Kde robia kvalitný 3D/4D ultrazvuk v Košiciach?

babica1
9. máj 2007

😒 Prajem pekný dník....... ktroá z vá smi poradí kde v košiciach na kvalitný 3D/4D ultrazvuk / mimo Dr.Rozprávku/
S vďakou Babica1

pezs
16. jún 2020

Zaujimave co sa pise o Myslave. Ale to, ako pomozu mamickam to uz ani jedna nenapise. V nemocnici som stretla zeny co za dr. Juhasom dochadzaju aj z inych miest vychodneho Slovenska lebo si ho nevedia vynachvalit pocas starostlivosti v tehotenstve. Ja som tam chodila pred 7 rokmi pri prvom tehotenstve a aj teraz pri druhom. Veľka spokojnosť so všetkym, možem len odporučat. Vysledkom su natrieskane terminy na ultrazvuky a vracajuce sa ženy aj pri ďalšom tehotenstve.

ludko2
16. jún 2020

@pezs ja vam poviem takto, my sme neboli spokojny, tak sme jednoducho pytali aj kartu od doktora a vtedy sa pan doktor vyfarbil, lebo vysetrenie u ineho dotora ukazalo uplne inu diagnozu teda ine merania nez, ktore namerial on, vtedy vam zacne ukazovat na stene jeho certifikaty a povie, ze ten druhy doktor co nameral ine vysledky je kkt doslova takto, s tym, ze ak nanho napisem nejaku recenziu na internet tak ma da na sud, takato je prava tvar doktora, zaroven aj dalsie vysetrenia, ktore nasledovali vyvraciali jeho merania, jeho chovanie bolo nanajvys neprofesionalne a nevhodne spravanie doktora, tak som ho dal aj na VUCku na kontrolu, lebo pan doktor rad robi naprieky ak sa mu nieco nepaci,, este vam povie, ze rad pojde na dovolenku zadarmo za peniaze,ktore od vas vysudi, to len na margo toho co by sa stalo ak sa nahodou dozviete, ze jeho merania pravdepodobne boli chybne, lebo ina ambulancia to vyvratila a nasledne kazde jedno dalsie vysetrenie, manzelke uz v 20tt diagnostikoval predcasne otvaranie so skratenym krckom a zostresoval ju uplne, nasledne to v inej ambulancii bolo vyvratene a manzelka nakoniec musela ist v 41tt este aj na vyvolavacku, lebo sa neotvarala... taktiez som si vsimol ze niektore zle recenzie skradka zmyzli, lebo sa o to "niekto" postaral...

dada13288
14. máj 2021

Ja síce osobnú skúsenosť nemám s JUHAMED ale vypočula som si x príbehov od kamošiek a každá mi tvrdila jedno ... do Myslavy nie. A prečo ... od DS, cez rázštepy a nedokonalé organy, ktoré sa (chvalabohu) nepotvrdili. Mojej najlepšej kamoške pri prvej dcérke diagnostikovali DS podľa ultrazvuku (že vraj nenašli nosovú kostičku). Samozrejme hneď klky, čo nechcela a potom ok tak testy z krvi za 400 €. na nič nepristala a že si to chce premyslieť. Medzitým ju kontaktovala Myslava niekoľkokrát, že už je objednaná na klky ? a ona, že na to nepôjde určite. Nakoniec si kvôli pokoji v duši vybavila cez svokru odber krvi v istom labáku čiže nie cez to centrum. Keď jej volali po ďalší x krát tak boli až urazení, že ona ma už krv urobenú a k tomu je bábo zdravé. Urobila chybu, kvôli aj peniažkom a šla tam aj na 20 tt a kde lekár hovoril, že je všetko zle a keď povedala, že geneticky je to všetko OK, tak sa lekár tváril, že on je najmúdrejší a že určite bude mat nezdravé dieťa.... OK bábo je krásne a poriadku. Ďalšia dcérka, znova tam šla kvôli peniažkom a bábo malo mať cystickú hybrózu ... to ju tak naštvalo, že dala 80 € na sono a šla na masarykovú kde to všetko vyvrátili. Pri tretom dieťati si konečne dala povedať a šla do sonoclinic kde je všetko poriadku. Kočka mala pri prvom otehotnení 21 rokov.
A zase ja keď som bola tehotná som bola tlačená aby som šla do Myslavy ... som sa aj pohádala s gynekológom a neľutujem to ... Sonoclinic u mňa super krásne všetko vysvetlili a ukázali. Všetko super dopadlo aj nakoniec gynekológ bol rád 🙂
Dúfam, že mi tu nikto nezmaže komentár .. som rada, že aj z Myslavy odchádzajú spokojne pacientky aj keď...

pezs
14. máj 2021

@dada13288 ja som v Myslave bola veľmi spokojna, chodila som tam aj pri druhom tehotenstve a nemohla som urobit nič lepšie. Bolo o nas postarane.

dada13288
14. máj 2021

@pezs som rada 🙂 snad si odpustia strasenia a zbytocneho vyberania penazi..aby si zeny mohli uzit tehotenstvo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre