Bezkofeinová káva, jasmínový čaj. Môžem ich piť?

fuji
26. mar 2007

Ahojte, mam strasnu chut na kavu, moze sa pit bezkofeinova. Samo ze aj bez vydrzim. A co tak jasminovy caj? Nenasla som ho na zozname zakazanych...dik

regi02
22. feb 2013

Čauko...toto sem nepatrí čo by som sa chcela spýtať,ale som asi v 3- tyzdni a mám stále neuveriteľný hlad,ja neviem či je to normálne,ale ako náhle sa najem za 10 minút mám zase obrovský hlad....normálne cítim ako by som mala jednu veľkú dieru v žalúdku.stretla sa niektorá s niečím takým??Ďakujem

zvedavamt
22. feb 2013

Kava aby neosahovala kofein,tak je chemicky upravovana, takze nie moc vhodna
ja pijem meltu,alebo vitakavu s trstinovou melasou
jasminovy caj? ten neviem,ale mne smrdi,uz len preto by som ho nie, asi je dost silny
najbezpecnejsi je rooibos, ten mozu aj male deti
a neutralny je kukicha čaj dobry na odkyslenie

zvedavamt
22. feb 2013

@regi02
ak ta to trapi,napriklad kvoli vahe,tak vypi pred jedlom asi pol hodinu za pohar vody, prip si daj nejaku vlakninu-len pri nej treba vela pit
mne zas naopak moc nechuti jest, odzajtra dam zas caj zo sladkeho drievka, dava sa aj detom na chut do jedla

tinkax
22. feb 2013

ebenica.sk maju kavu aj pre tehulky a nie je chemicky zbavena kofeinu ale nejakym sposobom ktory neskodi, maju ju aj v lekarni

regi02
22. feb 2013

@zvedavamt .....tak to máš šťastie...áno aj kvôli váhe lebo som tip čo rychlo pribera,ale musím povedať nejem naraz veľa,ale menej ale častokrát....

zvedavamt
22. feb 2013

@regi02
ze stastie, sedim cely den a rozmyslam,co by som zjedla a na nic nemam chut. ked uz mi skrka v bruchu ,tak daco zjem a je mi divne
aspon ze salat mozem,jem ho s umeoctom
lebo mi furt vadi sladke,prekysluje ma
juj nech uz je prva jarna zleninka, nasa slovenska
inak s priberanim som aj ja mala problem, v prvom tehu som najprv schudla a potom sup 23kg, z ktorych mi polka ostala aj po 8r
tak k tomu castejsiemu zarad zeleninku, salatik, oriesky a dost vody pomedzi jedla

regi02
22. feb 2013

Tak som to nemyslela že šťastie,veď aj mne stále len skrka v žalúdku a na nič nemám chuť už si niekedy myslím že si namyslam preto som sa chcela poradiť

romantika
22. feb 2013

@fuji
jestli myslis v tehotenstvi tak kafe muzes i normalne. ja piju kazdy den jedno i od dr. to mam povolene, spis se divil, ze si ho nedam. Jasminovy caj nevim, ty bylinkyjsou osemetne tak snad nekdo poradi.

katren
22. feb 2013

@romantika ta otázka bola položena v roku 2007, maminka už problem dávno vyriesila 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre