Boli ste na morfologický ultrazvuk u MUDr. Čunderlíka?

fazulka11
14. feb 2013

ahojte dievcata, chcela by som ist na morfologicky ultrazvuk k doktorovi Cunderlikovi na Hrobonovej v BA. Neboli ste niektora, chcela by som vediet kolko peniazkov si prichystat.... Dakujem 🙂

lenadka
13. jan 2016

Baby pridám sem moju oneskorenú skúsenosť, resp. čo sa tiež môže stať po amniocentéze ak je mamička rH negatívna ako ja...okrem rizík ktoré sa často spmínajú sa vám môže stať to čo mne-po invazívnom zákroku ktorým AMC je sa mi začali tvoriť protilátky. Som presvedčená, že ak by som nešla tak sa to nedeje, tým pádom mám zase navyše vyšetrenia-berú mi krv častejšie a sleduje sa hladina protilátok, plus mi pichajú injekcie na vychytanie protilátok, keďže ak by sa to nechalo tak moje dieťa je ohrozené. Uprednostnite morfo ultrazvuk pred invazívnou amniocentézou ak ste Rh negatívna. Budúcu poradňu ma zas čaká injekcia...😝

anakristina
13. jan 2016

@redudas vypytaj si termin a chod osobne nieze ta odbiju.ujko je spicka.po pripade napis grochalovi alebo zahumenskemu aky maju nazor.otazka je kebyze ti to povedia pocas tehu co by si spravila?max preplakala tehotenstvo :( dufam ze bude v poriadku

dana1000
13. jan 2016

@lenadka ja som si zvolila morfologicky ultrazvuk, amniocentezu som striktne odmietla. Nastastie dopadol dobre, syn ma 4 a pol roka, je naozaj bystry, sikovny a pocas tehotenstva som mala zle vysledky z triple testu. Naozaj ani jedna tehotna mamicka si nezasluzi pocas tehotenstva ziadny strach, stres, len lasku k vytuzenemu babatku 🙂

karinuska22
10. mar 2016

@redudas To mi je luto, co sa Vam stalo. Teraz uz tazko zhodnotit, ci to mohol doktor vtedy vidiet ale chapem, ze je to tazke dostat z hlavy a clovek si aj vycita, ci nemohol spravit viac. Ja som pre istotu bola na 2 morfologickych ultrazvukoch kvoli istote, kedze som odmietla Amnio. Chcem len poradit ostatnym, ze podla mna najlepsim odbornikom a aj clovekom s uzasnym pristupom je MUDr. Holan v PROCARE. A je to aj hlavne odbornik na kardio, teda choroby srdiecka, co je velmi dolezite vcas zistit. Ja som teda bola u oboch na ultrazvuku a je to teda velky rozdiel, co sa tyka ci uz pristupu alebo vysvetlovania, co sa na obrazovke deje a co sa kontroluje. Doktor Holan je jednicka a doktor Cunderlik je daaaleko za nim.

erika5001
20. apr 2016

Ahojte baby. Chcela by som Vas poprosit,ci mate niektora kontakt na sukromnu ambulanciu Dr. Čunderlika v Horskom parku? Nejako sa neviem k nemu dopatrat na nete.. som v 18 tt a chcela by som preventivne k nemu ist na morfologicky utz.
Vdaka.

denisa172
29. máj 2016

@karinuska22 https://www.zzz.sk/zariadenie/7141-gynekologick...
Na to číslo som volala a sestrička mi to hneď zodvihla a objednala približne o 10 dni.

madanna
9. máj 2017

ahojte,
chcem sa vas opytat, ci mate aktualnu skusenost s mudr. Cunderlikom pre morfologicky ultrazvuk. Moj doktor ma poslal bud sem, alebo do Dunajskej stredy, ale tam som volala a sestricka ma odbila, ze naco chcem preventivne sono, ked ziadny pozitivny vysledok nemam. Moj dr ma posiela ma kvoli genetike. Takze sa este vas skusene chcem spytat, ci sa nieco nezmenilo. A aka je cena takehoto ultrazvuku u p. dr. cunderlika? Vdaka.

denisa172
9. máj 2017

@madanna ja som bola u dr.Čunderlíka, poslali ma kvôli tripple testom zlým. Pán doktor je skvelý, cena bola 80 EUR minuly rok keď som ja bola.

llullu37
17. júl 2019

@sendy10 prvy trimeser 1:9, druhy trimester 1:14.podstupila som amnio dnes sme dostali vysledky,vsetko je ok.teraz idem este na morfologicky uzv,

zuuzika
21. júl 2019

@llullu37 dobry den, a kde ste boli na amnio? ake su poplatky ked je indikacia zo zlych genet. testov? dakujem

llullu37
22. júl 2019

@zuuzika za amnio sme neplatili
Z genetiky nas poslali k MUDr.Turkotovi a na druhy den na 7 na prijem na 8.poschodie na operacku

lucymikles
24. apr 2020

Ahojte, ja som bola a neodporucam. Pan doktor si je ocividne vedomy toho, aky je odbornik: mne v mojich 30 rokoch tykal a ohmataval ma daleko za to, co bolo potrebne pre vysetrenie. Kamosku detto. Isla by som inam a tam sa uz nevratim.

evickapooh
14. máj 2020

Bol z vas niekto u dr Cunderlika kvoli poziyivnemu vysledku na Downov syndrom?

admontis
3. jún 2020

My k nemu máme ísť zajtra. Poslal ma k nemu Mudr.Grochál ( ten je moja topka!), ešte asi na ďalšie vyšetrenia atď. ( náš maličký ma srdcový defekt). Toto je už 4. gyn, ktorého za svojich 7 mesiacov navštívime, no na zbláznenie..
Tak som zvedava aký bude a hlavne či ho nájdeme. Bolo mi povedané Poliklinika Kramáre Mudr.Čunderlík a budte tam pred 7 ráno. Viete ma nejak bližšie navigovať nech neblúdime? Ďakujem 🙂

llullu37
3. jún 2020

@admontis prve poschodie cislo dveri myslim 217 nepamatam uz.ale pri vchode hned hore po schodoch 2x doprava na koniec dlhej chodby a zase doprava a gned zacinaju gyn.ambulancie

llullu37
3. jún 2020

@llullu37 cunderlik mi navyse robil aj pocas hospitalizacie uzv,nakolko malanprestala vo mne rast aj napriek uz skoro ukoncenemu tehu.za mna odbornik a mozem povedat ze malu nam zachranil

admontis
3. jún 2020

@llullu37 veľká vďaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre