Čistenie pleti u kozmetičky

27nika
24. aug 2015

Baby, čo je podľa Vás lepšie naparit a dôkladne vyčistiť pleť alebo čistenie pleti ultrazvukom. V poslednej dobe mám problém s pletou (samé vyrážky a čierne bodky ani nehovorím). Skúste poradiť, ďakujem

tanka0908
28. aug 2015

u mna stopercentne pomohla ilovo matova maska od herbalife, mala som tvar otrasnu same vyrazky a strasne sa mastila, tuto masku mi odporucila kozmeticka davam si ju tak 3x za tyzden a plet mam o 100% lepsiu

monique55
28. aug 2015

@27nika skus vyskusat kozmetiku s obsahom microstriebra,,dostat u LR partnerov (aj u mna),,striebro ma antibakterialne ucinky,,isto by ti pomohla

srdeenko19
28. aug 2015

Na kozmetiku od herbalife nedám dopustit. Každé ráno večer, čistiaci gel, plus toner na uzavretie porov plus 2 x do týždňa hlbkovo cistiaca ilova maska, top 🙂

simonka77
28. aug 2015

skus cistenie ultrazvukom, ja som bola 1x v zivote pred tyzdnom a to mi taha na 40tku...))) bala som sa ako cert kriza, len sa mi neskutocne zhorsila plet. a isla som domov spokojna ako davno nie. sice samozrejme "bodkovana", ale plet som mala ako babatko ritku, hladku, jemnu. cistenie ultrazvukom je zaroven piling, je vhodne prave na cierne bodky a vyrazky, a podla toho, co som si zistovala, pokial to clovek absolvuje pravidelne (ale moze sa raz za tri mesiace), casom sa pleti velmi zlepsi (samozrejme aj toto je individualne). Ja som to skusila, nelutujem, a tesim sa o tri mesiace ako budem mat opat tvar aku by som mala rada stale 🙂 drzim palce.

kaja0210
28. aug 2015

@tanka0908 aj u mna 😊 herbal je najlepsi. Cista priroda 😊

livia341
28. aug 2015

@tanka0908 ak naozaj vám pomohlo, tak kde sa dá zohnat a kolko asi stoja? ja mávam tiež dlho problémy s pletou.

kaja0210
28. aug 2015

@livia341 treba najst priamo predajkybu ja mam svoju. Mozete aj cez nu ale je potrebne mat celu radu-mliecko,toner,krém,maska a ako gel. Inak je to zbytocne. Za celu sadu však platim cca100eur . Vydrží však 5mesiacov při pravidelnom používání rano a večer. Takže 20eur investovat na problemovu pleť mesacne nie vela. K tomu třeba riadny pitny režim a mne ponohol aloe roztoj na vycistenie vznutra 😊

kaja0210
28. aug 2015

@livia341 prepacte za chyby 😉

lucinkaboz
28. aug 2015

mate skusenost niekto s tarikou?

sabanacka
28. aug 2015

ja mám tiež vyrážky ,,ale na sankovej kosti od uší až po bradu ,,čo to môže biť?? pomôže mi herbalife??dakujem

libka1
29. aug 2015

@sabanacka urcite, podla tych prispevkov nad tebou je to hotovy zazrak 😉 navyse nemas problem najst predajkynu, sudiac podla horeuvedenych prispevkov ich to urcite zopar je...

simonka77
29. aug 2015

@libka1 len kazdemu zabera nieco ine, ze ano)

stanislavao
29. aug 2015

@27nika naparovanie nie je vhodne pre kazdeho. Zvacsuje pory, praskaju zilky. Urcite by ste mali pravidelne chodit kozmeticke, najlepsie na lekarsku kozmetiku, nech vam da plet doporiadku. A aj vam poradi, ako sa o plet starat, co pouzivat a comu sa vyhybat.

alaguema
29. aug 2015

@27nika problematická pokožka odráža vnútorný problém. Buď hormonálny systém, trávenie, nevhodná strava, zanesený organizmus. Čistenie u kozmetičky problém nevyrieši, iba zmierni. Treba zmeniť stravu, obmedziť múčné jedlá, pečivo, lepok všeobecne, sladkosti, korenené jedlá a mäso. Kozmetika iba prírodná bez konzervantov napr. oleje (sopahoria má výborné), kokosový olej je vynikajúci, má protizápalové účinky, pleť neostáva po ňom mastná, po natretí zvyšok odstrániš priložením papierového obrúska, troška pritlačíš na tvár a je to. Ja už pár rokov nepoužívam žiadne krémy, iba oleje (pleť mám zmiešanú, T zóna mastnejšia, zvyšok skôr suchý a oleje je to naj, čo som pre ňu objavila), kvetové vody, kozmetiku Elysson (ručne a individuálne miešané krémy bez aditív), ku kozmetičke už nejaký čas vôbec nechodím, nepotrebujem to.
Naparovanie a to klasické rýpanie do pokožky, by som si určite robiť nedala. Ultrazvuk som mala párkrát a bolo to celkom prijemné, ale žiadne veľké zmeny sa nekonali. Kozmetické prístroje nemajú takmer žiadnu účinnosť. S lekárskymi sa to nedá porovnať. Teda ak prístroje, tak by som volila lekára, nejaké centrum estetickej medicíny, tam vieš, že pracujú s medicínskymi prístrojmi, u ktorých je predpoklad, že aj účinkujú. Jediné, čo kedysi stálo za niečo, bola kozmetická masáž a tú už dnes takmer nikto kvalitnú neurobí, napatlajú ti na tvár sedem rôznych masiek, zábalov a krémov, pobehajú nejakým prístrojom, urobia nejakú stručnú masáž a iba čo som z toho mala pleť podrážednú a efekt nikde. Vlastne áno - zakaždým o 50 a viac EUR ľahšia 😀

ivonka133
29. aug 2015

V 100% súhlasim s alaguema.V prvom rade sa zameraj na vyčistení celého organizmu a uvidíš aké prídu efekty.

livia341
29. aug 2015

@kaja0210 v pohode

livia341
29. aug 2015

@kaja0210 dik za info a vzorky by sa dali zohnať dakde? či len u kozmetičky si mám pýtať?ja si myslím, že nie každá kozmetička používa práve túto značku ako ste spomínali, či áno? 🙂 🙂

livia341
29. aug 2015

@kaja0210 a ten roztok aloe vera aký typ konkretny používate? napr.na detoxikáciu alebo štava? to by som aj mohla najprv to vyskúšať a podla toho by som videla, že čo dalej.

kaja0210
29. aug 2015

@livia341 nema ju kazda kozmeticka lebo je drahsia predajkyne musia po skoleniach.. Já nepredavam ako si Tu kocky myslia - mam svoju super pracu Toto by ma nebavilo.ale po problemoch a skusani cohokolvek je tato top. Pravda vsak je ze treba cistit vznutra. Mam aloe roztok herbal co Sa pije a aloe gel na tvar co zahoji akne a flaky po nom 😊 vzorky nemaju tusim. Ucinok saaj tak prejavi AZ po par tyzdnoch 😊

monique55
30. aug 2015

livia341 ahoj,,na precistenie zvnutra ti odporucam aloe vera gel,,cena zavisi od toho kto si aky vyberie, su 4 prichute v cenovej relacii 28-35 €,,na to aby to malo ucinok, potrebujes vypit 6 flias,,jedna flasa vydrzi jeden mesiac. na tvar ti ale odporucam cistiacu kefku ZEITGARDTento inovovaný produkt je revolúciou v klasickom čistení tváre: je oveľa účinnejšia ako ručné umývanie a hlavne šetrná voči pokožke. Vďaka ZEITGARD je pleť dokonale pripravená na ošetrenie ďalšími prípravkami. Tvár vyzerá zdravšie a už na prvý dotyk je hladšia - to je téma pre ženy i mužov.
Hĺbkové čistenie pre každý typ pleti
Účinné čistenie bez namáhania pokožky
Jedinečně hygienické a antibakteriálne vďaka technológii MICROSILVER na vláknach kefky
Pleť pôsobí hladšie, oveľa žiarivejšie a zdravšie.

tanka0908
1. sep 2015

@livia341 herbalif je skutocne super, moja kozeticka pouziva len tuto kozmetiku, zakupit sa da na internete staci dat do vyhladavaca kozemtika herbalife 🙂 najlepsie na tej kozmetike je ze nedrazdi nestipe je proste cisto prirodna

anulienkalenka
18. okt 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Určite je dobré pleť čistiť aspoň nejak, myslím že ak si doma dôkladne čistíš pleť tak ku kozmetičke netreba chodiť. Dôležité je dôkladné čistenie, hlavne večer! 🙂

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anulienkalenka
25. okt 2016
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

ja používam tuto kefku dixo.sk/ultrazvukova-cistiaca-kefa/ je to vynikajúce na hlbkove čistenie porov 🙂 ako hovorím, hlavne večer!

sardinka32
25. okt 2016

Mne napriklad minule povedala kozmeticka, ze si nemam rano vobec umyvat tvar, ak tak iba pre moj lepsi pocit vlaznou vodou raz, dvakrat oplachnut. Iba vecer sa treba odlicit a tiez to s ocistou vraj neprehanat. Mam mastnu plet. Takze ja uz fakt neviem, ze ci sa starat viac ci menej.

bombar
16. máj 2018

Ja používam tiež kozmetiku herbalife a. Je super používam ju už rok. A paráda aj všetko odchnich a môžem len ndoporucit...

lenka155
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
29. jún 2018

@lenka155 Na fore sa neinzeruje, sluzia na to sukromne skupiny, kde mozes ponukat svoje sluzby