Mamatest a jeho spoľahlivosť

lenockka
2. júl 2012

Ahojte tehuľky 🙂 aké máte skúsenosti s tehotenským testom - MAMATEST (prúžkový)?dnes ráno som si ho robila, vyšiel mi negatívny, ale ja mám pocit, že som tehotná. menštruáciu som mala dostať v piatok alebo v sobotu, vždy ju mám tak 1-2 max posunutú. asi 2 týždne som mala nafúknuté a tvrdé brucho, bolia ma dosť prsia, čo inak pri menštuácii nemávam a bolí ma podbruško 2 dni ako keby som mala dostať menštruáciu, ale stále nechodí...nerobila som si ten test skoro? alebo nie sú spoľahlivé?

anlady
2. júl 2012

@lenockka ktorý DPO si?

tea333
2. júl 2012

@lenockka mamatest byva spolahlivy.moze sa stat ze neukaze skutocne tehotenstvo, niektorym zenam neukazovali testy ani tyzden po vymeskanej menstruacii. dost zavisi aj od toho, kedy bola ovulacia, cize kedy by si mala otehotniet. mozes ist k dr na krv, ten ti to potvrdi/vyvrati urcite, alebo pockaj 2 dni a zopakuj mamatest alebo digitalny clearblue test z ranneho mocu.

gubcikova
2. júl 2012

mne ukázal prvý poz.test až ked som bola 6+4tt

saskax
2. júl 2012

mamatesty su vraj najlepsie testy. Ja som ich tiez pouzila a u mna ukazali pozitivny vysledok uz pred terminom menzesu. Bola som napriklad 12 DPO : mamatest pekne ukazal a rapiclear nic.

lenockka
autor
2. júl 2012

ďakujem za reakcie 🙂 budem čakať či mi teda príde menzes, ale nemusel by veru 🙂

ivetka951
2. júl 2012

Mne ukázal že nie som tehotná a bola som.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre