Jedálniček počas tehotenstva

pacica
6. apr 2012

ahojte dievcata.takze zistila som,ze som tehotna a zaujimalo by ma,co vsetko treba papat.viem ze vsetko zdrave,ale ako jedalnickujete tak,aby vam nic nechybalo?ak mate nejake napady.sem s nimi.budem vam velmi vdacna

ajca123
8. apr 2012

@pacica ahoj gratulujem k tehu 🙂
A k tomu jedalnicku, uvidiš sama ked otvoriš ladnicku a tam zbadaš niečo na čo práve budes mat chut,daj si a nie že sa budes obmedzovať a počítať kalorie a kukat čo je zdrave a čo nie... Babo si same určí čo si máš dat... Uvidiš
Ja toto uz mám trikrát za sebou...
Skôr ked si davaj pozor s jedlom po pôrode,lebo to ide do mliecka 🙂

ajca123
8. apr 2012

@zdenin to by som radeji nejedla aj kvôli tomu že keby si videla tu vyrobnu bolo by ti na grc...
To skôr si kúp makrelu a sprav si ju sama na grile...

zdenin
8. apr 2012

@ikke aha no mala som len jednu čítala som že su vhodne take makrely ☹

zdenin
8. apr 2012

@ajca123 dobre tak radšej tak. diky za radu

ikke
8. apr 2012

@zdenin makrely mozno ano, ale vakuovo balene radsej nie... 😉

zdenin
8. apr 2012

@ikke no ved toto som nevedela tak dakujem za radu

magimi
8. apr 2012

@pacica tehotenstvo sa pocita od prveho dna poslednej menstruacie, teda prve dva tyzdne tehotenstva zena vlastne este tehotna nie je. Aj ta dlzka tehotnosti ze 40 tyzdnov je od tohto dna. Teraz si v siestom tyzdni tehotenstva.

zdenin
8. apr 2012

@ikke este som citala ze bi sa mali denne jest vajicka a syr

ikke
8. apr 2012

@zdenin vsetko s mierou 😉 nemyslim, ze je potrebne to seba tlacit "jedno vajce denne" (kedysi bol taky reklamny slogan 😀), ale syr, kvalitny z pasterizovaneho mlieka, si urcite mozes dopriat podla chuti 😉

zdenin
9. apr 2012

@ikke ved jasne to sa niekedy ani neda 🙂 tak snad davam malemu dostatok co potrebuje,kazdu chvilu nieco srotujem, take male porcie podla chuti

mendyx3
29. nov 2013

zdravim, da sa jest v tehu.. tak, ze nepriberiem vela a babetku nebude nic chybat ? poradite prosim ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre