Je problém otehotnieť príliš skoro po potrate?

sita1008
8. feb 2008

Ahojte milé dievčatá!
Mali sme MA a nejak , síce chtiac, ale sme otehotneli trocha skôr, hneď na prvý krát, po prvej MS...
Tak ja by som sa vás len chcela spýtať, že či je tu niekto kto bol v podobnej situácii...
Dakujem.

anuska30
26. nov 2011

@bambi2 zavolas na cislo tel. 035/6595127 a ozve sa ti pani Jonasova a povies ze chces poslat prihlasku.Bud postou alebo rychlo e-mailom.mne ju poslala e-mailom. Vypises si prihlasku a odosles alebo posles.zaplatis si to a ked im pridu peniaze na ucet tak ti za 1-2 dni odpoved.zas e-mail je rychlejsi.Ja si to budem platit cez internet banking.

poisonblu
27. nov 2011

@anuska30 a funguje to? ja neviem, ako to niekto moze vypocitat....co je sibyla? ja to nechapem..podla mna je to odrb na zeny, ktore sa potrebuju niecoho chytit a niecomu verit...

anuska30
27. nov 2011

@poisonblu ja to este odskusane nemam ale kamaratka a svagrina otehotneli a drzali sa jeho vypoctov.Fakt neviem a mne to pride tiez trochu odveci ale topiaci sa aj slamky chyta. Inak aj sa bojim aby mi tam neposlal 2 terminy za rok alebo nieco,pretoze sa chceme zacat snazit cim skor len neviem co povie lekar.

poisonblu
27. nov 2011

@anuska30 a ty mas nejake zdravotne problemy, ze mas problem otehotniet? no vtedy to mozno ma zmysel...ale ak si zdrava a vies si odsledovat ovulaciu, tak problem nevidim...

poisonblu
27. nov 2011

@anuska30 aha, uz som si precitala spatne, ze mas iba jeden vajcovod..tak potom chapem 🙂 drzim palce

bambi2
27. nov 2011

@poisonblu ja to robim iba zo zvedavosti. mna zaujima kolko bude tych terminov zivotaschopnych deti. aj ked viem, ze ich bude vela... ja problemy nemam ziadne, viem si odsledovat ovulku... ale podla mna bol problem v tom, ze mi robila vag. utz skoro po sebe a to by sa nemalo, je to nebezpecne pre plod... 😖

anuska30
27. nov 2011

@poisonblu po mmt mi robili laparoskopiu a hned po troch mesiacoch som oteh. akurat v 10tt som potratila.Ked idem k lekarovi na folikulometriu tak mam bez problemov a nemusim si sledovat ovul. a lekar mi aj povie ci folikul praskol.

anuska30
27. nov 2011

@poisonblu ja mam 14.rocnu dceru a teh.prebiehalo bez problemov a teraz len problemy.Dufam,ze do tretice vsetko dobre. Uz len cakat na vysledky a na druhu mrchu a pojdeme nato 🙂

anuska30
27. nov 2011

@poisonblu kolko je zien ze nemaju ziadne problemy a potratia a nie jeden krat a lekari nevedia preco.

poisonblu
27. nov 2011

@anuska30 to ano..mna tiez ani nenapadlo, ze by moje prve tehu skoncilo takto...a vobec netusim, ze co sa mohlo stat...my zaciname robit na dalsom babatku o necele 2 tyzdne...uz sa neviem dockat...🙂

emilia25
27. nov 2011

ahojte baby ja mam tiez zlu skusenost s potratom.Snazili sme sa o babetko asi 3mesiace a potom to prislo.Hcg sice stupalo ale velmi malicko az sme museli zostat v nemocnici na cistenie.tak sme si dali mesiac pauzu.A na ten dalsi mesiac sme boli opet chvalabohu uz zdravo tehotny.Aj pri druhom babetku som otehotnela na prvy sup dokonca 2dni po MS este som spinila.A teraz mam tiez velky pocit ze sa nam to zas na prvy sup podarilo.

bambi2
27. nov 2011

@emilia25 super!!!! ja sa tiez nevzdavam, verim, ze uz coskoro sa to podari!!!!!! uz sa neviem dockat... 😵 😵 😵

emilia25
27. nov 2011

@bambi2 drzkam ti vsetky palceky dokonca aj na nohach.Hovori sa ze zena ked nemoze otehotniet pocas plodnych dni tak to ma vyskusat pocas MS.Skus aj to.

bambi2
27. nov 2011

@emilia25 dakujem... ono to vyjde, ja viem 🙂 hej, citala som o tom... ja viem kedy mam ovu, viem si to odsledovat... teraz to klaplo na prvy sup, skusali sme 2- 3 dni pred ovu, akuraz, ze to neklaplo potom... ☹

emilia25
27. nov 2011

@bambi2 aha no to mi je velmi luto.uvidis teraz sa to isto podari.my sme sa pokusali 15.11.a to bolo 9dni po ms a uz mam vecsie prsia aj na rukach to vidim aj na tvari ze mam inu plet.a dokonca uz mi aj s prs vyteka ta tekutina.aj tehot.test mi vysiel tak 19.12 idem na potvrdenie to mi akurat 13dni bude meskat tak uz by to tam malo byt vidno.no uvidime.

bambi2
27. nov 2011

@emilia25 nic sa neda robit...
taketo spravicky sa super citaju... drzim palce nech vsetko dobre dopadne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
my skusime tiez akonahle prestane krvacanie... 🙂

emilia25
27. nov 2011

@bambi2 hlavne sa neboj uvidis ze sa to podari.mne gynekologicka poradila ze mam vzdy lezat na bruchu ze mam inak maternicu tak vzdy som lezavala na bruchu a aj nohy do sviecky som si davala aby to slo lepsie.

bambi2
27. nov 2011

@emilia25 ja viem, ze to teraz klapne... 🙂

emilia25
27. nov 2011

@bambi2 daj vediet potom.

anuska30
27. nov 2011

@emilia25 ahoj.V ktorom si bola ked si prisla o babatko? Takze to znamena ze si uz po prvej mrche zostala tehotna? Lekari ti co odporucali? Dodavas mi odvahu ze by som mohla teraz po prvej mrche nieco s manzelom poriesit 🙂 kedy si mala potrat? Prepac,vela otazok ale vies ze topiaci sa aj slamky chyta 🙂

poisonblu
27. nov 2011

kočky, a keď znovu otehotniete, tak kedy sa chystáte ísť k dr. na potvrdenie tehu? ja rozmýšľam, že pôjdem až v 8tt...len sa bojím, či to nebude neskoro, keďže tehotenstvo po potrate je rizikovejšie, tak či nebude treba duphaston alebo niečo....či to by mi aj tak skôr dr. nenasadil? ja som bola na kyrete v 8tt, ale embryo bolo veľké tak na 6tt...ešte nebola ani akcia srdiečka....

anuska30
27. nov 2011

@poisonblu ja by som isla asi tak na 5 tt.Ja som od zaciatku uzivala utrogestan na udrzanie a aj tak nic z toho.Nebilo srdiecko.Doktor mi robil sono len cez brucho.

bambi2
27. nov 2011

@emilia25 jasne ozvem sa zajtra... 😉

bambi2
27. nov 2011

@poisonblu nebude neskoro, ja az v takom 9 tyzdni, skor urcite nie tentokrat!!!!!

poisonblu
27. nov 2011

@bambi2 asi to urobim tak....nebudem hned bezat k dr...navyse ja idem dr. menit, lebo nie som so sucasnym spokojna....

bambi2
27. nov 2011

@poisonblu aj ja som teraz vymenila... len skoda, ze uz neskoro... a vag. sono si uz nedam robit. v 9 budu rovno cez brucho uz... a potom este 2x a koncim...

poisonblu
27. nov 2011

@bambi2 najhorsie na tom je, ze nikto nevie povedat, preco sa to stalo..ja som bola aj dost v strese, ale ze vraj z toho som potratit nemohla...neviem, co som zanedbala ☹ boli sme na genetike aj hematologii, vysledky budu az koncom decembra, ale to uz by som chcela byt zase tehotna...beriem femibion uz treti mesiac (sice to stoji peniaze, ale dufam, ze mi to pomoze, kedze ja mam dost problemy s vitaminmi tak mozno aj tam bola chyba)

bambi2
27. nov 2011

@poisonblu ktovie... ty si nezanedbala urcite nic, neboj buduci krat to vyjde... urcite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poisonblu
27. nov 2011

@bambi2 neviem, stravujem sa hrozne nezdravo, pijem strasne malo tekutin (ked som bola na odbere krvi pre genetiku, tak mi nevedeli odobrat krv-taku som ju mala hustu-bola som dehydrovana), som v permanentnom strese (dala som sa teraz na PN, aby som mala klud chvilku)....

bambi2
27. nov 2011

@poisonblu fuha... to neni dobre... ja asi zacnem s odkyslovanim znovu a odstavovat tiez..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre