Mám veľké prsia. Narastú ešte viac v tehotenstve?

svetluska.p
26. júl 2006

Ahojte mile tehulienky, zaujima ma, ako je to s rastom prsnikov v tehu. Ja mam normalne kosik D a tak som zvedava, aky kosik budem mat 😉 . Som v 2 tt a prsia ma bolia bolia bolia 🙂. Ale nestazujem sa - tesiim sa velmi. Napiste mi Vase skusenosti.

zuzu13
26. júl 2006

Ahoj svetluška, v stručnosti: Prvé tehu na začiatku jednotky po pôrode trojky( a to bolo na fest), po odkojení ostali dvojky
Druhé tehu: na zač. dvojky, teraz trojky a potom si už ani neviem predstaviť 😅

svetluska.p
autor
26. júl 2006

😀

zuz11
26. júl 2006

svetlus ja som mala Bcka a mam z toho Dcka, netusim kam pojdes ty 😀 ale daj vediet 😉 aj ked niektorym sa zmensuju prsia v tehu 😀

katrin
26. júl 2006

svetluska, ja som vzdy mala C, a doteraz sa mi nezvacsili, nosím podprsenky také isté ako pred tehu (myslím veľkosť). Je to podľa mňa indi-vindi 😉 a mne sa možno zväčšia až pri kojení

svetluska.p
autor
26. júl 2006

Ja sa utesujem, ze budem pripad, ked sa zmensia. Teta bola taky typako ja - a teraz ma mozno jednotky. Moj sen 😀.

alexandra
26. júl 2006

Ja mam tiez C a zatial som neriesila ine podprsenky, ale na zaciatku tehu som ich mala plnsie, teraz uz ani neviem, ale asi su tiez plnsie, ale uz menej bolestive ako na zaciatku.

zuz11
26. júl 2006

mna nebolia vobec a rastu ukrutansky uz aj manzel by najradcej ten rast zastavil 😀

zuzu13
26. júl 2006

No mne rastú asi stále, už nosím podprsenku na kojenie, ale čochvíľa musím ísť pokúpiť väčšie. A strašne ma svrbia a bolia. Mám ich už asi naliate. Už mesiac mi z nich vyteká "skoro mliečko".

svetluska.p
autor
26. júl 2006

😀 😀 ja ich mam take naliate, ale do svojej oblubenej podprdy sa este zmestim.

zuzu13
26. júl 2006

No ja si už zvykám na obdobie kojenia, keď budem okrem pŕs nosiť v podprde aj nejaký "zachytávač mlieka". Pri prvom synovi to bola plienka, a vydržala max. 1 hod a bola total premočená mliekom.

svetluska.p
autor
26. júl 2006

A ako dlho si syna kojila?

zuzu13
26. júl 2006

1rok a 5 mesiacov

svetluska.p
autor
26. júl 2006

Tak to mas doma Valibuka 🙂. Spravne. Moja kamoska kojila do 2 rokov. A maly Samo je k svetu chlap 🙂.

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzu13
26. júl 2006

Mne pri prvom ostali celkom dobre, ani teraz to nie je " ovisnuté ". Chodím bez podprdy kedy sa dá a zatiaľ si na ne nestúpam 😝 😀

anetta
26. júl 2006

zuzu13,,ty uz to mas raz za sebou,,ake ti zostali prsia po porode,,kazdy ma strasi ze ich budem mat ovisnute a uz sa to ani nahodou nebude podobat na moje terajsie,,je to pravda,bude to az take hrozne?

zuzu13
26. júl 2006

No ja som nemala s tým problém a ani teraz keď som tehu . No a na drzo som chodila a aj teraz idem aj von bez podprdy. Je to ale individuálne. Závisí to asi od pevnosti prsných svalov. No necvičila som na prsia vôbec

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kristi
26. júl 2006

z velikosti 75b mam behem 9 tydnu 75D, trosku boli, kdyz treba bezim, ale jinak si je pysne nosim a ukazuju ve vystrihu

gedren
26. júl 2006

Ja zacla s A a zatim se to nepohnulo 🙂, tak nevim, jestli se chudak manzel vubec docka neceho zajimavejsiho ;). Na druhou stranu stale nemusim nosit podprsenku, coz hlavne v tech vedrech mimoradne ocenuju 🙂

lienka82
26. júl 2006

Kristi ja som teraz v siedmom mesiaci tt a moje sa zväcsili.takze zo 75B je teraz 90D.
Svetluska.p mna zo zaciatku tiez velmi boleli ale tesila som sa,len som mala komplexi z toho ze mi tak rastu prsia.Ale je to pohoda.Velmi sa tesime...pa pa

bubonic
27. júl 2006

tak to som aj ja zvedavá, ja mám totižto 85 C alebo D normálne, podľa strihu. A pri kojení budem mať asi stany 😀 . alebo si požičiam od svokry podprdu, ona má tuším E alebo F ☹ . Najlepšie by bolo, keby sa už veľmi nemenili.

cecetka
27. júl 2006

Taky přispěju svojí troškou do mlýna. Před těhu 90 cm, nyní v 36. týdnu už 98 cm 😲 Kam to až půjde netuším, ale už teď se toho děsím. No snad se to po kojení zase stáhne zpátky. I když, pevnost bude asi v trapu, že? 😒

zuzu13
27. júl 2006

Nech sú aké sú, hlavne nech splnia svoju úlohu na 100%, nie? 😀

dabon
27. júl 2006

...ja mam svoje aspon pevnejsie 😀 a ked dokojim babo tak to teda neviem ako sa budu "tvarit" 😅
no súhlasim s tebou zuzu13, hlavne nech plnia svoju úlohu na 100%.... 🙂

renca3
27. júl 2006

ja som dost skoro vybehla zo 75B na 75D a myslela som si ze ku koncu snad navstivim "klobucnictvo" 😀, ale zastavilo sa to. Po prvom to nebolo nic moc, po druhom to bude asi este horsie. No kojenia by som sa urcite nevzdala.
Uz sa na tu malu prisavku tesim. Ved existuje chirurgia, ked na to bude odvaha a peniaze. Alebo vypchavky do podprsenky. 🙂

zuzu13
27. júl 2006

Pozri sa na to z druhej stránky, ty si matka už za chvíľku dvoch detí. No a keď sa pozrieš na niektoré mladšie bezdetné... aké majú prsia... Ja si z toho nerobím ťažkú hlavu. Veď vieš ako sa vraví (teraz sorry) " Do úst sú dobré a do dlaní si dopľuj"

mucilienka
27. júl 2006

ja mam baby stale tak isto - 80B, len tie prsne terciky sa mi zatial zvacsili... 😔 na ten zazrak este len cakam...

mysidlo
27. júl 2006

zuzu13, to je super! 😀 Este som to nepocula. Poviem vecer manzelovi! 😀
mne tiez nejak viditelne nenarastli, i ked podprsenky sa mi zdaju tesnejsie a plnsie. Ja som spokojna (75B) a pri kojeni to bude este lepsie. 🙂

digysa
26. feb 2008

Prsia v tehotenstve...su riadne velke... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre