Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

zuzin78
19. nov 2010

@akdarka mozem sa ta spyta v ktorom tyzdni si tam bola, a kolko to stalo, aby som aspon vedela, kolko eur si mam pripravit. a ziadne potvrdenie si nepotrebovala od lekara?

akdarka
19. nov 2010

@zuzin78 bola som v 21tt,mne to ponahlalo z urcitych dovodov a platila som asi 62eur.keby som pockala par tyzdnov tak by bolo krajsie vidiet ale ja som bola velmi spokojna.

zuzin78
19. nov 2010

@akdarka dakujem za odpoved. pekny den 🙂

tehula
19. nov 2010

Ahojte, nevie niekto, kolko stoji 3D ultrazvuk u Milly& Zacka v BA?

andrejecka
20. nov 2010

@tehula Všade v BA to stojí okolo 100eur, ale v Brne to maš za 1000 českých, treba sa objednať asi týžden dopredu

tehula
20. nov 2010

@andrejecka, nie vsade, neverim, ze za rok a pol to dvihli o 100%
Ja som bola v 2009 u Milly a Zacka a bolo to za 50, len chcem vediet, ci tam niekto nebol tento rok, ako menili cennik

andrejecka
22. nov 2010

@tehula tak to ti neviem zaručiť, mne dala take infošky kamoška ktora bola teraz a v Brne to vychadzalo najlacnejšie, ale myslela aj s dvdčkom a fotkami

dadka1010
22. nov 2010

Kočky 3D sa robí cez bruško? Môžem tam ísť oblečená a len si vyhrnúť tričko? Nechce sa mi tam hodinku ležať s holou ... 😀

vladkat32
22. nov 2010

@dadka1010

jasne, cez bruško, prídeš, lahneš na postel, vyhrnieš si tričko...
Ale musíš si zobrať uterák lebo pred tým ako ti začne robiť ultrazvuk, ťa dosť namaže gélom. 🙂

dadka1010
22. nov 2010

@vladkat32 som sa ho zabudla opýtať na to, ta Ti ďakujem za info 😎

vladkat32
22. nov 2010

@dadka1010

rada, poradím ( ked budem vediet) 😉

dadka1010
22. nov 2010

@vladkat32 akurát kukám, že čakáš Jakubka, aj mne sa to meno veľmi páči, tiež nad ním uvažujeme v prípade, ak to bude chlapec. Tak držím palčeky a ešte raz diky 😉

vladkat32
22. nov 2010

kedy ideš na 3D?

lubenka131
31. dec 2010

babule máte niektorá presnú infošku čo to u toho dr.Brešťanského stojí presne?myslím kolko sa platí len za to 3D,4D a potom kolko sa dopláca za foto?dakujeeeeeeem 🙂

monuska342
31. dec 2010

stoji to 40 EUR aj foto aj video je v cene 🙂

helenkasabinka
1. jan 2011

@lubenka131 ahojky ja som objednana na 25.1. a ten datum mi padol v tyzdni a sestricka povedala,ze stoji 45€ tak uz asi zvysili cenu od januara 😅 inak to stalo v tyzdni 40€ a cez vikend 45€

lubenka131
1. jan 2011

@helenkasabinka dakujem,ja som počula že len 25€ su to teda riadne pálky...a pozerám že aj ty máš Sabinku jak ja pekné meno 🙂

helenkasabinka
1. jan 2011

@lubenka131 jej aj ty mas Sabínku 😵 😵 😵 milujem to meno 😵 😵

lubenka131
1. jan 2011

@helenkasabinka jj mám aj ja tiež mam rada to meno 🙂

mika1821
4. jan 2011

Ahojte tehulky, som zo ZA a chcela som sa spytat ci niektora nemate skusenosti z mudr. hartelom..dakujem🙂

majka1987
13. jan 2011

ahojte, zajtra idem k doktorovi, a chcela by som sono obrazok mojho pokladika, treba o to poziadat?

josie3331
2. feb 2011

ahojte, idem na 4D do pruskeho za necele tri tyzdne.... kolko sa tam teraz presne plati? a nevedel by mi niekto povedat, kde presne sa to v pruskom nachadza?

lucinka144
5. feb 2011

ahojte tehulky... neviete mi poradit v okoli Lipt. Mikulasa 3D ultrazvuk??? ..mate nejaku dobru skusenost.... v ktorom tyzdni sa objednava??? 🙂 dakujeeeeeeeeeeeem... ♥

marcella5
14. mar 2011

Ahojte,chcela by som sa opytat, ci mate niektore skusenosti s 3D/4D v Leviciach. Ja sa rozhodujem medzi LV a HC. Na HC je tu vela pozitivnych prispevkov, len na LV som nic take nenasla. A kolko sa v LV plati? Na stranke maju od 40-80eur, je to pravda? 80 je uz dost nie? Dakujem

bv_alexandra
17. mar 2011

@andrejecka FúHA TAK TO JE DOSť VYSOKá SUMA. tO VážME SA V BA NEDá 3d SONO UROBIť LACNEJšIE? A čO TEDA TO BRNO AKO JE TO TAM V TOMTO OBDOBí? VDAKA ZA ODPOVEDE.

erickaa
17. mar 2011

@bv_alexandra Ahoj, ja som bola dnes na 3D v Bratislave Gyn-five. Stálo to 17 € a dostala som aj CD s asi 7 videami a asi 23 fotkami.. Odporúčam 🙂 Ale bol to tzv. malý ultrazvuk, okolo 25 tt robia veľký 3D a ten stojí viac...

bv_alexandra
17. mar 2011

@erickaa a aký je rozdiel v malom a velkom Ultrazvuku? a cenovo vieš aký je tam rozdiel? 17€ nie je zlá. 🙂

koralinka
17. mar 2011

my sme boli práve včera v HC u MUDr. Brešťanského mladšieho a sme veľmi spokojní 🙂 dal nám 8 fotiek aj video cca 20 min, pekne nám nechal dlho tváričku a potom aj vysvetlil všetky merania a grafy, ktoré porobil a ktoré nam vytlačil, vrelo odporúčam 😎

bv_alexandra
17. mar 2011

@koralinka a cena?

koralinka
17. mar 2011

@bv_alexandra dal nam papier na 45 ale nechali sme 50 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre