Meno pre dievčatko

annaandrusova
8. jan 2018

Ahojte kazdy názor si cením a chcela by som nejakú inšpiráciu nabrať pri výbere vhodného mena pre moju princeznu.Kludne môžu byť aj netradičné mená komu sa čo páči .. ďakujem za každé meno určite mi to pomôže lebo je to premna ťažké .. a keďže mám troch chlapcov 😂 neuvažovala som veľmi o dievčenských menách .. 🤗 no teraz už nadtym rozmýšľať môžem a začať pomaličky vyberať.. 🤔

fazulka219
8. jan 2018

My máme Anetku a Terezku😀

tarrra
8. jan 2018

Ahoj, ja som vždy mala nachystané mená Gréta, alebo neskôr Noemi. 🙂

mnamko
8. jan 2018

Aneta Nina Sandra Lenka Dália Heidy Wendy Lea Zina Timea Anabela Silvia Lívia Sofia Linda

sophinka17
8. jan 2018

Zoe 🙂

lacibo
8. jan 2018

ahoj, všimla som si že ty si Anna, no a my sme po Eve a Adamovi zvažovali pri poslednej dcérke vhodné meno, chceli sme tiež krátke a tradičné edže máme slovenské priezvisko a tiež biblické ale zároveň na Slovensku netradičné a nakoniec sme zvolili - Ana / v špan. verzii / a krstená v kostole je dvoma menami Ana Sofia.
Malú voláme rôzne - Anuška, Aňa, Anula, Aninka,🙂 Ani, iba Anička nie

bubulacik
8. jan 2018

Ahoj, ja mam doma Leu a a druha herecka sa bude volat Ella.. a brat ma Zoe...
A chcela som Alzbetku ale velmi to neslo k priezvisku... A este sa mi paci Sara, Zara, Anna....

lanka48
8. jan 2018

Ahoj, my máme Vivien 🙂

veroni_21
8. jan 2018

Zara, Emma

lenka469
8. jan 2018

Ja mam Alžbetku

annaandrusova
autor
8. jan 2018

Wau veľká pomoc ďakujem strasne .. ma to teší .. po sebe Anna meno dávať nebudem keďže aj moja mamka sa volá Anna tak chcem niečo iné .. ale veľmi pekne mena mi tu píšete .. ďakujem

mell_k
8. jan 2018

Ja chcem Dianku ale v zozname sme mali aj Terezku a Sandru

jance333
8. jan 2018

my máme Ľudmilku. a páči sa mi aj Patrícia, Stanka, Hanka, Alžbetka, Dorotka,Anna

aly
8. jan 2018

Tiež máme 3 chlapcov ale na štvrté sa už nechystáme 😃, mala som nachystané pri prvom Eliza, pri druhom Alya a pri treťom Lujza no boli chalani 😂

salomke
8. jan 2018

Antónia 😉

zuzuzu3
8. jan 2018

Ja mám Sarah a Nella. Ja viem, že dnes je Neliniek veľa, ale mojej dcérke to meno veľmi sedí a som s ním max spokojná 🙂

livisteve
8. jan 2018

moje dcérky sa volajú Hana a Mia

annaandrusova
autor
8. jan 2018

@aly nikdy nehovor nikdy .. aj ja som to vzdala pri treťom chlapcovi a nakoniec osud to chcel asi sám a neľutujem 😉

sunshine1311
8. jan 2018

My máme doma : Laura, Nela, Naďa , čo sa týka Laurinky a Nelky je ich dosť, no ja som vyberala tieto mená ešte v čase keď moc "nefičali" , dcérky v škole v ročníku sú jediné nositeľky týchto mien,ale čo sa týka už ročníkov nižšie tam sa to už postupne opakuje viac a viac. 🙂 Ale veľmi sa mi páčia aj : Zara, Nataša, Tamara, Adela, Hana, Petra. ❤

jana_eyre
8. jan 2018

moja dcera ma moje vysnene meno Elma.. paci sa mi aj Amelia, Elizabeth aj Alzbeta, Elia, Ariana. . este ich urcite par mam ale neviem. si spomenut, ja mam deravu pamat.. 😅 pre mna je dolezita aj historia mena, co znamena a ci sa hodi k priezvisku..

deti95060810
8. jan 2018

záleží od priezviska....Arzia - staré perské meno

miska030
8. jan 2018

My mame Alexandru a Ester🙂

shee11
8. jan 2018

máme Annu a páči sa mi aj Marta 🙂

baranka2
8. jan 2018

Mne sa včera narodila krstná dcérka Linduska, menom nás rodičia prekvapili, keďže nám ho nedali vopred vedieť a je úžasné! Aj malá je pre nádherná!

annaandrusova
autor
8. jan 2018

@baranka2 gratulujem veľa zdravíčka malej aj mamine skóre zotavenie .. tiež pekne meno

tinuska1112
8. jan 2018

My máme Lauru, Barborku a Ellu..dievčenských mien je strašne veľa pekných 🙂

taga
8. jan 2018

Ja by som chcela Dorotku alebo Gretku 😊

tinuska1112
8. jan 2018

@taga Dorotka je krásne.. našej Elle by veľmi pasovalo, od malička jej vravím ,,ty si mala byť Dorotka" 🙂

elenajezova
8. jan 2018

Ja som vždy chcela Ondrejka a Danielku a mám Františka a Stanku.

sijust
8. jan 2018

My mame Stellu ☺

taga
8. jan 2018

@tinuska1112 aj mne mamina hovorievala 'Dorka' - najprv som to neznasala, lebo moje meno sa mi paci (Tatiana) ale potom sa mi ta Dorka zapacila 😊 uvidime, mozno raz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre