Holice, okres Dunajská Streda

mata_peto
22. feb 2012

ahojte, su tu maminky z Holic, okr. Dunajska Streda? Nech sa mame s kym stretavat a hrat. Dakujeme

zuzka_julka
5. máj 2012

@mata_peto ahoj my sme s holic, sice byvame tu len kratko a mala budeme mat teraz len mesiac. z.

mata_peto
autor
5. máj 2012

@zuzka_julka jeej, tak to sa mozeme niekedy stretnut a pokocikovat a pokecat ;) my byvame vo Velkej Budafe. a ty?
tiez nie sme original z Holic, pristahovali sme sa sem pred tromi rokmi

zuzka_julka
6. máj 2012

@mata_peto tak to by sme sa niekedy mohli dohodnut, aspon tu budem niekoho poznat,,my byvame v Starej Gale, takze tak trosku dalej od seba ale hadam to nevadi,,

mata_peto
autor
9. máj 2012

urcite by sme sa mohli dohodnut, ale asi nie teraz, kedze ma tvoja malicka este len mesiac, takze chapem, ze si este len zvykate 😉 takze, kludne napis, ked zacnete chodit na prechadzky...
odkial ste povodne, ked ste sa sem pristahovali? a kde v starej gale byvate? v tej novej casti, kde sa stavaju tie nove bungalovy?

zuzka_julka
21. máj 2012

dlho som tu nebola, bo si fakt nejak na seba zvykame. dva krat som uz bola kocikovat ale od vtedy je pocasie na figu, bud fuka alebo je zima tak potom je to tazko. manzel je z tomasova a ja som z ban bystrice. a ano, byvame v tej novej casti kde sa stavaju bungalovy a na konci ulice je autoservis malemu idu uz aj zubky alebo este nie??

zuzka_julka
25. máj 2012

ahoj, mali ste najeka problemy s kakanim alebo s vetrami ked bol maly mensi? uzivali ste na to nieco?? espumisan alebo nejake probiotika??

mata_peto
autor
30. máj 2012

ahoj, prepac, ze pisem takto neskor, no mne sa to vobec nezobrazilo, ze si sem pisala. ☹ mali sme problemy s kakanim, ked bol malicky, davali sme SAB Simplex a potom Espumisan, no niekedy akokeby nepomahalo a museli sme aj brusko masirovat (manzel je od Popradu a ked sme boli u svokrovcov, tak z toho vzduchu maval chudatko bolesti bruska)
maly uz ma 2 zubky, celkom hrdinsky to zvladal. ani horucky sme nemali, len slintal vela a v noci bol viackrat hore
kludne ak mas otazky, tak mi zavolaj (0905 917 960), velmi rada poradim 😉
ak si z bb tak to tiez nemas blizko rodicov na pomoc, tak to ani ja 🙂 ja som zo skalice, ale chvalabohu zvladam 🙂
kludne sa ozvi, ked pojdes von, ak tak, by sme vybehli tiez
maj sa zatial

mata_peto
autor
31. máj 2012

a este ku tomu espumisanu, je uplne neskodny, kludne ho mozes davat pri kazdom krmeni. on je na to urceny, ze sa moze podavat dlhodobo

zuzka_julka
3. júl 2012

ahojte, ako sa vam vodi, my sme mali pokazeny pc tak sa mi ani nedalo pripojit na net. ako znasate toto teplo, mala tazsie zaspava a ovela menej papa. dufam ze po tomto tyzdni horucam pride trochu ochladenie. chodime v tomto teple von? my len ked musime inac sme zalezeni dnu a robime NIC. sme ako Geissenovci 🙂

zuzka_julka
3. júl 2012

stihol vam pribudnut dalsi zubok za ten cas?? ked bude trochu chladnejsie tak by sme sa mohli stretnut a ist mozno pokocikovat?? pisala si ze byvate vo velkej budafe, tam som este vobec nebola.

mata_peto
autor
18. júl 2012

ahoj, zasa mi neprislo ziadne upozornenie, ze si sem pisala, tak preto pisem az teraz ☹
no, maly ma uz 7 zubov 🙂 uz je z neho velky zubac 😀
horucavy sme zvladali asi tak ako vy....malo papal (ale o to viac pil vodu, co ma tesi), a spanok bol tiez taky vselijaky, v izbe sme mali 27 stupnov...konecne uz nie su take horucavy
kludne mi zavolaj a vybehneme von, mozme sa stretnut dakde v dedine, napr. pri obecnom, alebo ako to tebe vyhovuje
napadlo ma, ze ak mi budes opat pisat tak mi napis radsej do internej posty, tam to hned uvidim, sem ak pises, tak asi upozornenie nechodi...inak som na koniku kazdy den, takze ti hned odpisem
majte sa