Mám veľké prsia. Narastú ešte viac v tehotenstve?

svetluska.p
26. júl 2006

Ahojte mile tehulienky, zaujima ma, ako je to s rastom prsnikov v tehu. Ja mam normalne kosik D a tak som zvedava, aky kosik budem mat 😉 . Som v 2 tt a prsia ma bolia bolia bolia 🙂. Ale nestazujem sa - tesiim sa velmi. Napiste mi Vase skusenosti.

bubuku
20. dec 2008

baby dik.... ste zlate 😉 ale naozaj mate aj den, ked mate prsia uplne v pohode, akoby ste ani tehotne neboli?

mici11
20. dec 2008

bubuku, nie den aj niekolko dni vobec necitim, ze ma bolia. A potom zrazu hej. Urcite je to OK

bubuku
20. dec 2008

mici a mala si to tak aj uplne na zaciatku tehu??? ja som 6tt a som po jednom MA, tak preto ten strach. Ked mi minule tehu skoncilo tiez ma prestali boliet prsia.... preto ten strach

mici11
20. dec 2008

Ano do 6 - 7 tt ma boleli stale a potom uplne prestali. zacali znova asi po tyzdni, ale uz len sem tam. A tak je to do teraz. Tiez mavam casto strach ci je vsetko OK 😉

katka1981
26. jan 2009

Ahojte baby prosim o radu, zmenia sa este prsia nejak rapidne po 6.mesiaci? Velkost a tvar bradaviek? Bojim sa aby som nemala mega dvorce.

ditka1
26. jan 2009

katka...ako komu sa zmenia,napisem za seba,mne narastli riadne asi o 3cisla,aj dvorce sa mi riadne zvacsili a stmavli,prsia mi ostali take nepritazlive ☹ ,ale to je proste obet no co sa da robit,vsak potom sa to upravi po porode cvicenia a dieta...mozno uz nebudu take sexi,ale moj malicky mi urcite stoji za to. 🙂

fodorka33
27. jan 2009

ahojte no ja som mala pred tehu velkost 75B a teraz nosim 80D....bradavky aj mne vyrazne stmavli a zvacsili sa....ale tak hlavne nech je v nich vela vela mliecka pre mojho drobceka 😀

andrea142
27. jan 2009

ja som mala pred tehotenstvom 80D niekedy mi stačila 80C, troška ich mám väčšie ale ešte sa zmestím do starých podprseniek. na začiatku tehu ma strašne boleli a mala som ich citlivé ale potom to prešlo . bradavky stmavli aj mne

katka1981
27. jan 2009

Dakujem. Mate nejaky osvedceny krem na strie? Ale je jedno kt. a ked sa maju spravit tak sa spravia? Mne sa zacinaju robit na prsiach.

lenkahrehusova
27. jan 2009

Katka1981, mne prssia narástli z 75b na 80c 😉
v 9 mesiaci sa to mení a prsia ešte rastú. Ja používam už od 4m na strie krém VICHI a zatiaľ sa mi neurobili nikde a dúfam, že ani neurobia 🙂

lucrezia
27. jan 2009

Lenka, v 9 mesiaci este porastu?? Neblazni, ja uz nechcem ☹

Inak, co sa tyka strií, je to viac-menej zalezitost genetiky, takze ci sa spravia, alebo nie zalezi od toho, aku kvalitu koze ste zdedili. Kremy to mozno zmiernia, ale nerobia zazraky....Su zeny, ktore sa nenatieraju vobec a nevedia co su to strie a na druhej strane zeny, ktore pouzivaju najdrahsie kremy a strie maju. to je ako s vraskami- teda geny...

fodorka33
27. jan 2009

presne ako pise lucrezia...zalezi od pokozky niekto sa natiera ako blazon a popraska tak ci tak...a moze pouzivat hociake aj tie najdrahsie kremy....a uz v deviatom mesiaic nerastu ved to uz ides rodit a po porode ti zostanu,podla toho ovsem ci budes mat mliecko...mne narastli do 20tt plne dve cisla...

katka1981
27. jan 2009

lenka a mala si niekedy strie, myslim v puberte? Lebo mozno mas geneticky dane ze strie mat nebudes. Podla mna ked si nemala v puberte, nebudes mat ani teraz. Ja mam z puberty lebo som rychlo narastla a to na bokoch, a stehnach a dost vela a bojim sa aby som take nemala aj teraz. Keby boli jemnucke.... ale nie take mega.

katka1981
27. jan 2009

fodorka a potom ti uz nerastli? Ja som v 21.t. a objavili sa mi teraz na prse pravom strie ale take ze ked zblenu tak ich nebude vidno, cize to je v pohode. Mne sa totiz urobili strie asi pred rokom ked som strasne pribrala zo stitnej zlazy ale to som mala este viac kilov ako teraz. pred tehu som mala 75 C a teraz mam 80D ale niekedy je dobra aj 75 C skoro ma tlacia kostice a ta 80D je este dost velka ze asi mesiac vydrzim, len ja uz nechcem aby rastli lebo sa bojim ze sa dotrham. Preto moc nechcem ani pribrat ale to sa neda len tak. Ty sa mas za chvilku budes mat babatko. Dufam, ze budes mat prijemne zazitky z porodu a budete zdravi, hlavne maly.

jamaat
27. jan 2009

Ja mám tiež veľa strií z rastu v puberte hlavne na zadku, ale v prvom tehotenstve sa mi urobili len na prsiach hneď na začiatku, potom som sa už natierala a na bruchu sa mi nespravili. Teraz som v 6. mesiaci a nemám zatiaľ žiadne. Natieram sa krémom večer alebo po sprchovaní.

fodorka33
28. jan 2009

katka1981 je mozne ze uz ti neporastu...to mi ovplyvnit nevieme... 😒
nie mne uz potom nerastli zvacsili sa o plne dve cisla a koniec ale tak si myslim ze uz aj stacilo D-cko je pre mna dost...nezavidim zenam s velkymi prsiami je to makacka 😀 a ono presne ako pises teraz su este tie strie cerstve takze su cervene a viac viditelne,lenze neboj oni po case vyblednu a budu take priesvitne striebriste nebude to take hrozne....ale ved povedzme si pravdu kvoli nasim babenkam musime nieco obetovat...

katka1981
28. jan 2009

fodorka: ved ty budes mat asi riadny valentinsky darcek 😀

fodorka33
28. jan 2009

no dufam ze uz na valentina budeme doma 😀

cikyta
28. jan 2009

Mne zo začiatku tehotenstva rástli a ukrutne boleli. Už som ich nenarvala do podprsenky. (A to som nemávala nikdy nejaké extra bombiše) Ked sa mi do 3 mesiaca zväčšili,boli parádne! Stále som sa obdivovala,aj ked boleli.
No a potom sa začali trochu vracať späť a už zase neboli také velké.Prestali bolieť. A viac stmavli dvorce a začalo mi z prs vytekať kolostrum. (v 20tt) Tak teraz som zvedavá,ako ma prekvapia po pôrode... 😅

fodorka33
28. jan 2009

inak cikyta s tym bolenim mas uplnu pravdu,mne ked zacali rast som chodila ako mumia a j ked som sa sprchovala ledva som sa dotykala prs....aspom ja som mala ukrutne bolesti....

cikyta
28. jan 2009

Tak tak Fodorka 😉

fodorka33
28. jan 2009

vidis to cikyta kvoli tebe sonm si aj spomenula..my to pride strasssne davno,....

vanessa123
28. jan 2009

kocky na zaciatku tehu sa vam zvacsili dvorce? a stmavli az neskor??

fodorka33
28. jan 2009

zvacsili sa mi na zaciatku a stmavli vies ze ani neviem kedy?....ale asi postupne no teraz ich mam take velikanske....aspom pre mna je to uz viac jak dost...uz mi chybaju moje Becka ale tak dufam ze aspom v nich bude vela mliecka...mledzivo mi tecie hadam od 6mesiaca ale zevraj na tom nezalezi...

cikyta
28. jan 2009

Vaneska,mne sa po 20 tt zväčšili aj dvorce a stmavli.Dovtedy rástol len celkový objem.

cikyta
28. jan 2009

Fodorka a teraz,ked ich máš také velké už nebolia?

fodorka33
28. jan 2009

nie vobec....akurat su mi obcas tazke.... 😉 ale inak v pohode....boleli ma iba na zaciatku a odvtedy klop klop nic....

cikyta
28. jan 2009

Aha.Tak to je super.
Pekný večer holky! pápá 😉

fodorka33
28. jan 2009

ok...papa 🙂 🙂

shelly13
13. mar 2009

Dievcata, a stalo sa vam niektorej, ze jedno prso (u mna lave) boli viac ako to druhe? Mam ich velkostou rovnake, ale to prave boli ovela viac. A iba z toho laveho mi vcera vytiekla taka kvapocka, takze uz to asi zacina... Inak co sa tyka strii, neurobili sa mi doteraz nikde, ani na bruchu,ani na prsiach, az teraz mi praskla jedna trosku na tom lavom prsniku. Ten je asi nejaky aktivnejsi, ci co... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre