Máte skúsenosť s bolestivým pohlavným stykom?

annazuk
5. apr 2015

Od 1. pohlavneho styku mam problemy. Nikdy som nebola s inym muzom a skusame to uz 2 roky. Pri pohlavnom styku ma to vzdy boli a musime hladat idealnu polohu, kedy to boli najmenej. Vsade su fora, kde ludia pisu, ako maju podobne problemy. Ale je niekto taky, kto take problemy mal a uz nema??? Niekto, kto sa cez to dostal?

S manzelom uz chceme deti, ale vzdy sme si hovorili, ze pre zdravie nasho vztahu, mali by sme sa najskor naucit mat pohlavny styk spolu a potom zacat planovat rodinku. Ja sa bojim oboch - otehotniet a potom mat problemy s porodom, ked mam problemy uz s pohlavnym stykom, zaroven depresie pocas tehotenstva, ze niesom schopna manzelka, ked nedokazem mat normalny pohlavny styk so svojim muzom, ale tiez sa bojim neotehotniet a stale sa iba snazit a nevidiet rozdiely, co ak by nam tehotenstvo prave pomohlo a po porode som bola roztiahnutejsia a islo by nam to lepsie? Zaroven vela ludi pise tom, ako prave po tehotenstve uz sex nieje taky ako pred tym, a casto aj bolestivejsi... Co mam robit? Niekto, kto mal takyto problem a dostal sa z neho?

wewe22
5. apr 2015

uz zase su prazdniny
chod si zahrat pocitacovu hru alebo sa porozpravaj s lekarom ci uz gynekologom alebo psychologom to uz je na tebe

mizu89
5. apr 2015

skus zmenit polohu,alebo si kup lubrigant alebo zajdi za gynekologom