Máte v tehotenstve chuť na sex?

nikon84
20. dec 2006

ahojte neviem ako ostatne tehotne zeny ale ja som v 15 tyz a odkedy som otehotnela nemam chut na sex .je tu nniekto v podobnej situ?

misskkaa
1. jún 2009

no to sa ti martinka ani nedivim. ja som v 20tt. a citim sa divne ked mame sex. strasne ma bolia prsi a krize,takze ked sa nejak obraciam tak funim. ale ako ty aj ja sa chcem prekonat tak to vydrzim. ale priatel vie ze ma to stoji vela sil 😖

martinka1410
2. jún 2009

mno tak je to asi normálne ked ma to boli mno jo čo už musim to nejako vydržať ved som silna:D 🙂

inffinity
2. jún 2009

Ahoj holky, tak my abstinujeme skoro celé těhu 😢 ze začátku to šlo,ale bylo mi to divné a bála jsem se, ale nic mě nebolelo no a pak mi začalo tvrdnout břicho, tak nám to pan doktor zakázal a potom mě nějak přešla chuť ☹ myslela jsem si že to bude jen přechodně, četla jsem někde že v těhotenství je období, kdy žena nemá na sex chuť, no ale u mě se ta chuť nějak zapomněla vrátit 😀 chudáček tatínek to bude muset ještě vydržet, snad se to po šestinedělí zlepší a všechno mu vynahradím 🙂 😉

bebel
2. jún 2009

Ja som skôr opačný prípad, ibido sa mi v tehotenstve práve naopak zvýšilo.
Fungovali sme od začiatku až po deň pôrodu.🙂 A ani celé 6nedelie som nečakala.
Aj teraz som za....i keď už máme iný problém...uspať prvorodeného bez toho, aby sme sa spánku aj my poddali 😀

mandula
3. jún 2009

ahojte tehulky, poznate to aj vy? Odkedy som tehotna mam neskutocnu chut na sex ale ked uz k tomu pride, tak to nie je ono, nie som az tak vzrusena a vobec to neviem precitit. Da sa povedat, ze slovo orgazmus mi je cudzie. Uz mi to je trapne pred priatelom obcas hrat, ze to bolo skvele 😀

misskkaa
4. jún 2009

ahoj mandula,ja mam taky termin ako ty takze sme tak v 20tt,takze mozem ti len povedat ze ja citim to iste. vsetko je na zaciatku ako ma byt,lenze potom pride "odnes ma do na gauc": tak to je skoro nemozne,lebo obaja funime,ked ma nese a ked ma aj odnese tak sa musi chvilku povystierat. je to divne. a navyse mam dojem ze sa aj trosku boji si na mna lahnut,potom to vyzera take nasilu. a ja potom uz usim hrat divadielko. aj moja sestra je tehotna a smejeme sa ze kam sa hrabu holywodske star,my sme lepsie herecky... 😀

kkkatarinkaaa
5. jún 2009

ahojte
zaujimava tema 😀 ja som na zaciatku 29.tyzdna a doteraz to bolo uplne pohodicka pohoda ako pred tehotenstvom, no teraz mi to uz dvkrat nechyba 😒 ale asi to je normalne, nie?

mishulka666
5. jún 2009

awojte pridam sa k vam.... ak možem...ja len zasa čakam kedy mi to sexuálne libido klesne pretože je to až neskutočne... pritom to nieje ani možné pretože manžel berie až prílíš veľký ohľad na babtko a tým menej ho asi vzrušujem...možno je to tým že už mam veľké bruško?? takže tie čo nemáte chuť určite príde potom.

tinika
5. jún 2009

Kočky píšete tu o vašich chutiach na sex ale čo vaše polovičky? Ako to beru? Lebo mi od začiatku tehu sme sex nemali, ja zatiaľ potrebu nemam akosi a aj sme sa trocha bali na začiatku čo nas strašili nemocnicou ale občas rozmyslam ze ako to berie moj muz, ze či mu to nechyba a tak. lebo on o takom nehovori

kkkatarinkaaa
5. jún 2009

tinika-tak sa snim o tom otvorene porozpravaj 😉 my sme mali sex od zaciatku az doteraz 🙂 uplne v pohode...no ako spominam, teraz ma chute uz akosi prechadzaju.....a manzel? ten je uplne tolerantny ale jemu teda chut nechyba.On je taky sexualne aktivny 😉

tinika
5. jún 2009

no myslim ze ten moj sa tiez boji po tom čo nas strašili hihi ale som mu minule hovorila ze najblizsie sa dokyho opytam či mozeme, aby ho neslahlo z abstaku 😀 😀

bibi78
5. jún 2009

U nas to bolo ine od zaciatku, este som ani nevedela, ze som tehotna, zrazu to bol uplne iny pocit... U nas to funguje tak, ze vacsinou, ked ja mam chut, tak zacnem, z coho je manzel rad, lebo je to len obcas, kedze pocas tehu sa mi vytratila chut na sex. On radsej nezacina... Navyse, ako pisem, sex je uplne iny, menej intenzivne to prezivam, ale tie orgazmy za to stoja 😀.
A baby, ved vobec nemusite hrat pred partnerom divadlo, lepsie je porozpravat sa o tom otvorene, verim, ze kazdy chlap to pochopi. 😉

misskkaa
6. jún 2009

bibi78, samozrejme moj priatel o tom vie,ze je to len divadielko,ale zas ze radsej nech vzdycham ako mam len lezat ako mrtvola 😀 . ale vecsinou to nechavame na rucnu pracu. 🙂

kkkatarinkaaa
6. jún 2009

misskkaa- takze rucna praca to isti 😀 😀 😀

tehula
6. jún 2009

prve tyzdne v tehu som bola strasne unavena a bolo mi zle, navyse dole som bola stale predrazdena, nebolo to ono. Neskor ked koncil 1.trimester sa vsetko otocilo, ja jak dracica, az som si dovno pripadala. Ostalo mi to asi do minuleho tyzdna, no teraz uz nastupili bolesti, som rada, ze zijem a na sex moc pomyslenie nemam. Muz sa nejak nevrha, lebo vraj stale mysli na miminko uz.....ale ked som naposledy ubolena skonstatovala, ze ideme mimi vydurit, tak sa toho chopil jak chlap 😀

misskkaa
6. jún 2009

kkkatarinkaaa,jasneee 😀 ,co uz,chlap si pyta svoje 😀

kkkatarinkaaa
6. jún 2009

misskka- noo, zajtra pride manzel, po takmer 2 tyzdnoch za mnou( som na opacnom konci SR u rodicov ) tak som zvedava co bude.Ale bude sranda 😀

misskkaa
6. jún 2009

no po dvoch tyzdnoch,to je pekne dlha doba. to by som si fakt dala zalezat,aby bolo vsetko tip top 😉 . ale myslim ze aj zene to musi chybat po takej dlhej dobe.. 😵

tinad
1. nov 2009

mamicky, mize sa v 37tt sexovat?

tinad
6. nov 2009

Neporadite?

ellit
6. nov 2009

tinad, ak nemas rizikove tehu tak mozes az do porodu 🙂

tinad
6. nov 2009

ellit:a moze sa poloha, ze ja na muzovi?

ellit
6. nov 2009

jasne, len je to riadny zaberak s tym bruskom, je to super poloha, pretoze ty si urcujes "hlbku" vniknutia pokial je ti prijemna.
ja mam napriklad maternicu otocenu dozadu a poloha "zo zadu" ma boli. Najlepsia pre babo a pohodlna pre teba v tak vysokom stadiu tehu je z boku

sofia676
18. nov 2009

ahojte, som v 6týzdni tehotenstva a s manželom riešime či mať alebo nemať sex, dalšiu kontrolu mam u lekara az v 10 týzdni, bola by som rada keby ste mi povedali vas nazor. Sa mi stalo ze som aj spinila ale to len kvapka ruzova rano a potom nic.Dakujem

vefi89
18. nov 2009

Sofia, zalezi od toho, ako sa citis. Samozrejme, ze pri sexe treba medzi tebou a partnerom komunikovat, aby si ho hned upozornila, keby sa ti nieco nezdalo, alebo ta bolelo. 😉

vejula
18. nov 2009

No je pravda, že v prvom trimestri som mala sex menej často. Som sa bála aby s čosi nestalo a tak. Ale myslím že to je len moja prehnaná opatrnosť. No a teraz je to super, myslím v druhom trimestri. Niežeby to bolo neviem ako často ale je to uplne super. Myslím že si to užívam viac ako pred tehu. Určite si dávam pozor na hygienu, a manželíka posielam pred sexom do sprchy 😀 Ale čo by nespravil pre to aby som bola pri tom kludná 😵 No určite záleží na tom ako sa cítiš ako písala vefi. Môže sa stať že po orgazme môže stvrdnúť bruško alebo tak, v prvom trimestri sa mi to občas stávalo, to asi tým že pri orgazme nastávajú také sťahy. Ale pre istotu sa spýtaj dokiho. Ja som sa pýtala a on mi povedal že v tom prvom trimestri vééééľmi opatrne, aj preto som to vtedy tak obmedzovala. Na druhej strane bábo prežíva s tebou všetky pocity, preto sa určite aj jemu páči kedf si to užívaš.

vefi89
18. nov 2009

vejula, ja som prve tri mesiace nevedela o tehu, a zili sme ako opice 😅 mali sme aj dvakrat denne 😀 😀

ja mam napr. problem, ze sa neviem nijak spravit a neviem preco to tak je. Teda ci to ma viac zien, alebo neviem. Popri tomsa sexu nebojim, nebojim sa, ze malemu ublizim. V mojej psychike to nie je

brisilda
19. nov 2009

ahojte mam na vas jednu otazocku ja sa sexu teraz pocas tehotenstva bojim no resp. ani nie tak sexu ako samotneho orgazmu ☹ stalo sa mi totiz ze som sa potom nemohla ani pohnut , bolelo ma v podbrusku a mala som taky neprijemny tlak 😝 no podla doktora je vsetko v poriadku myslite si, ze orgazmus moze nejako poskodit babatku alebo sa bojim zbytocne??? pri prvom sme totiz sexovali normalne a nic mi nebolo.dakujem za rady

vejula
19. nov 2009

No vefi ja sa teraz tiež väčšinou neurobím priamo pri sexe, možno je to aj nejaký blok trochu pri mne, neviem ako pri tebe, no kvôli tomu že sa nechcem nejako moc dlaho natriasať a tak, ale to sa neboj že by som mužíčka pustila od seba kým to nedokončí, trebars aj rukou či pusou 😉 To je možno pre mna také psychicky nenáročnejšie. Tak skús aj ty tak, možno to pôjde lepšie, a prinajmenšom je to pre mna tak príjemné ako sex.
No a brisilda ja som zo začiatku tiež mal taký strach, ale teraz sa už nejako nebojím. Orgazmus nemôže dieťqtku ublížiť, práveže je to pre neho tak príjemné ako pre teba, tak prečo mu to nedopriať. Ono samozrejme pokial nie si na rizikovom, vtedy viem že niektoré kočky to maju zakázané celé tehu, ale pokial ti lekár povedal že je všetko OK tak maličkému orgazmus isto neublíži.

vefi89
19. nov 2009

vejula, ale na mna teraz nefunguje absolutne nic. A vo mne blok nemoze byt, lebo toto trva asi len 2 mesiace. Ale muzikovi doprajem, to je jasne 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre