poslali poštou?

paparkam
22. apr 2019

@janetta95 poslali

janetta95
autor
22. apr 2019

@paparkam ďakujem🙂

salome1377
19. jan 2024

@janetta95 viem ze to uz bolo davno,ale ako si dopadla? ja teraz riesim presne toto :( a mam 1:2 down atd

sofia1979
19. jan 2024

@janetta95 a prečo to musíš podstúpiť ak sa smiem opýtať a držím moc palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre