Mám veľké prsia. Narastú ešte viac v tehotenstve?

svetluska.p
26. júl 2006

Ahojte mile tehulienky, zaujima ma, ako je to s rastom prsnikov v tehu. Ja mam normalne kosik D a tak som zvedava, aky kosik budem mat 😉 . Som v 2 tt a prsia ma bolia bolia bolia 🙂. Ale nestazujem sa - tesiim sa velmi. Napiste mi Vase skusenosti.

brisilda
23. nov 2009

😀 😀 😀 adelain alebo si ich budes musiet davat na mieru sit 😉 ale nie vazne toto ti nezavidim 😒 ved s toho musi aj priserne chrbat boliet moja velkost pred tehu bola 75 B teraz o cislo vacsie 🙂 a co bude po porode netusim kedze pri prvom som mala aj o 2 cisla vacsie ked nie o tri 😉
inak chcem sa vas spytat som estelen v 4 mesiaci a uz sa mi vytvara to takzvane mledzivo ? tak nejako sa to vola je to priesvitna tekutina myslite ze je to OK ? lebo pri prvom mi to zacalo az po porode

zuzana76
23. nov 2009

brisilda, mledzivo pocas tehotenstva je v uplnom poriadku 😉

zuzana76
23. nov 2009

niekomu sa prsia nezvacsia vobec, takze Adelaine, nemusia sa ani tebe, ale nezavidim tvoj problem

brisilda
23. nov 2009

zuzka dik ja som si uz odpoved tiez nasla na predoslej stranke 😀 inak mne to neprekaza len sa obavam co bude vo vyssiom stadiu tehulkovania ked uz teraz sa mi to vytvara 😉 pri prvom ked som kojila sa mi mlieko doslova lialo tak hadam sa aj teraz bude liet az po porode 😀
adelain neboj prsia sa ti zvatsia hlavne po porode ked sa ti zacne vytvarat mlieko 😉 zvladnes to 🙂 a ked prestanes kojit vratis sa opat na svoju velkost 🙂

adelaine
23. nov 2009

babenky, dik za podporu 😉 tak dufam, ze mne sa az tak nezvacsia....
ironoiu osudu je, ze mojmu manzelikovi sa pacili vzdy prsia male, tie moje nikdy neboli male...ale nebudu uz ani pekne..fnuk

brisilda
23. nov 2009

adelain a v tom mame my zeny ktore matka priroda neobdarila velku vyhodu lebo nam tak skoro prsia neovysnu a nestratia svoju pevnost 😀

adelaine
23. nov 2009

brisilda 😖
ja nechcem mat psie usi..si mapotesila 😖

pepppe
23. nov 2009

baby chcela by som sa spytat,som asi v 7tt a este mi nestmavli bradavky,je to zle??neviete mi niekto poradit?

brisilda
24. nov 2009

adelaine tak teda sorry no pokial budes kojit a nstratis mlieko z dna na den tak sa nemas coho obavat 😉 je vela zien s velkymi prsiami ktore si dokazali udrzat tvar vdaka kojeniu vtedy totiz stracas mlieko postupne a nie naraz co je lepsie nielen pre teba ale aj pre babatko lebo materske mlieko je pre dieta velmi dolezite aspon pocas prveho roku zivota 🙂 no kruta pravda je taka ze jedneho dna aj psie usi budu ☹ 😠 😖
pepppe nic si s toho nerob ani mne nestmavli 😀 a pri prvom som ani nebadala zvatsenie az po porode ked som zacala kojit 😀 vtedy nastla obrovska zmena vo velkosti 😀

pastuska
24. nov 2009

pepppe, zasa som na teba narazila🙂 v prvom tehu mi vôbec nikdy nestmavli bradavky, takže nie vždy to tak musí byť 🙂

pepppe
24. nov 2009

dakujem babenky,,,no pastuska ja som strasne zvedava a cokolvek ma napadne proste potrebujem vediet,co a ako🙂)

pastuska
24. nov 2009

pepppe, poznám ten pocit, akurát, moje prvé tehu bolo zrejme iné, ako ostatné. Prsia mi narástli až ku koncu, po ukončení kojenia boli na pôvodnej veľkosti (75 B), čo teda ani nemuseli robiť 🙂
Zle mi bolo iba trochu, potom to prešlo. Nič ma nebolelo, bradavky nestmavli, nič z nich nevytekalo a teda žiadne príznaky som nemala, iba som chodila stále cikať 🙂 A teraz mi tiež nič nie je - ale vôbec nič.
Asi to mám po mame, jej tiež nikdy nič nebolo 🙂

handm
24. nov 2009

Ahoj holky, můžu jen na kratičký dotaz?! Při prvním těhu, které skončilo MA v 8TT, mě bolely prsa.. teď sjem znovu objevila //, je to týden od vynecháni MS a mám pocit, že mě přestaly bolet.. prvních pár dní bolely a teď zrazu nic...
mám strach, že je něco zase špatně...
máte nějaká podobnou zkušenost? díky

nanika
24. nov 2009

mna bolia prsia v takych vlnach, par dni ano, par dni nie...

brisilda
24. nov 2009

kocky a mna uz prestali boliet uplne 😀

nanika
24. nov 2009

ani ked ta Samko pripuci? 🙂

handm
24. nov 2009

Aha, to je zajímavý, děkuju holky! Jenže já jsem tak 5TT a myslela jsem si, (co si tak vzpomínám), že mě při tom prvním těhu bolely pořád...
ale děkuju za uklidnění!!! 🙂

nanika
24. nov 2009

Handm, mna pri prvom neboleli vobec, nemala som ich ani vacsie, ani plnsie 🙂

handm
24. nov 2009

Děkuju, nanika. Mě to jen hrozně vyděsilo.. jelikož jsem o první přišla - zamlklý potrat, tak jsem prostě vykleplá z každé změny..
Musím holt doufat, že tentokrát to vyjde!
děkuju

martap
24. nov 2009

ahojte, mne narastli o dva cisla a boleli ukrutne, kamoska zase bola akoby ani nebola nehotna.... je to fakt indi vindi
handm, to mi je luto, dufam, ze vsetky dalsie zmeny ostanu len pozitivne 🙂

jakelina
24. nov 2009

Ahoj, mě taky prsa bolí už od prvních dní těhu. Až teď je to trochu lepší. V předešlých těhotenstvích mě nebolely vůbec. Je to různé.

handm
24. nov 2009

děkuju Martap.
já to právě mám nějak ve vlnách.. mě bolely hned ty první dny, kdy jsem přišla na // a dneska od rána vůbec nic.., ale snad je tedy všechno ok! 🙂
na kontrolu jdu az 7/12, tak musím vydržet

danu
29. nov 2009

obroni • Dnes o 15:33
Ahojte, prosim o radu... som na konci 5.tyzdna.
Normalne mam vacsie plnsie prsia(pred menstruaciou byvali citlive a niekedy trosku bolestive), no teraz ako som otehotnela sa mi naliali, mam pocit ze mi prasknu a neskutocne ma bolia. Poradte mi prosim nieco, co by mohlo tu bolest zmiernit. dakujem mooc

katka22r • 34tt • Dnes o 16:31
moja mne pomahala masaz pod vodou takou vlaznou vodou pod sprchou a rob kruzive pohyby oni ta budu boliet a potom prestanu mna boleli asi do 12tt a tak cele tehotenstvo nic a az teraz ku koncu zasa neboj bude dobre pre babenko to dokazes 🙂

duja • 7tt • Dnes o 17:34
Ahoj Obroni, ja mam ten isty problem.. Mala by som byt na zaciatku 7 tyzdna tt. Zajtra idem k lekarke na prve vysetrenie tak hadam mi nieco poradi.. Resp. vyskusam i to co radi Katka

nanika
30. nov 2009

Obroni, no, asi si len zvyknut, prsia sa ti menia, aby si mohla kojit a to tiez nebude zo zaciatko bezbolestne, tak by som to brala ako nacvik, mna bolia este teraz... minule tehu vobec

dorik
14. feb 2010

handm, mohla by si mi prosim napisat ako si dopadla 7/12 u lekara? ja mam taky isty problem ako ty 24. listopadu 2009 teraz... dakujem

tara
24. máj 2010

Ahojte, ja by som sa chcela opytat, ci mate niektora podobny problem. vsimla som si, ze ako som tehotna, prsia sa mi zvacsili, ale zvacsila sa mi jedna bradavka viac ako druha. nie je to velky rozdiel, ale vidno to, nakolko ta vacsia aj viac stmavla, ma viac pigmentu. vyrovna sa to este pocas tehotenstva, alebo mam radsej navstivit preventivne lekara, ci to nie je nejaka infekcia. nic ma vsak nestipe, neboli, nemam tam ekzem, len je vacsia a tmavsia...mate niektore podobnu skusenost? Tara

silvika18
17. sep 2010

ahojte, chcem sa opýtať na rast pŕs v tehotenstve. Som v 19.týždni tt a prssia mi narástli o dve čísla. Máte niektorá tento problém? Je to normálne? Vďaka 🙂

dijefcatko
17. sep 2010

@silvika18 ahoj, tiež mi narástli o dve čísla, ale ja v tom problém nevidím 😵 konečne mám nejaký dekolt 😀 Ja som si dnes ale všimla, že mám fialové bradavky, nebolia, na dotyk trošku svrbia, tak neviem, čo to má znamenať. Myslím, že som to už raz mala, ale prešlo to rýchlo, tak som tomu nevenovala pozornosť. Uvidím ako sa budú správať teraz a prípadne to budem riešiť. Veľkosťou prsníkov sa určite netráp, teda pokiaľ si pred tehotenstvom nemala štvorky, ber to ako dar 😉

basa22
6. mar 2011

@silvika18 ahoj Silvika, gratulujem k babenku 🙂 ako tak citam pisala si tu o prsiach, ja mam ten isty problem, som teraz v 19tt a tiez mi nenormalne narastli prsia, zastavilo sa ti to alebo ti rastli stale, lebo mam obavy, ze ked to takto pojde dalej budem mat 10 🙂

dayanka
6. mar 2011

@basa22
@dijefcatko baby nestraste ma prosim. o 2 cisla? uz ted mam F-ko. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre