Meškajú mi mrchy

nika1339
17. aug 2018

Ahojte Baby mam taky problém ta mrcha mi mešká ju druhý týždeň bola som aj u doktora na vyvolavacke a odvtedy som astale nič co je už 4 dní pred tým sa stalo ze meškali max 5 dní ale viacej nie doktor povedal ze tehu niesom píla som aj červené víno aj horúci kúpeľ som skúšala a stále nič prosím baby poraďte. Môže to byť tým. Ze pred 2 týždňami sme sa aj vrátili z dovolenky denne som tam užívala tabletky proti mykoze síce som my mykozu som nemala ale pri vode ma to chytí pravidelne skúste mi poradiť prosím som už celkom zúfalá a inak robila som si už 4 tehu testy a všetky negatívne

meredith83
17. aug 2018

@nika1339 Je mozne ze mas hormonalnu nerovnovahu. Ja mam PCOS a mam bohuzial problemy s mrchov. Nemala som ju 2 roky a vyvolavacky nepomohli😞 urobil ti doktor niekedy hormonalny profil. Je to prvy krat co sa toto stalo? Inak mam taky pocit ze to moze trvat az 9 dni dokial vyvolavacka zaposobi...

anelehka
17. aug 2018

@nika1339 ja som po vyvolavacke dostala asi na 9 den...

nika1339
autor
17. aug 2018

@meredith83 áno prvý krat

nika1339
autor
17. aug 2018

@anelehka myslíte že tehu by už po 3troch týždňoch bolo vidieť na Sone alebo tehu teste

meredith83
17. aug 2018

@nika1339 este pockaj. Ked do 10 dni nepride chod k nemu...

nika1339
autor
17. aug 2018

@meredith83 so snúbencov si dávame pozor momentálne is nemôžme dovoliť babetko určite by sme chceli ale momentálne sa to nehodí dúfam ze sa to nemyli

silvia610
17. aug 2018

Ak si dobre pamatám tak mne dr po vyvolávačke hovoril že by mrcha mala prísť do 2 týždňov takže ešte nie je nič stratené a aj dovolenka mohla zaposobiť...a test si by po 3 týždňoch už podla mňa mal ukázať

anelehka
18. aug 2018

@nika1339 podla mna to tehu nebude....mala som to aj ja tak...dr mi urobila hormonalny profil a musela mi nasadit duphaston...cca 1 rok som uzivala na upravu cyklu...