Inseminácia

ideapad
1. jan 2017

Prosim mala som inseminaciu a neviem co bude dalej ..kolko mam este sanci ak to nevyjde..prosim o radu

mihula
1. jan 2017

@ideapad a pri inseminacii nebol doktor?

henikav
1. jan 2017

@ideapad ja si myslim ze mas tolko sanci kolkokrat to skusis, nie?

luci1983
1. jan 2017

@ideapad po inseminacii sa ide o 14 dni na krv a podla toho uvidis ako co, ak to nevyslo mozte ist znovu alebo lekar zhodnoti dalsi postup. Myslim ze na niektorych klinikach robia 2-3 pokusy a potom bud pojdete dalej alebo uvidite, lekar ti vsetko vysvetli a ked nevies pytaj sa, inseminaciu si hradis financne sama takze da sa ist v klude aj neskor. Nam vysiel 3 pokus.drzim palce

ideapad
autor
1. jan 2017

@mihula bola doktorka ale rady inych pomozu stale preto je tu to forum 😑

luna379
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dada7701
1. jan 2017

...možno prázdninová nuda ??

ideapad
autor
1. jan 2017

Prazdninova nuda iq testy vy kravy dute ak nechces tak tu nepiste to nieje forum o debilite ale o radach vy preco ste tu hm aby ste sa zabavali na starostiach inych hambite sa...a chodte do riti

ideapad
autor
1. jan 2017

😈

moni244
1. jan 2017

@ideapad krasne vyjadrovanie a to chces dieta? A nevies sa kontrolovat?

ideapad
autor
1. jan 2017

Lebo ma napalili to nieje o ludoch ale o tom ako clovek chce vela zien preziva to co ja to ze napisem a poziadam o radu som hlupa nie urcite nie ...tak potom je kazdy kto tu napise..😣😢

ideapad
autor
1. jan 2017
scandinavia
1. jan 2017

@moni244 lebo ty si nikdy nepouzila slova do riti a krava ze??

Boze zeny...na ake svatuskarky bezchybne dokonale sa tu vsetky viete hrat..staci aby ste zacitili prilezitost kopnut si a uz idete na to...
Skor tu by som porozmyslala co bude z deti ak im pojdete takymto vzorom..a vy ste alebo chcete byt matkami?!

@ideapad aj nas sa ti traz tyka..o necely mesiac ideme na prvu inseminaciu a lekarka nam o tom tiez moc nepovedala tak googlim a hladam info. Mozes ist kolko krat chcete kedze inseminaciu si hradite sami v plnej vyske. Zvyknu odporucat vyskusat ju 2-4x a ked nevyjde tak potom sa ide na IVF- umele oplodnenie. My sme to s drahym prave preberali ze radsej viac krat skusime inseminaciu ako ist na ivf..je mi to akosi proti srsti. V ktorom centre ste?

ideapad
autor
1. jan 2017

Mi sme boli v gyncare kosice...a ten pocit bezmocnosti je stale inak by som tu nepisala ak by mi bol povedany postup co a ako.a ano mate pravdu hned vyuziju slabost v cloveku a hned sa vysmievaju...

libawet
1. jan 2017

inseminácia? To nerobili kravám?

ideapad
autor
1. jan 2017

Nie

novana
1. jan 2017

@libawet, áno, aj kravám, prasatám, hmyzu... Poznáš vôbec význam toho slova? 😲

libawet
1. jan 2017

@novana moja otázka bola irónia na to svinstvo, ktoré podstupujú ženy, páry neschopné počať dieťa normálnou prirodzenou cestou, ale sa vrhnú do spárov nenažranej beštie menom CAR, lebo je to rýchlejšie. Je aj iná cesta - len to chce zmenu životosprávy a veľa, veľa trpezlivosti...tak sa len inseminujte, veľa zdaru!

novana
1. jan 2017

@libawet, ty musíš byť veľmi nešťastný a zlý človek. ☹

henikav
1. jan 2017

@ideapad najlepsie vyzistit kolko pokusov ti zaplati zdravotna poistovna tie vyuzi a potom uvidis, mozete skusit aj dalsie, len tie si uz musite zaplatit. Lebo skusat mozes kolko len chces, ale ak to dlhsie nepojde lekar by mal vyzistit preco, kde je asi chyba. Kolkokrat skusis tolkokrat sa to moze a nemusi podarit. Hlavne lekara sa pytaj a s nim sa rad, lebo tam moze byt velmi vela dovodov, ak to nevychadza, ale drzim palce nech Vam to vyjde co najskor

eliska13
1. jan 2017

@ideapad nerypem len konstatujem.Platis si to sama, takže tam budem sedieť pokým mi nedajú všetky info od toho tam ti doktori sú či chlap či zena

renimac
1. jan 2017

@novana tu vetu si mi zobrala z úst...

ideapad
autor
1. jan 2017

Ako lahko sa hovori plna cakaren pacientiek a dalsia prosim a ked chces nieco vediet povedia zacinate tak nabuduce vysvetlime aj moj manzel mal zlost ze preco nevysvetluju...

eliska13
1. jan 2017

@ideapad ja málokedy zvyknem otvoriť profil autora, ale pri tebe som bola zvedavá koľko mas rokov a citam, že pred rokom si sa podobne hlúpo pýtala na hormonalny profil.Ja, keby som rok cakala na dieťa tieto veci mám preštudovanie

ideapad
autor
1. jan 2017

@eliska13 o ano a kto mi to pise vystudovany lekar ci kto a ano pytala som sa zhanam si imnformacie vsade kde sa da a ked uz mam tak mudro povedat lekari sa ucia cely zivot a preco ti hned nepovedia preco to tak je a kde je chyba a ano som hlupa ked si stale myslim ze kazdy den bude ten naj pre nas ty si preco tu na blogu koli mode jedlu ci skakat do blogu inym a byt navela ze nieco mudre napises ...ideal clovek si tlieskam ti😲

danica2711
1. jan 2017

@ideapad ale pozrime sa, aká oprsklá vieš byť tu na anonymnom fóre, radšej keby si sa bola spýtala lekárky! "Nepovedia mi"... no hej, aj mňa to občas nahnevá, ale však mám ústa, spýtam sa! A neodídem, kým na všetky svoje otázky nedostanem odpoveď. Tam buď chytrá, nie tu...

ideapad
autor
1. jan 2017

@danica2711 no ty si chytra ze ja urcite nie ak vsetko vies tak mi napis k veci co sa pytam a nie pisat blbosti...inak tu nepis

ideapad
autor
1. jan 2017

Piste ak chcete k veci diania a nie kto je mudry atd...clovek ziada o radu ale pripajate sa tu aby ste ukazali co ...

danica2711
1. jan 2017

@ideapad tak po 1. napísala som "spýtaj sa lekárky" - to nie som ja, k "veci diania" ti najfundovanejšie informácie poskytne lekár; po 2. nie si admin, aby si určovala, kto kedy a komu má písať, toto je verejné fórum

ideapad
autor
1. jan 2017

@danica2711 tak ak napisem na blog ze prosim o pomoc ze co a ako to je ci niekto ma skusenosti ci su aj ine riesenia tak to je zle ty asi mas kompet rodinu ja ju chcem mat tiez tak ak ziadam aby sa tu nepisali bludy asi chapem toho cloveka ze uz je zufaly

sunny8
1. jan 2017

@libawet mna sa to teda netyka ale voci tym zenam to bolo vrcholne neslusne! Tuzba po dietatku je nieco co sa neda odlozit na potom a ak ma zena chore napr vajecniky alebo maternicu asi zmenou zivotospravy situaciu neobrati aspon nie hned ... Ak sa nedari tak zeny skusaju cokolvek ... Velmi im fandim ja nemam tolko trpezlivosti a odvahy ako ony a nie este ich nebodaj titulovat kravami kvoli tomu ze idu na inseminaciu... Klobuk dolu pred nimi ! A ty si sa teraz perfektne vyznamenala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre