Baby CD - relaxačná hudba počas tehu. Máte skúsenosti?

liliandax
7. sep 2006

Ahojte všetky tehulky aj maminy. Som tu relativne nova, takze neviem, ci sa uz tato tema tu preberala, ale zaujimal by ma vas nazor. Ci uz vas, ktore len cakate mimino, ale aj vas maminiek 🙂 Co si myslite o pocuvani ukludnujucej hudby pocas tehotenstva, nakolko vraj uz aj babatka v brusku vnimaju hudbu. Mate s tym skusenosti?

evickaleh
7. sep 2006

ahoj liliandax, zatial som nic take malinkemu neaplikovala 🙂 ale pocula som ze to babatkam prospieva a preto by sme s tym chceli coskoro zacat

liliandax
autor
7. sep 2006

Ahoj Evi. Mas super termin! V ten den som sa narodila aj ja 😉 Ja si obcas pustim taku hudbu, ale po pravde, nie je to teda moj styl.. Dufam, ze cakam maleho metalistu 🙂

zab_ka
7. sep 2006

no neviem nakolko je to vedecky podlozene, ale ja zboznujem skladbu pre elisku a vysvytlo, ze ju moja mamina casto pocuvala, ked bola tehotna 🙂

emjee
6. sep 2007

penelope10 • 22tt • 6. sep 2007 o 11:07
chcela by som sa spytat mamiciek ci tehuliek ktore maju skusenosti s tym, ze pustaju babatku, ked je este v brusku hudbu, myslim klasicku ... mozart Bach a pod...prip. klavirnu hudbu.

vase nazory prip. skusenosti pripadne ma niekto link na stiahnutie tejto hudby? 😉

dudasik • 25tt • 6. sep 2007 o 11:13
Ahoj Penelope, ja som uz o tom tiez dost citala aj som si uz pozhanala nejaku vaznu hudbu. Tiez som sa snazila hladat nieco specialne, ale nepodarilo sa mi... Len v programe DC++ si skus dat vyhladat MOZART FOR BABIES, to je taka trosku upravena jeho znama hudba.
Inac ti staci uplne klasiku, nemusi to byt nic specialne.
alebo kuk tu : http://www.amazon.com/Expecting-Mothers-and-Bab...

biccy • 1d • 6. sep 2007 o 15:22
Ja ked som bola tehotna,pocuvala som tiez vaznu hudbu,aj anglicke detske pesnicky a este som babätku pustala taku hraciu hracku.A potom ked sa Zoe narodila,hudbu z CD ani velmi nevnimala,ale ked som jej pustila tu hracku,tak sa hned ukludnila a zapocuvala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre