Cvičenie pre tehotné v Bratislave. Poraďte

marsakovaz
21. aug 2007

Ahojte,
neviete mi poradit nejaké cvičenie pre tehu v Blave-Ružinove? Chcela by som nejaký lahky aerobic alebo plavenie,len sa mi zatial nepodarilo nič najst..
dakujem

denisienka
8. jan 2009

ahojte Tehulky. nemate niektore skusenosti s cvicenim pre tehotentne v zariadeni "ŠNOP"? dakujem.

miraclestudio
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuxx
20. sep 2009

Ahoj, nevies ci si treba zaplatit cely kurz alebo sa da aj na jedno cvicenie?

alexandrah
20. sep 2009

veva - podla mna neni pravda, mne moj lekar, aj ini povedali, ze ked je zena zvyknuta cvicit, moze aj v tehotenstve, ale cca o 30 % menej, dokonca je to lepsie pre porod, ked je telo vytrenovane. aj jedna, co pise na ine forum, je cvicitelka aerobiku, a ta vraj cvicila az do porodu. iba ak by to lekar zakaza, ze je to v tom danom konkretnom pripadne pre zenu nebezpecne.
a marsakovaz - ak chces, mam kontakt na 1 babu, co ide robit materske kurzy, spojene s cvicenim, budes to mat 2 v 1, ak chces, napis prip. na IP.
a viem ze aj v zoracentre sa robi aerobic pre tehotne, a je to v pohode.

improvizacia
20. sep 2009

ahojte,
tiež hľadám nejaké cvičenie v BA - tak som celkom rada, že niekto vytiahol tútu tému.
Zatial sa mi najviac páči gravid joga a brušné tance.
Mám ešte pár týždnov čas - tak sa len rozhliadam... a u mna vyhráva "šanca tanca" -nepoznáte to tam niekto?

http://www.sancatanca.sk/index.php?id=93

príp. neviete o cvičení na fitlopte pre tehulky ???

PS pre zuzuxx - niekde chcú peniažky za celý kurz ale vačšinou si platíš cvičenie jednotlivo. Ako keby si chodila na aerobik 😉

rainee
23. okt 2011

ahojte, dostala som permanentku do sportcentra (lokalita BA Ružinov), kde je možnosť cvičiť pilates, yogu, cvičenia pre tehotné, cvičenie s detičkami... nemám to kedy využiť tak za symbolickú cenu posúvam ďalej, viac info v prípade záujmu v mojich inzerátoch.

terez24
4. jún 2012

Ahojte, neviete nieco poradit? Dakujem 🙂!

riverparkdanceschool
2. máj 2013

Budúce mamičky! Vhodnýmn cvičením pre tehotné mamičky je Gravodjóga. V našej tanečnej škole ju vediet profesionálna lektorka Katka, ktorá má dlhoročnú prax a skúsenosti s touto metódou predovšetkým zo zahraničia, kde je Gravidjóga veľmi vyhľadávaná. Príďte k nám do Riverpark Dance School každý pondelok o 11:00 a každý štvrtok o 10:00. Tešíme sa na Vás !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre