Farbenie padajúcich vlasov

tinkaaa
2. júl 2009

ahojte kočky-viem že tu už podobná téma je,no mňa by zaujímalo,či ste si aj napriek padaniu vlasov,vlasy dali farbiť,poprípade melírovať 😉 a tiež ma zaujíma,či to padanie bolo- vlasy mi padajú stále,alebo vlasy mi padajú od pôrodu 😕

karelka
2. júl 2009

tinkaaa kludne sa mozes nafarbit,padanie nema nic spolocne s farbenim,ak sa to deje od porodu,to su hormony a znovu zacnu padat ked prestanes kojit,oni potom zacnu zase dorastat.

nikoletak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zitaje
2. júl 2009

tinka, mne najviac padali vlasy cca. 4 mesiace po porode, potom sa to ustalilo. S farbenim to ani podla mna nema nic spolocne, ak mas tu potrebu, pokojne si ich nafarbi, ale napr. ked kojis, nemusi ti farba tak dobre chytit...

mami.sk
2. júl 2009

mne dost vypadavaju vlasy, vypadavali mi aj pred tehotenstvom, aj v tehu aj po porode 😝
zacala som si ich setrit lebo sa bojim ze mi na hlave nic neostane 😒
prestala som si davat trvale farby, snazim sa co najmenej fenovat a pouzivam sampon proti vypadavaniu vlasov kupeny v kadernictve, tiez si davam kazde rano zinok a dost sa to zlepsilo 😉
mne poradila dokonca kadernicka aby som prestala farbit vlasy ked mi velmi vypadavali tak na tom moze nieco byt 😕

zitaje
2. júl 2009

Alebo skus hennu 🙂 Ja sa na to tiez chystam. 😉

tinkaaa
autor
3. júl 2009

ahojte - no ja mám isto potrebu sa zafarbiť- takže hovoríte,že v poho,ok tak vyskúšam
ja kojiť už nekojím 😒 my sa presne dva mesiace už nutrilonujeme 😝
len som sa bála,že zostanem potom plešatá,keď sa zafarbím 😀

grettka
3. júl 2009

neboj nezostanes plesata, mojej sesterke padali tiez velmi dlho, myslim, ze od porodu tak 9-10 mesiacov.
Vyber si ale pre istotu nejaku setrnejsiu farbu.

marcela.m
3. júl 2009

Mne zacali vypadavat po porode a este stale mi vypadavaju.Niekedy je to lepsie,asi je to aj tym obdobim.Ale farbim si nadalej.V lekarni sa daju kupit rozne sampony a vodicky.Mne to pomohlo,ale to sa neda dlhodobo,potom treba prestat a o nejaky cas mozes pouzivat zas tie pripravky.Ale nenapada ma nazov na "f".