Kto čaká na zázrak?

tinka0000
19. apr 2018

Kto somnou caka na zazrak?? Som 5dpo a som nervozna lebo neviem nacom som 🙄🤨Je natom niekto podobne🤩🤩

zuzinkaba
1. máj 2018

@soldi no tak asi to bol predsa len duch. Dnes rano som skusila testnut a vysiel uplne biely😏

hennyinnsbruck
1. máj 2018

@zabka1987 ah boze tazko je s Tebou 😂😂ja som nepisala ze ty mas biochemicke ale ze u mna to tak bolo pri nesilnejucich testoch a ze kazde telo je ine... Samozrejme ze je vsetko ok ked si to pri predoslych tehu tiez tak mala🤭

tinka0000
autor
1. máj 2018

@hennyinnsbruck kedy sa vytvara placenta? 😂

hennyinnsbruck
1. máj 2018

@tinka0000 tak co ja viem sa vytvara skoro od zaciatku ale plnu funkciu prebera kolo 10-12tt.. AK sa mylim ma hadam niekto opravi... Googli😉

tinka0000
autor
1. máj 2018

@hennyinnsbruck dakujem googl nepotrebujem kedze mam Teba😂Ty si moj googl😂😂😂
Ja len kvoli cyste vies.. Zevraj ak rastie babo tak ta placenta potlaca tu cystu.. 29idem na kontrolu to bude uz mesiac.. Uz by malo byt srdiecko,nie?? Okolo 7tt

hennyinnsbruck
1. máj 2018

@tinka0000 😂 😂 😂 😂 ze ja a Google😂😂😂 hej hej bude ❤️☺️ uff to neviem ako to je s cystou ale moze byt ze sa vstrebe....

tinka0000
autor
1. máj 2018

@hennyinnsbruck idem dam mamavit, uz len verit a cakat 🙄🙏🙏🙏

lubi13
1. máj 2018

@evita168 ahoj a akú si mala ms? Silnú slabú, alebo ako mávaš normálne? Inak gratulujem 👌

evita168
1. máj 2018

@lubi13 no normalne to zacalo ze spinenie potom dva dni normalne mrcha silna potom zas nic dva dni ale ze uplne utalo ani kvapka tak bolo to divne spravila som a boli tam dve ciarky a dnes rano zase som spravila a uz su silnejsie ruzove pekne ciarky...dakujem tesim sa velmi len dufam ze sa nic nepokaziiii lebo to neprezijem 🤗🤗

lubi13
1. máj 2018

@evita168 neboj bude to dobré, len treba veriť a nestresovať sa.
My máme doma už dve slečny (10 a 8 rokov), začiatkom roka sme sa rozhodli, že ešte skúsime 3 dieťa, tak som si v januári dala vybrať mirenu....chcela som aspoň 3 normálne cykly a tak sme vlastne skúšali iba jeden mesiac ( apríl)....a tiež mávam ms 4-6 dní a teraz bola iba 2 dni....ale test nejdem robiť, mne sa to občas stáva, že 1-2 dni pauza a potom opäť 1 deň ms. Tak počkám ešte týždeň a uvidím...ale myslím, že by to bol zázrak, že na 1x. by to vyšlo.
Vám všetkým držím palce, nech vám to výjde a o pár mesiaciv držíte doma voňavé bábätko 👶👶

evita168
1. máj 2018

@lubi13 no trochu dost stresujem pretoze po prvom cisarskom sa mi spravil miom a rastie a v tehotenstve rastu miomy jak besne takze dufam ze sa to nepokazi a vydrzime

nini1010
1. máj 2018

Dievcata ktore ste si sledovali ovulaciu a podarilo sa vam otehotniet pouzivate nejaku appku?ako to funguje?

tinka0000
autor
1. máj 2018

@nini1010 ja som si robila len ovu test prvykrat v zivote a mala. Som krasne ciarky a skusali sme v ten den a vyslo to.. 😊Treba skusat aj dva tri po pozitivnom teste ale nam to vyslo v ten den, ked som mala pozitivny test. 😊

z1984
1. máj 2018

@nini1010 ja som si stiahla taky kalendar taka ruzova kvetinka. kde mi ukazuje plodne dni a podla toho si robim ovulacne testy a prvy krat som otehotnela presne viem kedy asi len sa neujalo 😕

mionag
9. máj 2018

Ja som dnes 31 dc,vobec netusim kedy som mala ovulaciu ale dufam....vcera som mala slabu ciarku a asi tri dni mam tak bolave prsia ze sa idem zblaznit...takto pred rokom som mala mmt s dost zlym priebehom.neviem sa dockat rana

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre