Kde a za koľko robia 3D UTZ?

natalya
15. aug 2006

bola niektora z vas na 3D?? a kde??? a kolko sa tam plati???treba sa tam objednat atd...chcela by som vediet co najviac informacii...dakujem natall

lejla77
21. mar 2007

ajuska:
to musel byt super zazitok - uz sa tam hrozne tesim. 😀
Tak OK, radsej si kupim VERBATIM. 😉 Dakujem.

ajuskamimi
21. mar 2007

BOLO to krasne a nelutujem tie peniazky. Najprv som vahala, ci tam pojdem alebo nie, ale teraz som stastna ze som bola. Fotku malickeho (tvaricky ako si cmula prstek) mam stale pri sebe a neviem sa na neho vynadivat a velmi sa na maleho Jojka obaja tesime, aj ked sa strasne moc bojim porodu 😀

sjuzi
24. mar 2007

Ahojte baby, neboli ste niektora v Dunajskej Strede u Dr. Foldesa na 3Dcku? Potrebovala by som referencie. Dakujem... 🙂

kika13
28. mar 2007

pozrite si stranku www.4djadin.sk to je v Leviciach pa pa

sonulik1
30. mar 2007

babulky boli ste uz niektora skusit /prip. mate referencie/ na to sanatorium helios v Brne? Nech to ratam hocijak, vzdy sa to oplati viac aj ked zaplatime cestu vyjde to lacnejsie ako tu

sonulik1
9. apr 2007

tak kocky objednala som sa do toho brna - ideme buduci tyzden 16.4. potom podam referencie

luciakorky
19. apr 2007

ahojte babenky. Mozete mi opisat, ako to prebieha na 3D? Ja idem 6.maja, lenze neviem ci to uz nebude nahodou aj neskoro, ked babo bude uz velike, ale sestricka mi povedala ze nie, ked som sa objednavala. A hlavne, kolko to trva? Ideme do Hlohovca. Znami mi povedali ze to stoji 800,- a ked som tam volala, o par dni tak uz 1500,-, lebo je to nedela. 😖

thylead
19. apr 2007

babulky, prave som sa objednala do pro sanosu na buduci piatok. tych 1500 sk je uz aj s dvd a nahravkou nan. len som sa chcela spytat, ze ci si tam mozem zobrat mamicku a sestrusu, netusite nahodou?

andy.a
21. apr 2007

ja som bola v Hlohovci v marci,nejako začiatkom mesiaca,robia to popoludní a podvečer za 6OO.-a v nedelu to bolo vtedy za 8OO.-žeby sa to za mesiac -tie tarify tak zvýšili?inak,bolo to super,bola som tam s manželom takmer hodinu,dr.bol velmi milý,ochotne mi všetko povysvetloval,aj ked som sa donekonečna vypytovala,bol velmi trpezlivý.Treba si doniesť ako všetky píšete uterák a DVD-R verbatim.Mám odtial aj podrobnú správu,malé fotky-čb-+ to dvd.Najlepšie je ísť tam vraj okolo 22.-32.týždna,ked ešte bábo nie je príliš velké.

lubi13
22. apr 2007

ahojte, ak ste nietko z trencianskeho a zilinskeho kraja, myslim ze jedine 4D robi MUDr. Micko v Pruskom, je to okres Ilava. Treba sa objednat, vacsinou to robi iba vo stvrtok / ale da sa dohodnut/. Plati sa tam 1600,- a netreba si nic doniest. moze prist s vami kto chcete, so mnou bol manzel ale boli tam aj 4 ludia vo vnutri. Trva to 1,5 hodiny a vysetri male aj 2D sonom, pozrie funkcie srdca, obliciek, moc. mechura a pod. Dostanete DVD a fotkami / ja ich mam asi 180 ks / a kratke " videa" / asi 15 ks /. Je naozaj velmi prijemny.

Myslim, ze nema na internete reklamu, lebo on ma normalnu prax a aj operuje tazke pripady, tak sa tomu nevenuje komercne, ale iba ako doplnok k praxi / preto asi tie stvrtky/.

Ak chcete, poslem vam tel. cislo.

bybi
22. apr 2007

v Hlohovci to stoji v tyzdni 1000,-, v nedelu 1200'-

kuk sem:
http://www.4dultrazvuk.sk/vysetrenie

thylead
23. apr 2007

To je 3D uzv. ved to 3D znamena, ze priestorove, a v nasom chapani pozname len trojrozmerny priestor urceny 3 velicinami. stvrty rozmer zatial nevieme zadefinovat. Takze bud sa strasne mylim a som uplne vedla, alebo tak... neviem

dzidzuska
15. máj 2007

ahojte necitala som vsetky prispevky ale mozete mi niektora dat cislo na toho doktora v Pruskom?to mam asi najblizsie.Dakujem 🙂

acharit
30. júl 2007

Ahojte vsetky tehulky,
stopro je farebne sono v Leviciach, kamoska bola teraz minuly tyzden - 23-27.7. a je to v hlavnej nemocnici na poschodi. Farebna fotka 400,- cierno-biela 100,-, CD- 1200,- a balik DVD+2farebne foto + 2ČB foto za 1600,-, Je to ordinacia, co sa vola JADIN, a doktor je vraj velmi mily. Dalej mi vraveli, ze je 3/4d sono aj v Komarne, Hlohovci, Nitre, Blave, Kosiciach.
Tiez by sm chcela vediet, ci nie je aj niekde na strednom sl, napr Martin, Zilina, Bystrica...
Ak by ste niektora vedeli, dajte pls vediet, sla by som aj ja, len toto je vsetko velmi daleko. (Hoci tie fotky stoja za to!)

kukulkaja
31. júl 2007

Ja som bola na 4D v Prievidzi u MUDr. Hudeca. Cena 2000,- - v cene je cca pol hodiny vysetrenia + minimalne 10 minut zaznamu na DVD. Doktor urobil okrem komercneho zaznamu aj 2D vysetrenie vsetkych funkcii, ktore sa cez sono daju pozriet.
Taktiez som pocula, ze je aj v Handlovej, ale to nemam overene.

matej05
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka1003
19. aug 2007

Ahojte baby boli ste niektorá z vás teraz v poslednej dobe v Hlohovci na 3 D? Aký je lekár a ako to tam vyzerá, resp.prebieha?

babica1
20. aug 2007

Pridávam aj ja svoj postreh. Bola som na 3D/4D v Košiciach na Mojmírovej 8 u Dr.Dankovčíka... cena 1500,- Sk. Vzhľadom k tomu, že patrí medzi ultrazvukársku špičku a okrem 3D/4D záznamu aj vyšetruje sa mi cena nezdá premrštená... Bol OK 😉

lalupa
20. aug 2007

babica, nevies nahodou, je aj hore na SNP 3D? dik

babica1
20. aug 2007

Nie,nie je... 😒

anka
22. aug 2007

Ahojte. Mna by zaujimalo ci sa 3D ultrazvuk robi klasicky z vrchu alebo zo spodu? Dakujem

emmaelzer
22. aug 2007

baby, ja som bola na 3-4d sone v Leviciach. Doktor ma vysetroval skoro 2 hodiny lebo babo nebolo spravne otocene, neposlal ma prec z tym aby som este raz prisla, ale koli mne tam ostal aj po pracovnom case. A este k tomu mi pozrel na normanom sone, ci je babo v poriadku, vymeral vsetky dolezite veci, vylucil zakladne vrodene chyby. Stalo ma to 1200sk a mam CD z videom a 15 fotiek na CD a jednu normalnu. Bol uplne uzastny. Plne odporucam

inci
23. aug 2007

ahojte tehulky,
ja sa chystam na 3D/4D sono do Levic v 26TT. chcem sa opytat, ci aj pacientky maju vlastnu obrazovku? dakujem.
inci

babica1
25. aug 2007

Anak, existuju aj vaginálne 3D sondy aj také cez brucho..... tak podľa toho, ako bude vidieť a akú sondu má doktor...

emmaelzer
25. aug 2007

inci v Leviciach je pre zenu vlastna obrazovka. Bude sa ti to pacit, doktor je super.

fenrirka
25. aug 2007

Ja som bola teraz v 20t.Koly moznemu poskodeniu srdiečka,ale všetko je v 😵 Bola som v Bratislave v Euromedixe a mala som platit 1800,ale mna posielal doktor takze som platila len 450.bolo to tam užasne babo bolo krasne vidiet.rovno nad postelou bola zo stobu pripevnena velka plocha obrazovka,cize som si pohlad na babo v klude vychutnala.Trvalo to cca30min.Ten kto chce si z tochto vysetrenia mohol dat spravit zaznam na cd a to stalo500sk.

zrzulka
25. aug 2007

Ja som tiez bola v euromedixe a stalo to za to. my sme plaitli 2500sk ale nelutujem pretoze pre mna i manzela to bol neskutocne silny zazitok. Tiez sme tam sli kvoli tomu ze lekar mal podozrenie na srdieckovu vadu. nastastie je vsetko ok. A pan doktor Holan,primar prenatalnej kliniky je bohovsky clovek. Nechcem robit reklamu ale boli sme aj v Gyn five a ten pristup sa neda porovnat🙂

sue
25. aug 2007

Odporúčam súkr.ambulanciu MUDr.Čunderlíka na Horskom parku - stálo to 1500SK - teda 4D na DVD a je to úúúúžasné 😵 všetko popísal, poukazoval, vysvetlil..boli sme tam asi 45-50min, pacientka má nad lôžkom velikú obrazovku... proste super...

aini
25. aug 2007

ja sa chystám ísť tiež, 5.9. som objednaná v BA v Gyn-fiv centre na Záhradníckej 42. malo by to stáť 1900,- Sk tak ma informovali. videla som zatiaľ len nejaké zábery z ich stránky, uvidíme - už sa teším. malý kope osto šesť, dúfam, že zrovna vtedy nebude búvať. viac menej je cez deň asi hore, cítim ho neustále sa mrviť a v noci spinká. 🙂

certica
25. aug 2007

sue, v ktorom tt si tam bola? gratulujem k chlopcekovi 😀 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre