Mám veľké prsia. Narastú ešte viac v tehotenstve?

svetluska.p
26. júl 2006

Ahojte mile tehulienky, zaujima ma, ako je to s rastom prsnikov v tehu. Ja mam normalne kosik D a tak som zvedava, aky kosik budem mat 😉 . Som v 2 tt a prsia ma bolia bolia bolia 🙂. Ale nestazujem sa - tesiim sa velmi. Napiste mi Vase skusenosti.

dexter2016
10. nov 2016

@katka253111 🙂 Katka nič v zlom, prečítaj si čo si napísala: "Ja som vôbec nemala prsia ako "dva vaky" v tehu. Vôbec ma neboleli a ani nič podobné. Narástli a boli väčšie až pri dojčení." Citujem
Prosím pekne, uvidela si svoj príklad tak ako ja, uviedal som svoj návod k danej téme, svoju radu, ak máš potrebu napádať niekoho podotýkam overené rady, nech sa páči. Pekný večer prajem.

katka253111
10. nov 2016

@dexter2016 pls, otvor oci alebo asi na niecom ficis, lebo to napisala evittam 😂😂😂 takze sa treba trosku uvedomit a nenapadat...

katka253111
10. nov 2016

@dexter2016 zaujimave ako dokaze niekto vlozit druhemu slova, ktore nenapisal... ale tak kazdy ma nejaky zakubu

dexter2016
10. nov 2016

@katka253111 prepáč malo to byť určené Evittam 🙂

katka253111
10. nov 2016

@dexter2016 inak je zaujimave, ze ako chlapovi ti narastli v tehu prsia...

evittam
10. nov 2016

@dexter2016 Ja nikde netvrdim,ze ak som ja nemala problem,tak ina zena tiez nie. To vyplynulo z tvojho prispevku,preto som napisala co som napisala a vlastnu skusenost pri dvoch tehu. To je vsetko. A nemusela som ani nic studovat aby som brala zmeny na mojom tele pocas tehu ako normalne. Treba si to uzivat a tesit sa a nie riesit kazdy "prd" na MK a v odbornej literature. 😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre