Farbenie vlasov počas tehotenstva

ayanapa
18. jún 2018

Dobrý deň. Chcem sa spýtať mamiciek, či mi vedia poradiť, či je škodlivé pre bábätko farbenie vlasov. Niekto vraví, že nie, niekto že áno. Ďakujem za odpoveď

annie89
18. jún 2018

Ja farbím od začiatku tehotenstva a všetko je ok. 🙂

lilyianka
18. jún 2018

@ayanapa na trhu je veľké množstvo značiek farieb, čiže sa určite da aj vybrať setrnejsia

iwaneta256
18. jún 2018

Vyskusaj hennu na vlasy https://www.alza.sk/maxi/voono-copper-d5093657.... je to super, mozes do nej pridat aj ine ingrediencie ako napriklad olivovy olej pre lesk vlasov. Vlasy vyzeraju po henne prirodzene, nie umelo, ako to u beznych farieb byva 🙂 naozaj odporucam. A ak by si chcela mozes kludne vyuzit aj zlavu https://www.kuponyzdarma.sk/alza-sk/

trisilinda
18. jún 2018

Aj ja som si farbila vlasy pocas celeho tehotenstva a to dokonca na blond,takze to aj dost zapachalo,peroxid,vies.Ale zapach mi nevadil.Niekomu vadia vone.Aj mne vraveli,ze to moze uskodit babatku,ale aj vobec nemusi.A mojmu to vobec neuskodilo.Ale musim povedat,ze pouzivam kvalitne farby z obchodu pre kadernicky.Farby v drogeriach sa mi zdaju agresivnejsie.No zasa ako ktore.To je diskutabilne.Ostava to len na tebe,aku moznost zvazis 🙂

marion09
18. jún 2018

@ayanapa mozes farbit len nie tak casto ako doteraz a nie perixidovymi farbami

terezka1947
18. jún 2018

Mna by skor zaujimalo,kt.farby pouzivate,lebo mne po loreal mam pocit,ze vypadavaju vlasy. Inak k teme,tehu nie som,ale pocas oboch tehu sim asi 3x farbila vlasy,skor kvoli zmene...nic detom.nie je

live1
18. jún 2018

Odporúčam ti pouzivat farbu na vlasy BEZ AMONIAKU. Taká je Loreal Casting. A najistejsie po ukonceni 12 tt. 😉

trinneo
19. jún 2018

Ja bohužiaľ musím farbiť od začiatku tehotenstva, pretože by som vyzerala ako sivá líška. A farbím teraz asi každé 4-5 týždňov =poslednú dobu mi nejako nerastú vlasy... a používam LOREAL CASTING - presne kvôli tomu, že by nemal mať amoniak a zo všetkých farieb čo som skúšala za posledných 15 rokov, sa mi zdal najšetrnejší a najmenej ma počas farbenia svrbeli hlava... a nesmrdí..... myslím, že bábätku by viac uškodilo ako by som bola z toho na nervy, že vyzerám akoby som mala o 30 rokov viac, mala stresy, hnevala sa a pod. a bohužiaľ aj z profesionálneho hľadiska by to nebolo vhodné... Keby som to nepotrebovala, tak by som asi počas tehotenstva nefarbila, ale keďže inú možnosť nemám, musela som sa s tým zmieriť... takže je to na tvojom osobnom názore a tvojom pocite...

29simona29
24. jún 2018

@ayanapa Ja som si farbila vlasy celé tehotenstvo a mám doma zdravého dvojmesačného chlapceka. V prvom trimestri som frekvenciu farbenia dosť obmedzila, pri každom farbeni som poriadne vyvetrala miestnosť...Nikde neboli dokázané škodlivé vplyvy farbenia na vyvíjajúci sa plod. Aj lekára som sa na to pýtala a jeho odpoved bola,že pokial si vlasy nafarbim každý den, nemusím sa báť...Hlavne ja som si vždy dosť zakladala na upravenom výzore tak bolo pre mna nepredstaviteľne si celé tehu vlasy nefarbit.