Kedy ste začali chystať postieľku?

dominika69
18. júl 2012

ahojte baby začínam 37 týždeň a neviem kedy mám priraviť postieľku 😒 ..... je na to už vhodný čas? 🙂

katren
18. júl 2012

@dominika69 kedy chces priprav, treba na to povolenie z MK?????.....ja som mala od stvrteho mesiaca kedy som sa zacala otvarat..... 😉

dejka77
18. júl 2012

@dominika69 Ja som davala dcerku prv do vanicky od kocika, ked mala 3mes. potom sme ju dali do postielky. Takze ak chces davat hned od zaciatku do postielky tak ju uz priprav.

zmrzlinkams
18. júl 2012

ja som už mala davno prichystanu postielku ja som rodila v 38tt a postielku som mala už nachystanu asi od 7 mesiaca 🙂 ked porodiš tak može dieťatko davať spinkať do hlbokej vaničky ale ak chceš aby spinkalo pekne vo svojej postielke tak by si ju už mala mať nachystanu. aj do nemky by si mala byť už zbalena nikdy nevieš 🙂

pingu1
18. júl 2012

dva mesiace pred

andreah25
18. júl 2012

@dominika69 Ja som mala nachystanú už koncom šiesteho mesiaca, lebo ma doktor vystrašil, že môžem rodiť aj skôr (trochu zdravotné problémy) a tak som na nič nečakala a už vôbec neakceptovala reči typu - kočík kupovať až po pôrode, lebo to nosí nešťastie a pod.....

miska58
18. júl 2012

@dominika69 ja uz mam asi mesiac prichystanu ale som ju este zakrila velkym uterakom aby nepadal na nu zbytocne prach a baldachyn som este nedala tiez koli prachu, ked pridem tak je rukycuky pripevneny, alebo to uroby priatel,vsetko je uz prichystane aj sme este vymalovali reku nech pride babetko do cisteho pekneho.... a vcera nam prisla ponuka na novy byt takze sa takto pekne prichystany ideme aj stahovat 😠

kucanka
18. júl 2012

@dominika69 my sme postieľku dopredu nechystali partner povedal že ju zmajstruje keď na nás bude doma čakať 😉 Zvládol skoro všetko až na to že na miesto plachty dal deku 🙂 ale to bolo najmenej prehodiť 😝

euka210
18. júl 2012

myslim ze ano, je uz cas posledny mesiac

dominika69
autor
18. júl 2012

kočky ďakujem Vám pekne za rady pustim sa do toho zajtra....neviem či by som to mohla nechať na manžela radšej to spravím ja 😀

luciferkax
19. júl 2012

Ja som sil ne nachystala obliečky, zvyšok som nahlásila manžlovi, kde nájde postielku a hniezdo :D kým som bola v pôrodnici, on si krátil čas stavaním postielky :D

tortelinka
19. júl 2012

ked sme priviezli drobca, rychlo sa skladala, kupila sa den predtym 😕

pe
22. júl 2012

postielku radsej trosku vopred, nemusia ju mat na sklade taku aku chces, plachtu ani hniezdo by som este nedavala, nech sa na to zbytocne neprasi, len to prichystaj a ked prides z porodnice, poobliekas, ved to nie je tolko...

lucinocka
22. júl 2012

@dominika69 postielku, komodu , vybavicku + s vecami do porodnice mam uz od 20 tt.. neviem si predstavit sa teraz vlacit v tych horucavach po obchodoch, ledva sa odhodlam kozmetiku ist kupipt, ked mi treba a potraviny..

marmete
22. júl 2012

@dominika69 Asi tak od 6 mesiaca, kedze som nechcela byt negativne prekvapena, ak by ju na sklade nemali a musela som cakat, samozrejme, ze az neskor sme ju poskladali a ulozili na svoje miesto 😉