Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

yuya
27. aug 2006

Natalya, podrobné info máš v "Internej pošte", ak si ju ešte nepoužila, úplne hore na stránke to nájdeš, stačí kliknúť. Pa

susane01
29. aug 2006

ahojte,nevie niekto ci je aj v Banskej Štiavnici pripadne v okoli 3D?

moniak
29. aug 2006

ahojky, ja by som chcela vedieť, či je 3D aj v BB alebo okolí, ani Štiavnica by nebola zlá...

susane01
29. aug 2006

moniak ahoj no tak to sme 2 co to chceme vediet. tu v stiavnici 3D nieje. tu je len dobra porodnica.

athena
30. aug 2006

Dobry vecer, podelim sa s vami o skusenosti s 3D-4D ultrazvukom.
Ja som bola na ultrazvuku v HC, v Ulmuse a som nadsena!Snimky su krasne a babatko uzasne a len za 600 Sk. Dnes som vo fore 1 krat, takze postupne snimky dam do fotoalbumu a porovnate.Caute

nelika666
30. aug 2006

no co ja viem tak je 3D UZV v Bratislave, Kosiciach, Dunajskej Strede a v Novych Zamkoch..

yuya
30. aug 2006

a ešte v Hlohovci a v Pruskom

susane01
31. aug 2006

dakujem 😀

katakata
31. aug 2006

athena prosimt ta co je HC?

hudy
31. aug 2006

Katakata, predpokladám, že HC je Hlohovec 😉

katakata
31. aug 2006

jaj dik, nepoznam vsetky skratky miest.

janka_d
1. sep 2006

Mucilienka nemáš náhodou kontakt na 3D v Pruskom. Chcela som ist do NZ ale volala som tam a povedali mi že je to tam za 1850, tak ak to robia niekde za 500 tak by som išla radšej tam. A kde je vlastne Pruské? Uvažovala som aj o Brne ale ak je toto bližšie tak by som išla tam.

dorotka
1. sep 2006

jani je to pri Ilave ale muculienka mala nejaku super cenu asi preto ze sa babetko nehybalo kamoska tam platila 1600 aj ine kocky
ja som pocula ze aj v hlohovci sa plati 600 ale tiez su to mozno len 3D obrazky bez videa 😉

natalya
autor
1. sep 2006

dorotka s Hlohovca mame 1hod a 20 min dvd zaznam...tak isto aj yuya 😉

athena
4. sep 2006

Ahoj Katakata, uz vies, ze HC je Hlohovec, ide o zaznam na DVD a mozes sa prihovorit babatku a cely zaznam si archivovat pre malicke.Ambulancia ma komfortnu cakaren, s prijemnym sedackovym sedenim , co mi vyhovuje, lebo mam velke brusko.Doktor je odbornik na slovo vzaty a ma zmysel pre humor.Vyskusaj

natalya
autor
5. sep 2006

athena aj ty si bola v Hlohovci??pan doktor je velmi zlaty a tiez nam vsetko povysvetloval a bol veeeeeeelmi trpezlivy lebo maly bol zle otoceny a hlavicku mal zaborenu do zadnej steny maternice alebo ako to povedal 🙂 keby sa dalo sla by som este raz 😉 aj 10 krat a za 600sk je to podla mna velmi dobre

dorotka
5. sep 2006

natalya bolo to aj s dvd aj s pohybom cize vlastne 4D alebo bez pohybu?

krissy1
5. sep 2006

Ahojte a nieco blizsie ku nitre okrem hc???vdaka

adetka
5. sep 2006

krissy1...v Novych Zamkoch robia 4 D...MUDr. Eduard Havlas, Komarnanska ulica 24... objednavky na tel.c.: 035/6426146... internetova stranka: http://www.ultrazvuk4d.sk/

natalya
autor
5. sep 2006

dorotka aj 4D s pohybom 🙂

ivien
12. sep 2006

V tom Pruskom 4D ultrazvuk odporucam, bezna cena je myslim tych 1600,-, robila som na to aj moderak u nas v regionalnej televizii, bola tam aj kamaratka a chvalila. Kto chce kontakt, napiste mi do IP. 🙂

bibula
20. sep 2006

dievcence,co boli na 4D v hlohovci poprosim vas,aj to stalo spolu s dvd 600? ja som tam bola iba na 3 D,ale o cca 2 tyzdne chcem ist na 4D,nech vidim tie pohyby🙂 moj chlapacik,to skoro cele minule prespal,asi ho uhojdal vlak 😉

natalya
autor
20. sep 2006

bibula aj s dvd 600sk ale to dvd si musis doniest...bibula aj ja chcem ist este raz ale moj gyn to nedoporucuje 😒 ze to tak dlho ultrazvuk skodi babatku... ☹

bibula
20. sep 2006

😖 preco? ja som mala dojem,ked ma na obycajnom uzv vysetrovali,ze kazde jedno vys.navyse odporucaju.

natalya
autor
21. sep 2006

hej ale to je len par minutiek na obycajnom a musia vidiet ci sa babo dobre vyvyja ale ze hodinka zevraj je uz dlho ☹ no neviem

bibula
23. sep 2006

natalya

kde by sa to dalo zistit?ja by som chcela maleho vidiet hybat sa v brusku.nie len hybat sa brusko 😀

natalya
autor
23. sep 2006

bibi neviem 😒 aj ja by som sla este raz a velmi rada aj rozmyslam ze pojdem stale nadtym premyslam a neviem.ked som tam bola tak bolo babo zle otocene a ledva nieco ukazalo ☹ teraz je uz o 5 tyzdnov vacsie takze teraz by ho bolo krasne vidiet teda az by zas nebolo zle otocene ale to dufam ze nie 🙂 bibula a chces ist teda do toho hlohovca??

bibula
24. sep 2006

ano,velmi nad tym uvazujem,ukazoval mi aj zabery babatka z 36 tt,bolo super 🙂 takze nikam sa neponahlam,ale isla by som tak v case niekde pred povinnym uzv v 30tt,ale zase nie casto,takze asi o 2 tyzdne 😉
moj maly mal polovicku tvaricky zaborenu v maternici,chcela by som ho vidite aj spredu.

hedunecka
24. sep 2006

ahojte tehulky ja idem an 3D 28.9. do Hlohovca a platit budem iba 600,- 😀
vsade to je priserne drahe tak dufam ze sa panovi doktrori podari mi urcit pohlavie ..potom vam napisem ake to bolo..

bibula
24. sep 2006

hedunecka

🙂 ano ,aj vacsina z nas tam bola,prave uvazujeme nad opakovanim 😀
mohla by si sa tam pre nas opytat,ci casty uzv neskodi babatku?
a navyse povadz dr,ze mu tu robime peknu reklamu na nete,aj ja som mu povedala,bol rad 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre