Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

babica1
autor
10. máj 2007

na budúci týždeň v piatok som si vybrala...... 😀

babica1
autor
10. máj 2007

A kamoška kedy?

sisulik
10. máj 2007

v stredu....

babica...tak to dovtedy ta poriadne poprehana... 😀

val01
10. máj 2007

Tak babica uz len musis vydrzat, ale dobre, ze ti zavolali,to je pravda..
no ja by som tiez buvinkala ale v praci je to tazke a asi aj nemozne 😎

babica1
autor
10. máj 2007

Popreháňa.. xi xi to som sa pobavila........
val:tak aspoň viem, že v tom nie som sama......myslím v tom spánkovom bdení 😀

sisulik
10. máj 2007

mna to cez den do postele netaha...pri malej ani nema kedy... 😅

babica1
autor
10. máj 2007

nuž mňa áno...ale čo už.takže kamoška v stredu.......hm.........tak to má dobré...mohla som si aj ja vybrať skorší termín....to ten teho mozog
😠

val01
10. máj 2007

babica: urcite v tom nie si sama 🙂 hlavne ked sa napapam tak to na mna pride, ale da sa to zvladnut 😎

urcite sa uz tesis na 3D ultrazvuk, to je pochopitelne 🙂

babica1
autor
10. máj 2007

Hej, teším........ vraj budú videosekvencie.....nie je to zázrak pozerať sa na bábo.čo robí......? 😅

val01
10. máj 2007

nie je nahodou nejaky forum, kde sa stretavaju tehulky z KE alebo z okolia KE ?..nasla som akurat forum septembrovky 2007, kedze termin mam v septembri ale tam si pisu mamicky, ktore uz porod maju za sebou a preto pochopitelne pisu uz o detickach 🙂
dakujem

sisulik
10. máj 2007

september 2007...tam maju baby termin v sept.2007,,,ty zrejme chodis do sept. ale iny rok..asi 2006???

je aj tema kosicaniek ale tie su uz "storocia" rozbehnute...a tam su maminy, aj tehu aj vsetko z KE...ale dobry napad val...naobedujem sa a potom mrknem ci je tema len pre tehu z KE a okolia...ked chces, skus sa ty pozriet...a ked nenajdes, tak mozes zalozit taku temu...

babica..to 3D je naozaj zazitok na cely zivot..ja som bola aj s malou na 3D aj toto tehu som bola...doteraz si pamatam tvaricku malej z prveho tehu...

gajka
10. máj 2007

Ahojte tehulky, ak Vám môžem poradiť,ja som bola na 3D v starej nemocnici v pavilone zdravia/za bufetom/ pri dr. Zborovjanovi,platila som 600 Sk,dostali sme CD s fotkami aj s videom, celé to trvalo vyše hodiny, pán doktoro všetko komentoval,všetko skontroloval...fakt som spokojná. Môžte sa objednať na t.č. 055/6152756 alebo 055/6152762....pekné tehulokovanie

zuzka82
10. máj 2007

val...ak mas chut na pokec s kosicankami, je tema kosicanky a okolie, ale su tam aj tehulky ale uz aj maminy ..ty si zrejme mrkla do septembroviek 2006, tak tam su uz maminy tiez..ale sept.2007 sme my, tehulky 2007 😀 😀 😀 pridaj sa, buidem rada 😀 😀

sisulik
10. máj 2007

fiha gajka...o tomto som ani nevedela..tak zatial to tak vyzera, ze min. na 4 miestach robia 3D v KE...

zuzka82
10. máj 2007

no, a teraz by ma zaujimlo, preco sa hovori len o rozpravkovi, aky on je supis na to..4D - a vraj jediny...a to povedali viaceri 🙄 🙄

osa
10. máj 2007

a ktore su to sisulik?

sisulik
10. máj 2007

val...inas si dobra...co sa tyka novej temy tehulky z KE a z okolia...sak ja uz onedlho z tej temy vypadnem... 😠

zuzka82
10. máj 2007

😠 😠 😠

sisulik
10. máj 2007

osa....no dr. rozpravka v starej, gajka spomenula dr. zborovjanova, potom dr. dankovcik v budove oriflamu, a este v novej na 16.poschodi dr.boszormenyi.

osa
10. máj 2007

a tak dakujem, ten v novej mi usiel 😅

osa
10. máj 2007

a kedy by som sa mala objednat, v ktorom tyzdni je to akoze vhodne a kolko sa na to caka?

gajka
10. máj 2007

osa najlepšie je ísť až po 20tt...ja som bola v24tt...predtým som tiež bola,dokonca zadara,len to som nevedela,že som 3D, až potom na poradni mi moja gynekologička povedala,že ma poslala na 3D,že ona každú tehulku posiela na 3D

zuzka82
10. máj 2007

osa, napr. taky dr. rozpravka by ti povedal, ze to, ze sa ma ist az po 20tt, je blud...tiez som bola v tom ze po 20tt

gajka
10. máj 2007

V tom pavilone zdravia,robia aj predpôrodnú prípravu. Chodím raz do týždňa,cvičíme väčšinou v ľahu,ale aj na fitlopte,ale žiadne skákačky,cviky sú zamerané na rozťahovanie, na dýchanie,minule sme sa učili plytké dýchanie,dýchanie pri pôrode a pod. Kurz stojí 200,-/4 cvičenia po hodinke+5. grátis...ale tehula môže absolvovať aj jedno cvičenie,už ako ona chce.

zuzka82
10. máj 2007

gajka, odkial ze prosim ta si??ze kde chodis na tie cvicenia..mi to uslo..

gajka
10. máj 2007

košice-okolie, cvičí sa ešte aj v Metropole, tam učia aj ako manipulovať s bábom, ako ho kúpať a podobne....len mne to časovo nevyhovuje

sisulik
10. máj 2007

vraj najlepsie je ist okolo toho 20.tt..ja som bola teraz v 20.tt....v tomto tyzdni vidiet babo ako celok kedze je este malinke...ale pri prvom tehu som bola az v 29.-30.tt a to uz nebolo vidno ako celok, ale po castiach...

zuzka82
10. máj 2007

hm, dik gajka...takze metropol a ten pavilon??ktory konkretne myslis pls?? 😅 😅 a odkedy tam chodia kocky??ja som v 22tt

sisulik
10. máj 2007

val01---vytvorila som ti tu tvoju temu tehulky z KE a okolia...neze tam nebudes prispievat... 😠 😀

val01
10. máj 2007

sisulik dakujem si ma potesila,
koncim uz dnes v praci maj sa krasne,zajtra sa ozvem,papa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre