Dm1 a tehotenstvo

cukrik951
22. apr 2015

Ahojte 🙂
potrebovala by som sa poradiť najmä s mamickami ktoré majú Dm1 a majú dietatka alebo sú tehotne.
Ja som otehotnela neplánovane :/ glykovany som mala 5.0 dia mi povedala ze je vynikajúci.
lenže trošku viac sa bojím o bábätko ako všetko dopadne aj keď glykemie si držím do 8 aj keď niekedy vyskoci.Ku dia idem v pondelok tak jej to oznámim.
Ďakujem vopred za odpovede.

sisi1503
23. apr 2015

@cukrik951 -na FB su skupiny ako DIABETES MELLITUS 1TYP,alebo DIABETICI ( a ich rodina;kamarati) pridaj sa do tychto skupin tam je vela mamiciek co su tehotne,alebo uz boli tehotne s DM1..neviem ci aj nemaju speci skupinu pre tehulky s DM1 tak tam ti urcite poradia co a ako... 😉 P.S.Glykovany mas krasny,tak vobec nestresuj vsetko bude o.k. 🙂

aduska_5
1. jún 2020

Ja som ale bola tehu a mam DM1 no otehotnela som neplánovane .. glikovany som mala 10.2 takže nič moc :/ .. všetko bolo ok -glykemie zom držala aj ja do 6 .. po 3 mesiacoch klesol na 7.3 ale s tym prišlo aj MA.. je to individualne .. tiež som na FB v skupine Dia Tehulky - DM 1 typ .. pridaj sa tam tam ti skôr piradia ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre