Dotterra esenciálne oleje - skúsenosti

delisima
30. máj 2017

Ahojte, chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosť s produktmi spoločnosti Doterra a aké: Jedná sa o esenciálne oleje. Ďakujem.

warholette
30. máj 2017

Mam skusenosti, ale podla mna to akurat pekne vonia. Mam kamosky, co prisahaju ze im DoTerra vyliecila migreny, nespavost, potlacila chut do jedla a podobne, no ja som na sebe nikdy ziadne podobne zazraky nespozorovala. Akurat si pravidelne kupujem Pomaranc, ktoreho si dam kvapku do vody na pitie, aby mi lepsie chutila. Jedna kvapka uplne staci na plnu flasu, takze sa mi to oplati, kedze tie oleje su dost drahe.

siska53
30. máj 2017

@delisima mas ip.

delisima
autor
31. máj 2017

@warholette Dakujem, tak este porozmyslam ci ist do toho.

danielko1
4. feb 2018

Ahojte , ja mozem oleje len odporucat. Malu som mavala kazde 2-3 mesiace choru a vzdy sme skoncili na antibiotikach. Ako som zacala s doterrom, tak choroba sa nam vyhyba a aj ked bola chora tak som si ju vyliecila s olejcekmi a pekne jej to preslo.

alexandra2222
10. feb 2018

@danielko1 ja tak isto. pouzivam od juna a vobec nie sme chori

evkaspa
21. aug 2018

@alexandra2222 ak sa smiem opýtať, ktoré olejčeky používate a ste s nimi spokojná? Ešte od nich nič nemám. Ďakujem

stormie
21. aug 2018
alexandra2222
25. aug 2018

@evkaspa ja už asi všetky 🙂

schvarzy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonulienka1982
22. júl 2019

@schvarzy Zaujala ma Vasa sprava, ze pouzivate oleje od Plant therapy, aj mate poprípade nejaku brozuru, na co a ako ich pouzivat? Ci len googlite. Daju sa uzivat aj vnutorne?

schvarzy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karlito272
15. sep 2019

@alexandra2222 dobrý deň, prosím váš čo používate z doterry pre dieťa? Ďakujem.

monchichichi
15. sep 2019

@karlito272 zdravedieta.com robi prednasku o aromaterapii pre deti

schvarzy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
berginkan
5. nov 2019

@schvarzy pozrela som ceny, ale asi som slepa lebo tiez vidim vysoke ako u doterry. Myslim najma zmesy nie jednodruhove.

schvarzy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pralinka86
6. nov 2019

Pozerala som eukalyptovy od nich, keďže je tu chripkova sezóna, ten nie je az tak drahý, ale nakoniec skusam od saloosu, ten mam overeny na plet.. potom možno neskôr predsa skusim a porovnam obe znacky

berginkan
6. nov 2019

@pralinka86 este je hanus a hadek 🙂 československo firmy. Su vyborne. A tiez aroma zone francuzi

berginkan
6. nov 2019

@schvarzy aha velkost som nepozerala. Myslela na porovnanie s doterrou. Ja ju osobne bojkotujem rakze dik za tip

berginkan
6. nov 2019

@monchichichi mam par veci ulizenych od nej aj sa mi kadeco paci ale to ze oslavuje jedine doterru a GW produkty mi vadi :(

superholka77
8. nov 2019

@danielko1 a prosím vás ktorý olej ste používala pri chorobe dietatka napríklad sople upchaty nos a ako ste davali na hruď ci piť alebo difuzer prevonat izbu na noc. Ďakujem

schvarzy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbakl
9. nov 2019

Neviem dottera mi pride predrazena na to co od nej vlastne dostanem..je to len ich marketing...radsej si kupim etericke oleje od ceskej Nobilis tilia alebo od anglickeho Oshadi..pridu mi kvalitnejsie a aj cenovo lepsie..

danielko1
23. nov 2019

@superholka77 ja používam onguard, air, zengest, lemon, záleží v akom štádiu to majú. Tie potieram na slapach ale aj hrudník a pozdĺž chrbtice. A tiež prínosove dutiny. Kľudne mozte dat tieto aj do difuzer. Ja to striedam aj s levandulou, kamilkami

karlito272
2. dec 2019

@danielko1 a čo jej prosím vás dávate? ja používam doterru a choré sú aj tak :o(

karlito272
2. dec 2019

@monchichichi Ďakujem

karlito272
2. dec 2019

@danielko1 dávam všetko poctivo ak treba ale naozaj nám veľmi ťažko zaberajú :o(

morskykonik837
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berginkan
25. apr 2020

@morskykonik837 super diky nepoznam

morskykonik837
28. máj 2020

@berginkan neni za co 🙂 kebyze mas nejake dalsie otazky tak daj vediet, esencialnym olejom sa venujem uz nejaky cas, tak hadam budem vediet poradit