Kedy vám začalo vykúkať bruško pri druhom tehotenstve?

felix2456
5. jan 2015

Dobrý deň mamičky chcem sa opýtať. Kedy vám ppri druhom bábätku začalo vykukat bruško? Pri prvom synovi ľudia ani nevedeli že som tehotná keďže som trošku silnejšia A bruško nebolo skoro vôbec vidieť. Teraz som síce len na začiatku druhého tehu no som zvedavá. Ďakujem za vaše odpovede A pekný deň vám prajem

jaruska8
5. jan 2015

Vybehli skôr, tie svaly sú už povolené...

samantha185
5. jan 2015

Som v 15 tt a brusko mam ako pri prvom v 22 tt

lelia
6. jan 2015

@felix2456 ja uz v druhom mesiaci som mala viditelne brusko. A v 7 mesiaci som uz mala take ako pri prvom babatku v 9 mesiaci, ako by som uz mala rodit. 🙂

zuzulka213
10. jan 2015

Som v 10 tyzdni tehotenstva je to druhe tehotenstvo a chcela by som sa spytat e ci je mozne ze citim pohyby.Ak mate s tym niektora skusenosti tak Dakujem sa odpovede 🙂

ivuska2304
10. jan 2015

ja som v 11 týždni a tiež mám niekedy pocit že cítim pohyby, som rada že niesom sama 🙂

zuzulka213
10. jan 2015

@ivuska2304 Dakujem aj ja som rada ze nie som sama len neviem ci je to v poriadku. Lebo sem tam ma tak pichne alebo ako keby kopne na pravej strane.

ivuska2304
10. jan 2015

@zuzulka213 presne nieco podobne som dnes citila a tiez na pravej strane. Ak mam pravdu povedat nemam z toho dobry pocit 😢 .

mistrall
10. jan 2015

ja som mala rovnake brucho pri druhom v 13tt, ako pri prvom v 25tt 😀 takze asi tak 😀

tinushka13
10. jan 2015

Ja sa cudujem ale teraz pri druhom mam o dost mensie brusko ako pri prvom tehu 😀 😀 tak vykuklo už okolo 10tt ale to bolo iba nafuknute ako sa to tam vsetko posuva a prehadzuje.. ale take "ozajské od matela" mi vyskočilo 14tt . Uvidíme ako to pôjde ďalej. Ale verím že od 20tt sami to rozbehne 😅 😅

wevusik16
21. jún 2020

@zuzulka213 zdravim ja som asi v 6 tom druhea tehu tiez.. a tiez mam taky pocit ze uz citim pohyby je to divne mozno aj neuveritelne a sama tomu nechapem ale je to tak .. ked pozeram na brusko tak vidim aj jemne nedvihovanie bruska ..tiez to tak mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre