Asi mi odišla hlienová zátka. Mám ísť do nemocnice?

emmany
17. máj 2017

Ahojte maminy,som v 38tt,a posledný týždeň veľmi kaslem,včera som bola u lekárky,kt. mi predpisala zinat,večer som mala také priznaky akoby mi odisla hlienova zátka.Nie je to moj prvý pôrod,ale s hlienovou zatkou som sa pri tych predošlých nestretla,dnes mi trochu tvrdne brucho a trovhu viac sa bábätko hýbe ale nic viac.
Podľa vašich skúseností, je potrebné ísť do nemocnice alebo počkať na kontrakcie,termin mam az o 4-5dní,
Ďakujem za vaše odpovede

shee11
18. máj 2017

Ahoj, mne odišla hl.zátka pred cca 10 dňami a stáále nič 🙂 Termín mám o 10 dní. Pri prvom som porodila do 2 dní.

pieksamaki
18. máj 2017

videla si tu hlienovU zatku pri kúpaní?alebo V záchode? iba vtedy by som si bola istá, že áno odišla A pôrod sa môže naozaj ozvať do 24hodin ale aj 7 A viac dní....
ja som ju pri jednom Z mojich tehotenstieV videla, no vtedy som nevedela že čo to je....A porodila som na druhý deň, je to však individuálne...
V každom prípade sa maj na pozore, aby si vedela zareagovať a zavolat si manzela

kaatuuskaa
18. máj 2017

Ak odišla zatka treba si len väčší pozor na hygienu dať,pretoze ta bariéra kt chranila pred vonkajsimi infekciami je prec...mne odisla zatka cca tyzden pred predcasnym pôrodom,takze teraz uz viem ze pre moj organiznus az taký predcasny nebol,pripravovalo sa telo..

pieksamaki
18. máj 2017

Do nemocnice by som asi hneď nešla, ak nemáš kontrakcie, ale nechaj to na svoj pocit.....sama uvidíš O pár hodín, či bude inak

emmany
autor
18. máj 2017

@pieksamaki ahoj,podľa všetkého to bola zatka,bolo toho sice malo ,vsimla som si to na wc,na nohavickach
Ďakujem za tvoje rady.

pieksamaki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmany
autor
18. máj 2017

@pieksamaki
Ďakujem

maraska
18. máj 2017

@pieksamaki @emmany
sorry ale to nie je zatka, mozno u zvierat, ludska je takato ;) len pozor nie je to prave pekne..
https://www.google.ie/search?q=mucus+plug&rlz=1...

pieksamaki
18. máj 2017

@maraska aha, tak to stiahnem,
ja som ju mala takú, len je pravda ze sIvU, táto je biela...

emmany
autor
18. máj 2017

@pieksamaki
@maraska Tiež mi to pripadalo čudné,ďakujem za upozornenie,pekný deň vam obom🙂

elenita
19. máj 2017

No mne odisla zatka v jeden vecer, na druhe rano som pri utierani mala na nohavickach krv, poslali ma hned na cakacku (ale ja som bola dlhodobo hospitalizovana), o 5 min na to puk!a kompletne mi odisla voda a uz to malo velmi rychly spad 😊. Ale je to velmi individualne a zalezi od ostatnych Tvojich priznakov. Drzim palce 😉

emilia25
19. máj 2017

Ja som prisla do porodnice pri 3 a hned na wc mi odisla to bola pol noc.maly bol o 5.25 na svete.pri malej veru ani neviem tam sla uz z bolestami o pol 9 a o pol 11 sme uz boli vonku.pri prvych 2 mi odchadzala asi niekolko dni pred porodom.

tina1988
19. máj 2017

Mneodchadzala hlienova zatka postupne, tak cca 2 tyzdne, az potom prisiel porod. Rodila som 3 dni po termine.

emmany
autor
19. máj 2017

Ďakujem všetkým za príspevky,dnes som bola u dokiho,ten povedal,ze to ide postupne,postupne odchadzala aj hl. zatka,otvorena som na 2 prsty,ešte som doma,a čakám...
Termin mám 22.5.,držte prsty

ankare
19. máj 2017

Držíme palce!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre