Je problém otehotnieť príliš skoro po potrate?

sita1008
8. feb 2008

Ahojte milé dievčatá!
Mali sme MA a nejak , síce chtiac, ale sme otehotneli trocha skôr, hneď na prvý krát, po prvej MS...
Tak ja by som sa vás len chcela spýtať, že či je tu niekto kto bol v podobnej situácii...
Dakujem.

bambi2
5. dec 2011

@mimi1111 ja tiez na to moc neverim... my sme pred potratom skusali 2- 3 dni pred ovulkou a klaplo to. aj ked nie na dlho... no mam chut uz o tyzden zacat ale nie podla jeho vypoctu... podla ovulky...

poisonblu
5. dec 2011

@mimi1111 ked mas nepravidelny cyklus, tak treba sa milovat aspon kazdy druhy-treti den a trafit sa musis...drzim palce

poisonblu
5. dec 2011

baby, ktore ste si dali robit vypocet podla toho jonasa, tak co tam presne mate napisane? ja mu neverim :D

inulianka
5. dec 2011

ahoj,mne odumrel plod v 6týždni,čistili ma,lekár mi odporúčal pol ročnú pauzu,aj tak sa stala,po pol roku som otehotnela a dnes mám krásne 3,5ročné dievčatko,prajem veľa šťastia.

mimi1111
5. dec 2011

@bambi2 a kolko si po potrate ak sa smiem spitat??ved skus aj podla jonasa aj podla ovulky drzim palceky nech to vide 😉 😉

mimi1111
5. dec 2011

@poisonblu no pochybujem lebo mi mame sex skoro kazdy den a nic a o jonasovy niektorej to vide inej zasa nie ale sak vyskusaj za to nic nedas

poisonblu
5. dec 2011

@mimi1111 ja jonasa urcite skusat nebudem...zdrava som, otehotniem lahko...prve som potratila, ale to mohla byt nahoda...ja verim, ze teraz otehotniem znovu na prvy sup a dietatko donosim

mimi1111
5. dec 2011

@poisonblu ok drzim palceky nech ti to vide

poisonblu
5. dec 2011

@mimi1111 diky, ja drzim tebe 🙂

mimi1111
5. dec 2011

@poisonblu dakujem dufam ze sa nam to podari vsetkym a budeme spolu tehulkovat 😵

bambi2
5. dec 2011

@mimi1111 no ja som tyzden aj pol... no uvidime kedy sa podari... ale ja myslim, ze hned 😵 😵

mimi1111
5. dec 2011

@bambi2 jaj moja to mas este moc moc cerstve to mi je luto a kedys sa zacnete snazit a lekari co ti povedali aky dovod?

bambi2
5. dec 2011

@mimi1111 cerstve to jo, ale co uz... no pockam este tyzden, kedze spinenie preslo a mam normalny vytok ako predtym tak hadam okolo toho 15 zacneme, uvidime... nepytala som sa kedy mozeme... ja to proste citim, ze mozem... psychicky fyzicky som uz vyrovnana... som pripravena na nove tehotenstvo. a viem, ze to teraz klapne... 😵 😵 😵

mimi1111
5. dec 2011

@bambi2 obdivujem ta moja a drzim ti silno palceky

bambi2
5. dec 2011

@mimi1111 dakujem, ja som bola uz predtym na to pripravena.. nejako som to tusila, ze to pride... a neostava nic ine iba dvihnut hlavu a skusit znovu... nema vyznam utapat sa v ziali, nic to nepomoze, iba zhorsi a treba pozerat na to co bude, nie na to co bolo... zivot ide dalej... 🙂 a so vsetkym sa musime zmierit ci sa nam paci alebo nie... su veci ktore skoncit musia aby sa mohli lepsie zacat 😉 😵 😵 😵

mimi1111
5. dec 2011

@bambi2 uz aj ja som na to pripravena noo este ma to obcas chyti a mavam take sny ale co uz zvlaneme to vsetky

anuska30
5. dec 2011

@mimi1111 ahoj.dnes som bola na folikulometrii a mam 14 den.Lekar mi kazal prist vo stvrtok lebo nebolo este dobre vidiet folikul a to predtym uz bol dost velky.Asi mam po potrate posunutu ovulku alebo nebude vobec.Necitim ani bolesti v podbrusku ako inokedy.ja uz by som isla tiez teraz nato ale doktor povedal ze maternica je v poriadku az po tretej menst. Dnes som stretla u lekara byvalu spoluziacku a ta mi vravela ze po potrate ostala tehotna hned a ma krasnu dceru 5.rocnu. Nemala kedy prist ani prva menst.Ak budem mat folikul na spravnej strane kde mam vajcovod tak to asi riskneme.Bud alebo,aj ked mam po prvej menst.ale od potratu som 1,5 mesiaca.Pijavam aj alchemilku ale nie uz pravidelne.Po potrate som ju pila kazdy den cely mesiac.

mimi1111
5. dec 2011

@anuska30 nemusis moja cakat aj my sme sa hned zacali snazit po prvej mrche riskla som to bud to vide alebo nie a vidis este sa nam to nepodarilo no verim ze sa nam to vsetkym podari beries aj nejake vytaminy??a nebojkaj ovulka sa upravi

bambi2
5. dec 2011

@mimi1111 takze po potrate pred prvou mrchou pride ovulka ci nie?? ked niektore zeny otehotnia este pred prvou mrchou... 😕 mam moju cakat ci nie?? 😀

anuska30
5. dec 2011

@mimi1111 vitamin E,ten mi poradila svagrina a v januari caka babo,kyselinu listovu a maternu co som si kupila ked som otehotnela,ale budem brat len tu maternu lebo vraj je to zbytocne vsetko si davat. materna stoji 20 eur 90tbl. Materna obsahuje aj vitamin E a aj kyselinu listovu.Inak staci ti vitamin E a kyselina.keby nemam tu Maternu tak by som len to uzivala ale ked uz to mam kupene tak to uzivam a ked to douzivam tak prejdem len na vitamin E a kyselinu,ale dufam ze otehotniem.Tebe lekar kolko kazal cakat po potrate? vo stvrtok dam vediet co povedal lear.Na buduci tyzden by sm mala mat aj vysledky z krvi a steru,ale dnes som sa pytala sestricky a nebral mi nic na hematologiu a tam co citam dievcata mavaju najviac problemy.kup si ten vitamin E ten je dobry na podporu otehotnenia a neni ani drahy.nejak okolo 2 eura stoji.

anuska30
5. dec 2011

@bambi2 je to podla mna individulane.lekar mi vravel ze to byva malokedy ale ze sa to stava.ja idem vo stvrtok na folikulometriu a uvidim ci bude teraz ovul.po prvej mrche lebo nic necitim a este tam nic nevidel dobre a to uz mam dnes 14 den a to uz mavam pekny folikul.asi mam posunutu ovulku alebo nebude.dam vediet vo stvrtok.minuly mesiac som mala bolesti v podbrusku v case ovulky a teraz nic ale neviem ci minule bola.

bambi2
5. dec 2011

@anuska30 no ja som zvedava... ja si myslim, ze moja pride... lebo spinit som prestala, tak nevidim dovod preco by prist nemala 😀 ja sa na nu tak tesim 😵 😵 😵 😵 😵 😵 som vadna co?!!! 😀 ale treba myslet pozitivne... inak sa pomoct neda... sice ani neviem kedy by tu mala byt ale podla hlienu to zistim... mam teraz vytok a uvidime ci sa zacne menit... 🙂 😵 😵

mimi1111
5. dec 2011

@anuska30 ja beriem kyselinu listovu kupila som si na tri mesiace ked ju doberiem uz si ani nekupim uz neverim ani vitaminom necham to ako sa povie na osud aj ja sa chystam k lekarovy aby mi urobil vysetrenia preco sa to zasa stalo bojim sa mne lekar povedal ze mam cakat 3 mrchy no ja som cakala iba na prvu 😀 😀

mimi1111
5. dec 2011

@bambi2 niektore maju no niektore nemaju vies to je tazke ale ty ju cakaj a ver ze sa to podariiii drzim palcekyyy 😉 😉 😵 😵

bambi2
5. dec 2011

@mimi1111 dakujem... 😉 za tyzden vam napisem, ze ovu prisla... 😀 😵 😵 😵 a moj manzo dostane v januari k narodkam tehu test s // ciarkami 🙂 😵 😵 😵 😵

mimi1111
5. dec 2011

@bambi2 tak sup do snazilkovania si silna klobuk dolu kiez by som aj ja mala tolko pozitivneho myslenia ako ty no stacila by mi polovica 😀 😀 😀

poisonblu
5. dec 2011

@bambi2 lepsie by bolo k vianociam..to uz by mal vyjst pozitivny...🙂

bambi2
6. dec 2011

@mimi1111 skusime... buduci tyzden ideme na to... 😵 😵 😵
mysli pozitivne, pomoze to. tes sa na nove baby... bude ti lepsie. ale nemysli na to co bolo... 😉 treba hladiet dopredu...

@poisonblu to uz nestihneme asi... ale ja sa potesim aj ked bude po vianociach... to uz je jedno, hlavne, ze to bude 🙂 😵 😵 😵

anuska30
6. dec 2011

Babenky po kolkatich menstruaciach sa zacinate snazit? ja mam po jednej a od kyretu 1,5 mesiaca ale uz by som chcela .

bambi2
6. dec 2011

@anuska30 kludne vyskusaj... je to vsetko iba na tebe ako sa citis... 😉 my uz buduci tyzden zacneme, este pred mrchou... ja sa citim pripravena, nevidim dovod necakat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre