Čo vám chutilo a čo sa narodilo?

lienka.
10. aug 2006

Ahojte citala som,ze ked ma cakajuca mamicka chut na sladke bude to dievcatko.Ak na kysle,slane,stiplave-chlapcek.Mate nejake skusenosti,ze to tak je?Ja som stratila chut na sladke,ale ani po uhorkach nejako nesaliem.

vedvies
18. feb 2007

ja mam zase chut na sladke a tiez citim, ze to bude chlapcek 😀

nutka
18. feb 2007

ja som nikdy neoblubovala sladke ale teraz bez malej "sladžavinky" na den som nerva 😕 a hlavne bez zmrzliny by som to nezvladla 😀 .A chcela by som Barborku.... 🙂

lucqa
18. feb 2007

ja pridam tiez svoje chute. Prve mesiace to boli tony sladkeho, dietnej salamy, rezne a nenavidela som syr. Teraz tony sladkeho, ale cistu cokoladu nemusim a glukozovy test bol pre mna ako lahodne ranajky 😀 A tiez pomarance a je to chlapec 🙂 Ale spicate brucho nemam, skor sa taham do sirky 😀

hedunecka
18. feb 2007

no pekne vy mate ake vselijake pochutinky a mne vsetko smrdiii 😀

sofiela
18. feb 2007

hedunecka, som zvedava, ci cakame to iste 😉 mne vsetko smrdi, ale aj tak mam kilo hore..uz len cakam, kedy to prejde...nemas aj bolesti hlavy k tomu a vela kyselin? mne tusim aj preto nechutim...ale urcite viem, ze sa mi sprotivilo sladke, kurca a kava...

jankamanikova
18. feb 2007

No, pri prvom syncekovi (a to som vedela, ze bude syn) som milovala broskyne. TO som ich zrala. A tiez cervene vinko (ale to som nemohla pit vela 😀 ).
Pri druhom tehotenstve som nevedela, co cakame, ale podvedome som myslela, ze bude chlapec, som mala rada jahody, maliny a cernice. A samozrejem cervene vinko (ale to zase pomenej). Ale zrala som pri obidvoch tehotenstvach vela sladkosti a zeleniny.

mitinka
18. feb 2007

mne chutilo zo zaciatku vsetko kysele a ku koncu vsetko sladke a mame dievcatko;))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre