Escapelle a aj tak tehotná

mamicka7981
25. aug 2018

Baby mám otázočku dnes mi vyšiel pozitívny test. ❤️ Moja otázka: narodili sa Vám zdravé deti a bolo všetko ok?
Deň po sexe som si dala tabletku po a však očividne nezabrala. Keďže test vyšiel včera pozitívny. tak by som chcela vedieť či bolo všetko ok s babom aj u vás po tejto tabletke. Ďakujem 🙂 (na mk som dlho len keďže tu mám aj švagrinu atd nechcem prezrádzať skôr že bude druhy krát tetou) ❤️

akynka
25. aug 2018

Ahoj. Pokial viem tabletka by plodu ako takemu ublizit nemala. Ona zabranuje tomu aby sa vajicko ulozilo a uz ked ju vajicko prekabatilo tak to bude iny bojovnik ;)
Prajem vela stastia ❤

anjelicek26
25. aug 2018

Poznam dve take deticky, uz chodia do skoly ;) Je to silne dietatko urcite 🙂

mamicka7981
autor
25. aug 2018

@whatever1 tak očividne u mna to posunutie ovulky nezabralo 🤔😅a možno preto že podľa kalendára som mala ovulku deň pred stykom. 🤷🏼‍♀️ Neviem nikdy som si ovulku nesledovala. A prvé babo sa nám nedarilo skoro rok tak toto som nečakala 🙄 s babom som chcela ešte nejaký ten rok dva počkať že nech malička je staršia no očividne to vo mne malinké sa rozhodlo nečakať a bojovať 😅 ❤️

whatever1
25. aug 2018

@mamicka7981 Tak asi patris medzi jedno percento zien ktorym sa to takto podari a teraz mas v brusku maly zazrak😊. Kazdopadne gratulujem💕urcite to tak malo byt.

barborenka28
25. aug 2018

mate prosim niekto skusenost s tabletkou po,co sa vola ellaONe???dakujem

mamicka7981
autor
25. aug 2018

@barborenka28 o tej som ja osobne ešte nepočula

natassa
25. aug 2018

@mamicka7981 ahoj mne tabletka po nezabrala a malá sa narodila zdravá.

janinah
26. aug 2018

Čítala som dávno odborný článok,že tie detičky sa rodia zdravé a bolo tam vysvetlené prečo,ale neviem to už zopakovať.

dorottka
26. aug 2018

Nie je dovod, aby sa nenarodilo zdrave, to nie je predsa potratova tabletka urcena na znicenie plodu, ale na proste oddialenie ovulacie, ak uz nahodou nezacala - u teba uz zacala, takze tabletka bola neucinna. So samotnym plodom to nema absolutne nic spolocne, to len o tom kecaju ludia, ktorym biochemia nic nehovori, ale potrebuju postrasit ovce, lebo o tom je cely ich chlebicek.

jamimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenkavuduy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terina25
4. máj 2021

@lenkavuduy mamicka je uz neaktivna. Uz vam neodpise

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre