Cítili ste uhniezdenie vajíčka?

tinatina29
11. jan 2012

Ahojte, myslím, že som cítila uhniezdenie vajíčka. Ak máte podobnú skúsenosť, prosím napíšte mi ako ste to pociťovali a či to naozaj bola pravda. O bábätko sa nepokúšame, máme nechránený pohl. styk, ale partner si dáva pozor. Poslednú menštruáciu som mala 26.12.2011. 30.12.2011 sme sa milovali, priatel možno nestihol, pretože som bola hore. 😕 07.01.2012 cez deň som mala pocit, že som tehotná, vlastne som bola o tom presvedčená, neviem prečo. V noci zo 07.01.2012 na 08.01.2012 som mala pocit ako keby si cítim maternicu a tá sa mi rozťahuje. Celú noc ma to ťahalo, nemohla som spať. Chodím častejšie na malú, niekedy sa mi zatočí hlava, stále som hladná, ale nechutí mi jesť. Podbruško ma stále pobolieva, je to také slabé, ako keby bolo nafúknuté. Zatial nemám žiadne iné príznaky, iba som nervózna a vadí mi hluk. TT zo dňa 08.01. bol negatívny. Prosím, ak máte podobnú skúsenosť a nakoniec ste zistili, že ste tehotné, dajte vedieť. Ďakujem

katulienkaja
28. nov 2019

Ahote mali ste niektorá bolesti v krížoch ako priznak uhniezdenia?

ivankalaco
28. nov 2019

@katulienkaja Ja som cítila ako keby také pulzovanie na ľavej strane a aj pobolievanie, ako keby mi mala prísť menštruácia..deň po IVF..

miskachrumka
15. dec 2019

@okana1985 ako sa Vám môže zahniezdovat v 6tt??to co za blbosť

erikapiloxing
8. sep 2020

@mon8821 dobrý deň ja som 8dpo ovulácia bola na pravom vajecniku a 2 deň má vajecnik boli nie vkuse a pichá v podbrušku

zbibo
26. nov 2020

Ahojte, tak ked som cakala druhe babo, pocitila som asi tyzden po ,,moznej ovulacii,, pisem moznej, lebo vtedy som si to nesledovala nicim, strasnu bodavu bolest.A potom na toalete v ten isty den som mala krvavy flak na spodnom pradle, tiez som si to nechcela pripustit ze by sme male take stastie, ale veru bola som tehotna.Vobec som necakala taketo priznaky pretoze uz som jedno babo mala a tam absolutne nic iba prsia ale straaaasne asi od polky cyklu.Takze sa mozem pridat ze som uhniezdenie veru pocitila.

meriemka
11. okt 2022

Ahojte baby. Chcela by som sa opýtať. V marci som potratila v 13tt. Nechala som to tak nech sa dám do kopy celé telo a hlavne po psychickej stránke ale terás mám taky pocit ako by som bola v tom. Menštruáciu mávam pravidelne posledná bola 18.9. mávam tak 6-7 dní. Merala som si ovulku s testami ktorá mi vyšla 1.10. mali sme sex pred ovulaciou každý druhý deň. V deň ovulácie aj deň po tom. Tak v strede týždňa som mala dva dni výtok hustejší a sfarbený do ružová. A tak nič. Ale stále ako by ma ťahalo do ľavej strany bruško strašne bolesti krížov a stále bolesti v podbrušku ku tomu som aj nafúknutá. Robila som si test lebo nedockavost ale vyšiel negatívny. Mám do kramov ešte 5 dní myslíte že ide o uhnezdenie?

miskachrumka
11. okt 2022

@meriemka podľa mňa skoro ...to by si ešte necítila

meriemka
11. okt 2022

@miskachrumka prvé mam robený cisarsky tak možno že to inak cítim no sama neviem. Už som s toho smutná.

nivea22
11. okt 2022

@meriemka ja som uhniezdenie cítila ale pochopila som to az keď mi vysiel pozitívny test. Strašne ma pichalo na pravo dole v podbrusku a ta bolesť sa objavovala niekoľko dní. Myslela som si ze ma boli vajecnik a bolo to bejby.

meriemka
11. okt 2022

@nivea22 no a já zase na ľavej strane. Pichanie

nivea22
11. okt 2022

@meriemka môže to byť aj uhniezdenie. Viem že veľa žien sa z toho smeje ze nie je možné niečo také cítiť ale ja mam uplne inú skusenost. Držím palce aby ti testik ukazal dve čiarky.

meriemka
11. okt 2022

@nivea22 ešte počkám či pride mrcha a keď nie tak skúsim test. A ďakujem pekne

miskachrumka
12. okt 2022

@meriemka ja napríklad mám tiež pichanie ale počas ovulácie.. drží palce...aj ja mám už tri sekcie za sebou a ešte by som chcela štvrté ale to už asi nebude :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre