Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

anamor
3. dec 2007

Jastericka aky cas dopredu si sa objednavala do Hlohovca?

jastericka
3. dec 2007

anamor: ja som sa objednávala už v 15. týždni a oni to robia až od 20. týždňa. Ale kľudne objednajú aj za týždeň,kedy budeš chcieť. 😉

kisska
3. dec 2007

jastericka, tesim s tebou... ako si to opisala, presne som si to prezila este raz. Inak obaja doktori su veeelki symposi (nam otvaral pan dr. starsi), drahy sa najprv zlakol papiera na dverach, ze partneri by nemali kvoli diskretnosti k ostatnym pacientkam...a ujo doki si ho doberal, ze iba ak je otcom dietata tak moze a ze ja som tam minule bola s nejakym blondakom... no srandista velky, esteze v cakarni nebol nikto 😀

anamor - naozaj staci aj tyzden dopredu, ale podla tvojho terminu mas este kooopec casu 😉

anamor
3. dec 2007

ja planujem ist niekedy na prelome januara a februara, po novom roku sa objednam, uz sa teraz tesim, ale zasa nechcem, aby cas tak rychlo plynul 😉

loss
3. dec 2007

jastericka super ja idem zajtra uz sa velmi tesim 😵

anamor
3. dec 2007

loss ty uz ides na 3D? jeeeeej super, potom napis 😉

loss
3. dec 2007

ano na 4d robi sa od 18tt do 28tt a tak ma hned objednal super dam vediet idem aj s drahym uz sa tesime obaja

anamor
3. dec 2007

no ja sa chystam do hlohovca a tam vraj od 20tt objednavaju, tak sa objednam az zaciatkom roka 🙂

loss
3. dec 2007

jasne 🙂

minitrouble
3. dec 2007

ahojte,
tiez chcem pridat svoju velmi pozitivnu skusenost z Hlohovca - nas tiez vysetroval ten mladsi lekar a boli sme velmi spokojni 🙂 - no my sme isli v nedelu a objednavali sme sa 2 tyzdne dopredu - mali vsetko plne - cize tie co chcete ist na vysetrenie v nedelu tak sa radsej objednajte v predstihu.

este by som rada doplnila svoju velmi negativnu skusenost s Gynfivom na Zahradnickej v Bratislave - bola som tam 2x na sonografe ktore sme si platili samy - v 11t za cca 600 sk - "venovala" sa nam nejaka pani doktorka uz si nepamatam meno - za tych 600sk nam venovala asi 5 minut stylom tu su ruky a tu nohy...potom sme tam boli znova asi v 18tt na morfologickom 800SK lebo sme mali zle vysledky na tripple testy - lekar sa nam venoval uz aspon v dostatocnej dobe ale pristup dost neludsky - a velmi komercny - o plode hovoril ako o stroji nie ako o niecom co zije. neviem mozno sme mali len smolu ale ten chlad a neosobny pristup ktori isiel zo zamestnancov gynfivu nic moc. prave preto sme sa rozhodli ist na 3D niekde inde a nelutujeme to veru.
takze odporucam babam z BA ist radsej do Hlohovca - aj s cestou to vyjde lacnejsie ako napr Gynfiv ...(1500-1900SK)..Hlohovec(1000-1200Sk). 🙂
Este jedna malickost - v Hlohovci nas zobral lekar o 5 minut pred casom na ktory sme boli objednani...v BQ gynfive sme prvykrat sa dostali na radu o 15 minut neskor a druhykrat asi o 20-25 minut neskor - ked si clovek plati nieco tak ocakava za to aj primerany servis a to sme v Gynfive ani naznakom nedostali. :( ..tak tolko moja skusenost mozno dakomu pomoze 😉

devil_barbie
3. dec 2007

baby ja som z ba a tiez som nazoru ze v HLOHOVCI je to lacnejsie podla vsetkch vasich nazorov.a ked mozem poprosit nemate nahodou nejake cisielko na ktorom sa mozme objednat a asi v ktorom tt??

minitrouble
3. dec 2007

cislo na hlohovec 033 7425 937 🙂 - najlepsie po 20tom tyzdni - ja som sice bola az v 26tom ale bolo to celkom dobre vidno este takze medzi 20-26 asi 😒

kisska
3. dec 2007

Neviem, ci by pan dr. Brestansky nemal robit modremu konikovi sponzora 😉

zuzana26
5. dec 2007

Ahojte, som z Popradu, aj tu uz robia 4D ultrazvuk, a to bezplatne, no na porodnickom oddeleni mi sestricka povedala, ze potrebujem odporucenie lekara, ku ktoremu chodim do poradne a robia to len v pripade patologickej tehotnosti. Pre komercne ucely to vraj nerobia. Uz som sa aj zmierila s tym, ze svoje babatko budem vidavat len na obycajnom ultrazvuku. Hlavne, ze budeme zdravi 😉

katka_25
5. dec 2007

Ahojte, chcem sa opýtať bol niekto na 3D ultrazvuk na Rastislavovej v Košiciach? resp. v centrume asistovanej reprodukcie. Ak áno napíšte mi, ako ste pohodili, koľko sa platí a všetko okolo toho....aj zážitky môžte 😀 ja sa tam chystám, ale viacej budem vedieť až koncom roka....kto to vlastne robí, idem na "pokec" k lekárke, teším sa...

lienockaa
6. dec 2007

ahojte..🙂
tak aj ja sa pridávam k tým, čo majú pozitívnu skúsenosť z Hlohovca.. 🙂 my sme boli s manželom v nedeľu 2.12 o 13:00 hod..asi po jastericke.. 😀 vyšetroval nás mladý lekár, keď ho manžel zbadal, tiež vyslovil dojem, že dobrá sestrička, mladá.. 🙂 takisto sme prišli o trošku skôr, lebo sme v tom meste ešte nikdy nehľadali budovu gyn., kde robia 4D / sme od NR / a báli sme sa, že zablúdime, ale našlo sa to pomerne rýchlo, tak sme išli tam už pred 13:00..chvíľku sme sedeli v príjemnej čakárni a zobral nás cca o 5 min. skôr..
doktor bol veľmi zlatý, vyšetrenie mi bolo úplne jasné, lebo nám všetko poukazoval, veľmi podrobne, naozaj každú kostičku, srdiečko, hlavičku..naše bábo bolo zaborené do placenty, lebo ju mám vpredu a tak máme také menej dobré fotky, ale to nevadí..a stále sa vrtelo..krásny zážitok..
no poviem vám, že môj manžel konečne aj niečomu na tej obrazovke rozumel a videl..sám si to pochvaľoval, že pri tých obyčajných usg väčšinou nič nevidí.. 😒
a ešte jedna vec..my sme vlastne až vďaka 4D zistili, že čakáme zdravého chlapčeka.. 😅 lebo na obyčajných usg nám nebolo nikdy dobre otočené a predpokladali, že budeme mať dievčatko, kedže nevideli..skoro sme nakúpili ružové.. 😀
takže HC môžem len odporúčať.. 🙂

jastericka
6. dec 2007

lienockaa: to ste boli fakt po nás 😀 . Aj ja mám placentu vpredu, malá bola tiež zaborená, ale našťastie na fotkách jej celkom dobre vidno tváričku, aj telíčko sa dalo dobre skontrolovať. Ja som to mala naopak, mne všetci tvrdili, že budem mať chlapca, tak som skoro nakúpila modré a až v HC som sa dozvedela, že čakáme dievčatko 😀 Tak pa

anamor
6. dec 2007

kočky hádam vám to pohlavie v HC dobre povedali 😉
ja kym to sama neuvidim,neuverim

kisska
6. dec 2007

anamor - ja si myslim, ze ked povedia dievcatko, vzdy je moznost, ze nebolo vidiet vsetko, co mohlo byt 😉 ale ked ujo doki najde pipika, ten sa neda len tak s niecim pomylit a uz ho babo viac nestrati 😀 teda aspon myslim... vies o niekom, kto mal byt babulka a je z neho babulko?

anamor
7. dec 2007

ano poznam takych, co cakali dievcatko /doma vsetko v ruzovom/ a narodil sa chlapcek 🙂

kisska
7. dec 2007

ved vravim 😉

lienockaa
7. dec 2007

baby, ja som tomu nechcela veriť, že to je chlapček..môj gynekológ na normálnom usg videl, síce s veľkými problémami, ale dievčatko..aj sme si mysleli, cca týždeň, že to je teda malá katka..hmm..a na 4D bol jasný pipík..keď mrknete do albumu, ani na chvíľu nezapochybujete, je dobre vidno aj na fotke.. 🙂
však ho doktor prezeral asi 4x, lebo som mu tvrdila, že mne povedali, že je dievčatko..a stále tam ten pipík našiel..až sme sa na tom smiali.. 🙂

jastericka
7. dec 2007

My sme tiež najskôr nechceli veriť, že dievčatko. Pýtala som sa doktora na 4D ultrazvuku, že na koľko percent je to baba a on, že na 100 percent. Boli tam jasne viditeľné ženské pohl. orgány a nie mužské 😀. Tiež to pre istotu kontrolovať viac-krát, lebo ja som stále neverila.... Ale som si teraz na 100 percent istá, že to bude dievčatko. Aj do správy uviedol, pohlavie FEMALE 😅

certica
18. dec 2007

caute baby, kto by mal nahodou zaujem o 4D v HLOHOVCI zajtra 19.12. o 18.00h, bude volny, musim ten zrusit termin (ale az zajtra rano)

omroni
19. dec 2007

Ahojte, neviete mi prosím poradiť či potrebujem na 4D v Hlohovci odporúčanie od môjho lekára?

lienockaa
19. dec 2007

omroni- nepotrebuješ odporúčanie, objednáš sa sama telefonicky, za vyšetrenie sa platí, cez týždeň 1000 sk, cez víkendy 1200 sk, nie je hradené poisťovňou, takže preto ani odporúčanie netreba.. 🙂

aviril
30. dec 2007

Ahojte. Máte niektorá skúsenost aj s 3d v nitre v medicínskom centre - Dr.Linder? Teraz som sa dozvedela, že už aj tam robia 3d. A v koľkom týždni sa odporúča ísť?

marse
16. jan 2008

Ahojte chcem sa opytat ci mate skusenosti s NZZ EUROMEDIX, idem tam na 4D uzv a cchem vediet aky pristup mam cakat a ine nejake info. Dakujem za kazdy prispevok 🙂

swetlanka
19. jan 2008

Ahoj ja som bola na 4D ultrazvuku 16.1 v NZ u doktora Havlasa boli sme tam skoro hodinu, pan doktor bol velmi mily, kedze nasa malinka sa velmi hanbila a stale si schovavala rucickami tvaricku tak nam dal este 1 termin na 30.1 a tentokrat to bude bezplatne.Za prve vysetrenie sme platili 1850korun ale urcite to stalo za to dostala som cdcko z videami kazde ma 42 sekund je ich tam 9. na cdcku boli aj fotky, ale malinka si schovavala tvaricku tak preto nam ponukol ten dalsi bezplatny termin..Tohoto pana doktora mozem len odporucat pretoze tak mileho doktora som este nikdy nezazila 🙂

anamor
21. jan 2008

Ahojte, je niekto taky, komu na 3D pohlavie nepovedali, lebo lekar dobre nevidel, pripadne povedali na sone ine a na 3D ine.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre