Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

betty111
16. jan 2009

terina25
ale ja som objednana na nejaku masarykovu a neviem kde to je niesom z KE tak neviem kde mam ist a kolko sa plati za usg morfologicky plod nevies???dakujem

mauzos
16. jan 2009

Morfologicky USG stal minuly rok 500 Sk, ak mas vymenny listok od svojho lekara, ale ako som uz pisala zvysovali ceny, tak to bude trochu viac. Povedia Ti pri objednavani, kolko budes platit

mauzos
16. jan 2009

Betty takze uz si objednana, alebo sa len chces objednat?

betty111
16. jan 2009

aha lebo mam ten papierik co mam k nemu ist dufam ze to nebude viac ako 1000no uvidime volam mu uz asi 5dni v kuse a neviem sa mu dovolat a potrebujem bit objednana do 10 februara tzn.do dalsiej poradne

terina25
16. jan 2009

morfologický ultrazvuk stojí 500 sk ,ak máš papier od lekárky.Ja som platila ale 700,lebo mali veľa ľudí a objednali ma na nedeľu,tak som si musela priplatiť.

betty111
16. jan 2009

chcem sa objednat ale asi nemam na to stastie aby zdvihol

betty111
16. jan 2009

iba 500sk???tak to sa este da no ale je to hrozne sa tam objednat

terina25
16. jan 2009

tu je aj jeho stránka www.3dultrazvuk.sk 😉

terina25
16. jan 2009

ja som s tým našťastie problém nemala. skús volať ráno, alebo cez obed.

betty111
16. jan 2009

no ved tak volam ale nic a uz mam nervi lebo strasne by som chcela vediet ake pohlavie je tohto dietatka dakujem za stranku pozriem a este nevies ci mozem jest citrony pocas tehotenstva pretoze ja si dam aspon jeden cez den no nie kazdy den

mauzos
16. jan 2009

Na tej stranke je aj online objednanie, tak vyskusaj, ci to funguje. Napis tam aj svoj telefon, aby Ta vedeli pripadne kontaktovat. Mne prelozili termin USG a sestricka mi zavolala, aby som zbytocne nechodila

terina25
16. jan 2009

no, s tým pohlavím...Ja som tiež bola strašne zvedavá a keď sme šli prvý krát na ultrazvuk,tak sme sa nič nedozvedeli,lebo malá nám ukázala akurát tak riťku. 😀 Takže na to sa nespoliehaj.Hlavne ,aby bolo mimi v poriadku.

a o tých citrónoch..Ja o tom neviem,že by sa nemohli jesť.veď obsahujú veľa vitamínov,tak prečo ich nejesť.Ja som sa v ničom neobmedzovala,čo sa týka jedla.

katka2808
16. jan 2009

betty, len volaj, ja som sa dovolala hned druhy den. a tych 700 Sk stoji vysetrenie - morfologia plodu, ale pokial si chces dat urobit CDko z 3D, to stoji vyse 2000 Sk. drzim palce.

veronika1982
16. jan 2009

betty mi sme mali vymenny listok a neplatili sme nic. a volala som tam pred pol osmou

edusik
16. jan 2009

Betty, na vymenny listok nic neplatis len ak ides na KT okolo 12-15 tyzdna - tak som bola 1.krat. A objednal ma este aj na 20 tyzden - u mna je to 2.2. - objednaval na uz v tom 12 tyzdni t.j. zaciatkom decembra, vraj potom by uz mebolo volne - a vravel ze v ten 20. tyzden uz s listkom budem doplacat cca 600 Sk za vysetrenie - bez dvd zaznamu, to sa plati cez 1000. Takze vela stastia s telefonovanim aby si to stihla.

A co sa tyka on-line objednania na stranke - zabudni na to - mam to odskusane - ja som volala 2 tyzdne, a nevedela som sa dovolat, poslala som online hned prve dni a do dnes mi nikto neodpovedal.... takze ja som sa objednala nakoniec osobne.

A k citronom - to mozes - jednine NESMIES grepy, lebo tie obsahuju prirodny chinin, a celkovo juzne ovocie pomenej aby si dietatko nevypestovalo na ne alergiu.

Drzim palceky, papa

edusik
16. jan 2009

Ozaj, a este ak nie si z Kosic, tak sa skus objednat aj inde, viem ze v Presove maju na 2 miestach tento pristroj. Teraz neviem kde, ale keby si mala zaujem, tak viem u koho mam hladat kontakt, a tam sa oni objednali hned a robili ich o 3 dni.

babica1
autor
17. jan 2009

Edusik.... znamená, že keď si kúpiš ferrari si aj úplne bomba šofér????? Prístroj znamená 50 percent úspechu..ostatné sú vedomosti a skúsenosti... 😉

betty111
17. jan 2009

edusik
dobre dakujem takze ked pojdem na to vysetrenie tak budem platit okolo 500, 600sk???

betty111
17. jan 2009

neviem sa dockat kedy zistim co to bude len sa modlim aby sa mi neobratilo chrbtom pretoze uz chcem kupovat nejake veci a pomali sa pripravovat je to nadherny pocit.A samozrejme obrovska radost.

betty111
17. jan 2009

veronika1982
vy ste neplatila nic???ale bola ste na vysetreni morfologickeho plodu???no neviem ale kazda hovori inak tak neviem uvidim myslim si ze budem platit lebo v dnesnej dobe za vsetko platis nic nemas zadarmo a mozes aj zomriet ked nemas peniaze.

veronika1982
17. jan 2009

neplatila som nic a bola som na vysetreni mofologickeho plodu a mam poistovnu Union. neboj ak sa malicke otoci tak lekar sa bude snazit aby sa pretocilo.. aj mne dost buchal po bruchu aby ukazalo co ma medzi nozkami..

mauzos
17. jan 2009

Iba ak mas Union, neplatis nic. Pri ostatnych poistovniach sa plati

steva
17. jan 2009

ahoj Betty.ja som bola pred mesiacom na morfologicky ultrazvuk u dr.Dankovcika,mam vseobecnu,mala som vymenny listok a platila som 500sk a ak chces fotku tak za kazdu sa plati +200sk.je to naozaj nadherny zazitok,zober aj manzela ak mozes.je to super lekar a vsetko ti ukaze a vysvetli.vela stastia 😵

edusik
18. jan 2009

Babica... viem to aj ja takto obratit... keby ta trebalo akutne operovat a do KE by ta nevzali kvoli terminu, radsej by si umrela ako sla inde?

Myslim, ze tieto stranky su o radach, tak sa hlboko ospravedlnujem, ze ma napadlo poradit...

betty111
19. jan 2009

veronika1982
tak to je fakt super ale u dankovcika si bola ze si neplatila nic????a napokon si sa dozvedela ze co mas???

betty111
19. jan 2009

mauzos
ano mam union tak to je skvele ale to stale nebudes nic platit alebo iba pri tom morfol.plode

betty111
19. jan 2009

edusik
ved to je jasne ze by som neumrela boze

katy2
19. jan 2009

my ideme na morfologicky uzv 6.2. a budeme platit 23EUR.... (dovera)

mystery7
19. jan 2009

ahojky kocky,
dnes som mala ist k nim na velky morfologicky utz a zrusilo sa to lebo vraj dr. ochorel

za vysetrenie v 12.tt (s vymennym listkom) sa neplati nic
ale za velky morfologicky utz v 20.tt sa plati 23€ dnes som sa pre istotu pytala

mauzos
19. jan 2009

Betty ja nemam Union, takze neviem ako to je ostatnymi poplatkami, len pri tom morfologickom USG som si vsimla, ze Union nic neplati 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre