Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

marget
1. mar 2009

Ahojte! Mne síce môj lekár povedal, že 4D sono neškodí, no ja som predsa v tomto smere trošku opatrná... našla som aj článok, ktorý ma v mojej opatrnosti utvrdil...tak neviem, ako sa rozhodnúť 😖
http://fit.server.sk/zdravie/latky/detail/3365-...

moko123
2. mar 2009

no ja neviem čitala som aj o tom že rtg škodí až po 70 ožiareniach tak neviem či 3D-4D môže uškodit jeden krát podla mna keby to bolo neake škodlive tak by to nedovolili urobit,,, my sme dnes boli a som rada že som bola, vyčarí to úsmev na tváry ked vidíte ako vaše bábetko kyve ručkami ,,,
ja si myslim že mu niako neuškodilo inak odporučam každej tehulke,,,,,,

ani3012
3. mar 2009

ja idem na 3D do Brna 11.3. Strašne som sa zľakla, že koľko to budem platiť, lebo tu som čítala až 2000 sk. Tak dúfam, že v tom Brne to bude naozaj tak, ako píšu na svojich stránkach.
A to že ultrazvuk škodí? A čo neškodí? Keď si zoberiete, počítač tiež vyžaruje nejake tie elektromagneticke vlny. Keď som bola 1. krát tehotná, tak o tom veľmi veľa popísali. Normálne som sa bála pracovať za kasou, ale potom ma to prešlo, veď okolo nás je strašne veľa škodlivín, a keby som mala nad všetkým uvažovať, tak by som sa určite presťahovala do hlineného domčeka hlboko v lese, bez elektriky, plynu a celé tehotenstvo ani nos nevystrčila von 😀
Samozrejme také veci ktoré sa dajú obmedziť(ako počítač) aj obmedzujem 🙂

ajka27
4. mar 2009

ja som bola včera s polovičkou v martine v sanatoriu helios u dr. Grochala, nečakali sme dlhšie ako 5 minut a jeho prístup bol fantasticky, skontroloval nam všetko, fotiek mame 46 a 3 vidiea, užasny zážitok, za tých 66 € to stojí,
takže neviem, ale myslím si že to záleží aj od prístupu lekára, a lekára samotného, ja možem len a len odporúčať

ajka27
4. mar 2009

a práve mi volala kamaratka, že dnes sa dozvedela že aj priamo v žilinskej nemocnici robia 4D sono, robí to vraj dr. Babjak, tak ak chcete sa objednajte či informujte tam

n645a
7. mar 2009

ahoj ajka ja by som sa chcela opýtať koľko dopredu sa treba objednať v tom heliose a v ktorom týždni je najlepšie tam ísť. dakujem ja som konkrétne z MT ale nikdo z mojich známich na 4D sone ešte nebol

inci
7. mar 2009

ajka,
mas aj kontakt na dr. babjaka? cena? alebo kde este robia v ZA 3D/4D?
dakujem,
i.

derby1
9. mar 2009

Ahojte,
viete mi niektora poradit kontakt na 3D ultrazvuk do Trenčína?

juja
9. mar 2009

Ajka27 tak to ti gratulujem, lebo ja som bola v Heliose max. nespokojná a nasr.... ako píšem vyššie my zo 4D máme 2 videá - ak sa to dá nazvať videom a fotiek dokopy 8 a z toho 2 fotky sú tabuľky s údajmi ...takže za 66 € nič extra 😠 ...ale ten doktor, ktorý nám robil 4D sa nevolal Grochal to viem na 100%..

Inci v Za robí 3D/4D ambulancia MUDr. Hartela - teda dúfam, že už začal, ja idem na kontrolu teraz v piatok po 4 týždňoch a naposledy vravel, že do 2 týždňov začne robiť 4D.

inci
9. mar 2009

juja, viem si predstavit to sklamanie...za tie prachy...tiez by som ocakavala viacej...
a k dr. hartelovi mozem ist aj ked nie som jeho pacientka? dakujem za info.
pekny vecer,
i.

mikiko
11. mar 2009

ahojte baby, boli ste niektora na 3D v Euromedixe v BA, Procare, co ste platili? dakujem

maco
17. mar 2009

Ahojte, tiez by som sa rada dozvedela nieco viac o 4D u MUDr. Hartela, tak ak niekto nieco vie, dajte prosim vediet. Dakujem.

ajka27
18. mar 2009

n645a ... no mna objednali za 2 týždne
inci ... priamy kontakt na neho nemam mna s nim spojila operatorka v nemocnici, takže skús tak

hanam
19. mar 2009

Ahojte, ja som bola na 4D u Dr. Sladicekovej, ambulancia sa vola RADMA v Petrzalke na Strecnianskej. 4D u nej stoji 50 Eur. Ja som bola v 20 tt a este pojdem. Ak budete chciet mozete prist aj viacrat aby ste mali viac zaberov babatka aj ked bude vacsie. Pani Dr. je velmi zlata, vsetko vam pekne poukazuje.

kristiesk
23. mar 2009

ahojte maminky, ja som bola na 3/4D v Gynfiv-e v Ba, a som vcelku spokojná...lekárka sa nám venovala celú hodinu, dovnútra sme šli načas, platili sme okolo 1900,- Sk... náš maličký bol bohužiaľ trošičku pritlačený tváričkou o maternicu, ale potom sme sa trošku pohýbali, a bolo to lepšie... Veľmi záleží aj na polohe dieťatka...tak držím palce tým čo ich to ešte čaká... 😀

beruska113
25. mar 2009

Caute baby,
ja som bola vcera v Ulmuse u Mudr.Brešťanského v Hlhovci. Cena super (35,-), pristup super, cakanie ziadne, hudba na vyber, boli sme tam asi 55 min., na nic sa nemozem stazovat. Okrem DVD mame aj fotky. Vsetko nam bolo vysvetlene, babo premerane.
Jediny problem bol v Lukaskovi, ktory bol otoceny tvarickou na zaciatku asi 2 min. a potom sa asi zlakol, zaryl sa do placenty a az do konca si drzal tvaricku oboma rucickami. Som sa tam krutila, hmyrila, ale nepomohlo. Maly bude asi tvrdohlavy po tatovi. Uz predtym sme vedeli, ze to bude chlapec, tak to pre nas nebolo take zaujimave. Ale za to DVD to stalo. A aspon budeme prekvapeni, ako bude vyzerat ked sa narodi.
🙂

jajkar
25. mar 2009

ahoj Beruska, a v ktorom si tyzdni, lebo nemas nic v pase! a kolko mate fotiek???
baby, ja som objednana na 9.aprila do Pruskeho ku dr. Mickovi, ten ma uz 4D, tak Vam isto napisem ako bolo, a pocity....no zatial som pocula same chvaly, tak dufam, ze nebudem sklamana... 😀 😀 😀

sweetjanka
25. mar 2009

Baby a čo dolný dubín? počula som, ze aj tam je super pristup a cena 1000,-. Helios v MT je ozaj strašne drahy!
V tej žiline to koľko stoji? Bola ste už niektorá?? Dajte prosím info ak ano a koľko to stalo,velmi ma to zaujima..ďakujem!

beruska113
25. mar 2009

Jajkar v 24 tt. Fotiek mi dal tusim 12, ale to asi len preto, lebo nebolo co fotit. ☹ Ja som inak nikdy neriesila ci je to skodlive alebo nie take 4D sono, ale na babo to urcite nejak vplyva. Mne bolo nasho maleho uz pri tom aj luto, normalne vyzeral akoby sa bal, tak sa strasne schovaval. No ale tatino mu potom kupil hracku 😀

ramana
30. mar 2009

Tak po novom je 4D aj v BB! Začínajú 1.4.2009 ale už objednávajú! Robia na rozdiel od ZV aj diagnostiku. Sestrička bola hrozne zlatá porozprávala čo všetko pán doktor vie zistiť treba sa pripraviť minimálne tak na 45min. a dlhšie. Robia klasicky DVD môžete si to nechať uložiť na usb priamo tam a vybrať si 5 fotiek. Platí sa 60 Eur. Som objednaná na 22.4. takže potom budem vedieť viac. 😉

slavomirka
7. apr 2009

Ahojte kocky, prosim poradte mi, kedy sa moze ist na 3D utrazvuk? lebo ja som v 20tt a bolo mi povedane, ze az od 25 tt ? a kedze nase male je tak otocene, ze sa nam nechce ukazat medzi nozickami 😀 tak by som uz chcela ist, lebo som velmi zvedava 🙂

marielik78
20. apr 2009

Ahojky Ani3012, tak uz si bola na 3D ultrazvuku v Brne? Stalo to vazne tych uvadzanych 600 Kc??? Ja sa tiez chystam... Dostala som kontakt na udajne naj odbornika MUDr. Cunderlika do BA, ale je to u tu hrozne drahe, preto tiez uvazujem o Brne, radsej si pocestujem 🙂 Aj tak to vyjde menej... Len chcem pocuvat vase skusenosti, tehulky zlate, ako je to v tom Brne (Heliose???), pristup, cena a pod. Ja som v 17. tyzdni, ale vraj sa mam objednat radsej vopred... Dakujem vam vsetkym za prispevky a este otazocka: ma niektora tehulka termin 3. oktobra v BA??? Alebo plus-minus nejaky dnik? Budeme mat prve babeno a hladam spriaznenu dusicku v tomto smere, s ktorou to mozem prezivat spolu!!! 🙂 Opatrujte sa vsetky mamulky i aktualne tehulky ci snazilky 🙂

wewe4
20. apr 2009

Ahojte, baby, asi ste už písali, ale nechce sa mi celé čítať...
Kde v BA 4D/3D ultrazvuk? A kde je asi najlacnejší...okrem Čunderlíka, viem,že je dobrý, al ekeby sa našiel niekto lacnejší 😖

wewe4
20. apr 2009

A ešte...kedy sa dá ísť?
Hocikedy alebo v nejakom týždni?

lily1983
20. apr 2009

ahojte 🙂 ja som tiez bolal na 4D, v Novych Zámkoch, pochadzam z blizkeho okolia takze to bolo v poho.stalo to 60 aur. ..kamoska bola v brne, ked cakala malu, a stalo to 600 korun, je to pravda..
ma tiez z toho fotky a dvd ako aj ja..
je to krasny zazitok, mam to v pc a stale si pozeram tie videa, uz nech je vonku, neviem sa jej dockat..dnes som kupila dalsiu supravu na oblecenie. 😅
najlepsie je ist asi do toho 28 tyzdna,alebo tak nejako, ked ma este miesto na hybanie, lebo potom je uz mimi take skrutene, ze nevidite nic poriadne.

erikak
21. apr 2009

ja som bola v 25 tt v gyn-fin v ba a bola som veeeeelmi spokojna.Cena 63,07 ale mam 41 fotiek a 16 videi a mala bola otocena tvarickou do placenty tak ma dr poslala na 10 minut chodit po schodoch a ked som dosla naspat tak uz bolo vsetko ok.Ale ak by sa neotocila,tak ma chcela preobjednat na iny termin a zadara samozrejme.To sa mi stalo aj pri prvom babetku,ze sa nechcelo otocit tak nas poslala domov bez platenia a dosli sme o tyzden a potom platili,tiez sme mali vyse 40 foto a 15 videi.A dr vsetko pekne povysvetluje,popozera babetko,ci je vsetko ok,takze ja rozhodne odporucam gyn-fin na zahradnickej

marielik78
21. apr 2009

Ahojte 🙂 Ja uz teraz zvazujem okrem BA aj spominany Hlohovec a Ulmus (MUDr. Brestansky), kedze tiez su dobre referencie... Je to v podstate uz len o tom, aky je kde pristup (ci sa caka, aky je personal) a v neposlednom rade cena... Dlzka sa dost lisi, niektore tehulky pisete, ze ste tam dlhsie, ine 15 minut. Ale docitala som sa, ze to cele zavisi od pohybov plodu, polohy, plodovej vody a pod. Budem este cakat na dalsie vase prispevky ohladom Heliosu v Brne a ohladom Ulmusu v Hlohovci 🙂

marielik78
21. apr 2009

A este otazocka, mamulky buduce, mam termin 3. oktobra a hladam spriaznene dusicky s rovnakym terminom 🙂 A tiez sa rozhodujem pre niektoreho z lekarov v nemocnici v Ruzinove, nech nemusim cestovat k mojej gyne do NZ (hoci je vyborna a prave preto som za nou dochadzala z BA az tam), tak kludne piste a radte (okrem Kozolkovej - tu by som s mojou citlivou povahou nezvladla) 🙂 Dakujem!

medeana
21. apr 2009

ahojte 🙂
ja som bola na 3D v Euromedixe v BA v 21tt...spokojni sme boli nadmieru, lekar vsetko poukazoval, vysvetlil, trpezlivo odpovedal. Fotky aj videa skvele. Len ta cena je trochu individualna: zavisi od toho ci idete na vlastnu ziadost alebo odporucanie od lekara, aka zdravotna poistovna, ci ste pacientkou Euromedixu a pod...Treba sa o tom informovat vopred...tolko moja skusenost

sisinka76
21. apr 2009

marielik, my sme boli v Brne, ked som cakala 1.dieta, bola som v 23.tt a naozaj to tam bolo super, ochotna a velmi mila lekarka, tiez vysvetlila, ukazala a je fakt, ze aj ja som musela behat po schodoch, lebo Samko sa voooobec nechcel ukazat 😀 ale tych videi aj fotiek je isto menej ako v Gyn-fine.
teraz sa chystame tiez do Brna, treba sa objednat dopredu, lebo aj tam maju plno.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre