Hlasná hudba v aute počas tehotenstva

nikushka2108
29. máj 2017

Ahote 🙂 cely život počúvam v aute nahlas hudbu s basami. Do nejakého 24 tt som tak pocuvala tiez, potom som prestala lebo som sa bala ze to mohlo nejako uskodit (citala som nieco na nete). Chcem sa spytat ci je tu nejaka mamicka ktora tiez pocuvala nahlas hudbu v aute ked bola tehotna a ci je vsetko v poriadku. Lebo to bolo naozaj ze nahlas.prosim vas neodsudzujte ma myslela som si ze plodova voda to dost chrani. A ze babetku sa to paci a aspon pocuva hudbu.

veronikaszabova
29. máj 2017

@nikushka2108 pytaj sa gynekologa ;)

obsadenemeno
29. máj 2017

@nikushka2108 a co si tak predstavujete pod takym slovom "absurdny", Kefalin?

nikushka2108
autor
29. máj 2017

@obsadenemeno nie neboli dost dobre pretoze od basoch tam nebola ani rec. A koncert je vo velkom priestranstve nie ako auto.. a kino je tiez velka sala. Takze nie neboli. Pytala som sa konrrtne nabasy v aute.
@lenkamaxim mna nezaujma nazor bez skusenosti.. zaujmaju ma skusenosti mamiciek ktore urobili to iste co ja ... nevies co to pochopit?

nikushka2108
autor
29. máj 2017

@lenkamaxim sto krat tu mam pisat to iste? Ze chcem SKUSENOSTI???????? A pytala som sa gynekologicky povrdala ze ked sa narodi sa robi test... nevyjadrila sa ci mohlo alebo nemohlo.

veronikaszabova
29. máj 2017

@nikushka2108 preboha, uz to nechaj tak... Naco vsetko studujes? Listujes na fb...googlis...
Chovaj sa ako tehotna, nie ako psychicky troska mimo...

lenkamaxim
29. máj 2017

@nikushka2108
Nooo moja krasna! Davaj si pozor ako sa bavis! Ja som ti odpovedala slusne. Ja mam uz dieta odrodene aj sa on staram. A ked mas tak ubohu mieru inteligencie ze ides urazat niekoho kto sa s tebou bavil slusne, tak som velmi zvedava aka prikladna mamicka budes. Takze nechapava si ty ked si myslis, ze gynekolog ma menej skusenosti s xy problemami tehotnych zien

kingab
29. máj 2017

@diana20 dovodom moze byt aj to, ze nase usi tomu nie su prisposobene..

nikushka2108
autor
29. máj 2017

@lenkamaxim jak sa stebou bavim? :D a kde som ta urazila? Pisala som ze gynekolog sa konkretne nevyjadril. Takze asi nevie.. inak by povedala ze sa nemam coho bat ne. Preto ma zaujmaju skusenosti

obsadenemeno
29. máj 2017

@nikushka2108 no moje dieta je uplne okej, pocuvala som hudbu hlasnu v aute/doma/na koncertoch cely zivot, rock, pop, folk, heavy metal, jazz a jedine "postihnutie" ake ma je to, ze miluje hudbu, spieva si, tancuje a uziva si vsetky zanre, az na "spievankovo".... detska "popmjuzik" ju vlastne ani nezaujima.....

jankalukasova
29. máj 2017

No tak asi mu to neublizi.. ale ked sa mu to nebude pacit, dostanes kopacku pod rebro a to pri soferovani nie je nic moc. Okrem toho vas oboch ta hlasna hudba ohrozuje v inom smere. Mas soferovat a nie relaxovat. Okrem toho je fajn ked v aute napr. pocujes sanitku....

ostorha
29. máj 2017

@obsadenemeno U nas taky tak cez rozsah zanrov po nasledny dopad na dceru a dcera tiez cez kopirak, tiez nepocuva detsku popmuzik najnovsie si pusta Princa a Georga Bensona..

obsadenemeno
29. máj 2017

@ostorha moja najnovsie electro swing..... a tie tanecky k tomu...super

marlenka222
29. máj 2017

@nikushka2108 relax hlasna hudba pocas soferovania v aute isto nie je. Je to porusenie zakona o odpustavani pozornosti. Nezvladas pocuvat vonkajsie zvuky auta ani zvuky okolo teba.dajme tomu trubeniem cim sa vlastne ohrozujes a aj ostatnych soferov. Pozri sa,je otazne, ci musis soferovat ako tehotna. Dalej je otazne ci vazne surne potrebujes pocuvat hudbu takto hlasno nakolko je to spustac potratov. Je mi jasne ze ma mnohe vysmeju. Ale su tony ktore ludske ucho nepocuje avsak na telo posobia. Hlasna hudba posobi na nenar.dieta vazne ako ovplyvnujuci faktor. Ak si pustas nasilnu,hlucnu, necakaj,ze bude kludne spat po narodeni. Tak ti zelam kludne sny a vela stastnych kilometrov.

marlenka222
29. máj 2017

Inak si pozri o hudbe knihu od Petra Krbatu. Ma 2. Psychologia hudby nielen pre hudobnikov a 2.zameranu na vyvoj cloveka a posobenie hudby v prenatalnom obdobi. Takze nieco pre teba😉

marlenka222
29. máj 2017

*odputavani pozornosti

evittam
29. máj 2017

@nikushka2108 Ja sa ti nevysmievam a pisem k veci.
A ak nechces aby ti komentoval hocikto hocico tak nezakladaj takéto temy.

marlenka222
29. máj 2017

@lienka_1 och Booooze to zasa? Nieeeeeeeeeeeeee prosim vsak nie. Vsak to nie je zuvackova mamicka ktora sa straaaasne ale fakt straaasne od minuleho piatka boji o svoje malicke ktore strasne lubi lebo pozrala ako nenazrana zuvacky ktore pre Boha obsahuju aspargam ci kery das. 😨 😲 a teraz co ked bude male postihnute? Este mu aj pusta hlasnu hudbu pocas JAZDY tehotna za volantom. Ja asi umrem. Tak toto som necakala. Co este do konca tyzdna?

jeennyv
29. máj 2017

@nikushka2108 menej citaj bludariny a viac ver sedliackemu rozumu..niektore clanky su uz fakt na hlavicku a potom su z nich zeny na hlavicku, takym stylom by ludstvo vymrelo
...nic v zlom, mna vzdy pobavi ked niekoho trapia hluposti, ale len ides von a mas x smogu, vyparov, bakterii a nemohol by clovek takym stylom ist nikam, ale to "nevadi"..

lienka_1
29. máj 2017

@marlenka222 Zasah do cierneho! Ja uz som svoje dostala o tom aka som bezcitna potvora. No mne so stupajucim hcg nastastie neklesala ani sudnost ani IQ 😂

marlenka222
29. máj 2017

@lienka_1 vies co ako pobavenie cez vikend fajn ale uz tieto otazky a obhajovanie typu chcela som iba poznat skusenosti inych je fasa cez ciaru. Ako zena by sa mala uvedomit nez ju niekto z blizkeho okolia spozna a uda za nekompletnost a neschopnost starat sa o dieta. Taketo somariny kazdy 4.den vypisovat. Vraj otazky ale jedna hlupejsia ako druha. A ze vraj do skoly sa ucila. Predpokladam na statnice. Oh moja stastna buducnost! V kerem odvetvi sa bude hybat taro kreatura? Sak ty dzifce uplne bez rozumu si jak patnastka! Tebe by nelen ten vodicak nali vzat za neprimerane reakcie pocas jazdy ked si pustas naplno hudbu ale este aj rodny list! Jedina chudera si tu tak akurat Ty nakolko nechapem ako clovek s takymto rozumom moze vobec existovat. Sak do sanatoria zavret pod zamok malo. @nikhuska2018 najskor 3 dni so zuvackami a JEDMI 👽 a potom hlasna hudba. Ja uz s kludom mozem umret! Uz som videla vsetko.😇 Boze ved toto je uplne chore.

fatima99
30. máj 2017

tak mozno to niekoho bavi vymyslat taketo otazky a potom sa tu bavi na odpovediach. netreba sa nad tym rozculovat alebo co, srandu si mozeme urobit ale vsetko s mierou baby :D ved v podstate nas pobavila tak co, este nam aj sluzbu urobila :D

evittam
30. máj 2017

@nikushka2108 Nikto nic neberie na lahku váhu. Tvojmu dietatu viac skodi ta tvoja hystéria.
A btw.ja si budem pisat co len chcem,kde len chcem a kedy len chcem. Nemozem za to,ze sa ti racionalna pravda nepaci. Mne nebude rozkazovat nejaky nick na nejakom fore, to si u mna nedovoli ani znamy clovek. A ak sa ti to nepaci tak nezakladaj verejne diskusie. Tehu si treba uzivat-ako som ti uz poradila.
To ze som ja a vela ďalších neriesila podobne voloviny neznamena,ze berieme nieco na ľahkú váhu ale tieto tvoje otázky su uz smiesne. Bohuzial.

regenter
28. okt 2023

Dobrý večer prajem, áno aj moja dcéra mala podobný problém ako Vy........ ale v skutočnosti sa jej narodila šťastná a zdravá dcéra, aj napriek tomu, že jej matka počúvala hudbu ako besná..... Takže žiadny problém nehrozí 🙂....... Marika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre