Farbenie vlasov v tehotenstve

uska
29. dec 2006

ahojte,
chcela by som sa vas spytat,aky mate nazor na farbenie vlasov v tehotenstve.moze to nejako poskodit babatko? moja kadernicka pouziva farbu bez amoniaku. a ako je to s melirom? ake mate skusenosti?

jajaalf
12. okt 2007

tak ja som sa pytala mojej gynekol. a farbenie vlasov my zakazala..ale melir sa moze po 4.mesiaci

certica
12. okt 2007

jaja, teraz by ma zaujimal rozdiel medzi melirom a farbenim, co do skodlivosti 😅

moncika15
12. okt 2007

no veru ten vysledok moze byt zarazajuci 😀 ale ja sa nemam coho bat svoju farbu mam taku rysavohnedu a prefarbujem sa na cerveno...takze pokial vysledna farba nebude zelena tak to bude ok 😉

nevesta
12. okt 2007

Ja som si pocas tehu farbila uz 2x a teraz sa chystam este pred porodom na treti a nic to malej nespravilo...

moncika15
12. okt 2007

ved sa to nemuselo prejavit hned 😒

radoslava
12. okt 2007

Ja som pocas tehulkovania chodila na melir kazde 2-3 mesiace a nic sa nestalo a vlasy som mala super, myslim kvalitu lepsiu ako ked kojim
Inak ked som bola tehu som mala plet super, vlasy a aj exem ktory mam 12 rokov my ustupil a do mesiaca po porode sa vsetko vratilo a zhorsilo.

emjee
19. feb 2008

bobulienkas • Dnes o 14:57
Ahoj počula a čítala som, že farbenie vlasov v tehotenstve môže ohroziť plod, či dokonca spôsobiť potrat. No poznám mnoho báb ktoré si vlasy farbia už od ranného štádia tehotenstva 😒 a všetko prebieha v najlepšom poriadku. Aby som povedala pravdu poznám viac báb ktoré si vlasy v tehotenstve farbili ako tie čo nie. Neviete mi poradiť? Aká je vaša vlastná skúsenosť? Závisí to od mesiaca tehotenstva?

aponchie • 1d • Dnes o 14:58
myslim ze to neni pravda.ja si teda vlasy nebarvi ale v tehu jsem byla u holice a popravde jsem byla rada a doporucuji vrele v tehu toho zvladnout a uzit si hodne pac potom uz nebude cas 😀 kadernice rikala ze je to nesmysl

bobulienkas • Dnes o 15:06
Vieš nepýtala som sa to len tak, už som raz mala missed a bolo to 2 dni po farbení 😢 Bola som v 7t. a akosi hľadám príčinu, prečo sa to stalo. Môj príbeh je asi na dlhšie no teraz som znova tehotná v 3t. a neviem, či sa môžem farbiť. Nechcem už riskovať.

ketka
19. feb 2008

holky, já si v těhu barvila vlasy a v poho a teď když kojim, tak je barvim dál a taky v pohodě 🙂

mori
19. feb 2008

V těhotenství jsem si barvila vlasy jako obvykle každý měsíc a v poho 😎

mouse
20. feb 2008

Ja si vlasy nefarbim uz vyse roka vobec, ale bola mi odporucena Hena, ze ta by uskodit nemala a vlasom este prospeje.

nitka
20. feb 2008

tak poznam zenu ktora koli nafarbenej hlave potratila

sosi
20. feb 2008

Ono asi záleží jestli je to barva nebo přeliv. Bylo mi řečeno, že pokud v tom není čpavek tak neva... 🙂

mouse
20. feb 2008

Nitka, tazko urcit naozajstnu pricinu - ci to bolo kvoli nafarbenej hlave..

otrivinkajanka
20. feb 2008

ja som si vlasy farbila od zaciatku tehotenstva az do konca blond farbou a malej nebolo nic a je zdrava ako rybka

marketjanova
8. mar 2009

Prosim vas poraďte mi niekto kvalitny šampon, maj jemnu pokozku hlavy, a suche vlasy. Dlho som ho hľadala a viem, že ste ho niektoré zháňali. Našla som na http://www.mystic.cz/eshop/detail.php?id_zbozi=... šampon pre mna. Chcola by som 1 kupit. Prosim Vas skusenejsich, ktory ste uz nakupovali. Mohol by byť dobrý? Ať niekto iný ho zhodnotí, keď bude mať čas a chuť. Nakupoval tam uz niekto? Ake mate skusenosti ? Doslo vam to ?

miranda04
19. mar 2009

ja som kaderníčka a som tehotná.môj lekár mi povedal,že pokiaľ na krabičke alebo na letáku nie je varovanie pre tehotné a dojčiace ženy,kľudne môžem farbu používať,aj melír.ak vlasy farbíš v kaderníctve tvoja kaderníčka by mala vedieť s akou farbou ti môže farbiť vlasy a s akou nie.ak to nevie a nemá o tom prehľad je nezodpovedná.pred farbením sa uisti radšej sama. 😝

maahuliena
9. jan 2011

ahojte, trošku vytiahnem "zapadnutu temu".... je tu niektorá tehulka, ktorá si farbila vlasy(na blond) z amoniakom? 😅 🙂 kedže inak tu blond nedosiahnem? 😉

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kocka1
12. máj 2011

ahojte baby, prosím poraďte mi, či si môžem dať farbiť vlasy :( bojím sa že to uškodí dieťatku, ja by som najradšej nefarbila, ale čo mám robiť keď to chce manžel?

berynka
12. máj 2011

@kocka1 , to víš, že si můžeš obarvit vlasy 😉 ... nic se nestane. Aby to mohlo mít nějaký špatný vliv, tak bys musela být u kadeřnice 2x do týdne 🙂 !

kocka1
12. máj 2011

@berynka díki 🙂 je to úžasné keď mi takto vie poradiť 🙂

belusa
27. máj 2011

Ahojte tak teraz neviem ako je to s tým farbením môžme alebo nie? 😒 😒

belusa
27. máj 2011

@belusa teda či má niekto negatívnu skúsenosť

berenika39
27. máj 2011

@belusa určitě na 100% může, vůbec to neřeš, hlavně at ti to sluší a jsi spokojená sama se sebou🙂. Jako hlášení že někdo potratil kvůli obarvené hlavě je totální nesmysl, jak by to jako dokázali? Neboj se 🙂

belusa
27. máj 2011

@berenika39 dakujem za odpoved tak idem na to 😀 😀

berenika39
27. máj 2011

@belusa určitě. není nad dobrý pocit, když se v těhu cítíš fajn, mimonko to vnímá. 🙂

belusa
27. máj 2011

@berenika39 no dúfam, že to vníma, že maminka chce byť krásna 😀 😀

dadda02
29. okt 2011

Baby zacala som 38 tt, cakaju ma este 2 velke rodinne oslavy a moje vlasy uz yvzeraju strasne. Povodne som nechcela farbit cele tehotenstvo, ale drobec si zo mna berie naozaj asi vsetko, okrem dermatitidy a pigmentovych skvrn mam aj otrasne vlasy. Kedze velmi rychlo rastu, uz su take odrastene, ze hruuza. Kupenu mam penovu farbu Sublime mousse. Ake mate vy skusenosti s farbenim v takom neskorom stadiu? A co farbenie pocas kojenia? dik

timus252
29. jan 2012

ja som si zafarbila až po 3 mesiaci. Dovtedy som si nezafarbila. Ale už teraz sú farby aj bez amoniaku,tak podľa mňa to neuškodí,keď sa to moc nepreháňa 😉 nechápem prečo je to tak že tehotná žena nesmie toľko toho robiť.. však aj v tehotenstve musíme byť čačané no nie? 🙂 🙂 🙂

nycanka
27. feb 2012

Ahojte, cakame druhe mimi, pri prvom som sa vobec nefarbila, ani melir, no bola som ako taka seda myska, teraz mi to uz zacina vadit, chcem zmenu, chcem novy look som objednana kadernicke, nemalo by to uskodit miminku, ze ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre